Перейти к публикации

Куріння, випарювання, споживання.


Рекомендованные сообщения

Привіт всім. Пропоную активно ділитисб інформацією на рахунок випарювання куріння. Схеми таблиці.) 

1594155653916.jpeg

1594155652657.jpeg

scale.jpg

1594155654921.jpeg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Більш низькі температури випаровування, такі, як температура в діапазоні 143 - 166 ° C (290 - 330 ° F), пропонують легку ейфорію, фокус, продуктивність і тонке розслаблення, як правило, основне правило. Незважаючи на високий вміст ТГК в деяких штамах бутонів або концентратів, випаровування при цих температурах зазвичай не призводить до сильних максимумів, що дає широке упорядкування ефектів, мало хто з них має психоактивний характер. Цей діапазон температур, здається, ідеально підходить для тих, хто бажає отримати користь від дії канабісу, але все ще залишається продуктивним та функціональним.

Помірні температури випаровування, такі як температури в діапазоні 166 - 187 ° C (330 - 370 ° F), як правило, роблять максимум більш очевидним і більш інтенсивним. Вони забезпечують посилене чуттєве усвідомлення, підняття настрою та функціональне розслаблення. Користувачі також повідомляють про стимуляції хихикань та прискореного апетиту. Для багатьох 185 ° C (365 ° F) - це солодке місце в цьому діапазоні. Користувачі повідомляють про поєднання прирученої ейфорії, тонкої релаксації та зосередженості.

Високі температури випаровування, такі, як температура в інтервалі 188 - 229 ° C (370 - 445 ° F), як правило, викликають інтенсивну ейфорію, сонливість, сильне розслаблення та медитацію. При цих високих температурах терпени, такі як ліналоол, який викликає заспокійливу та тривожну поведінку, і каннабіноїди, такі як THCV, що забезпечує енергізуючий та пригнічуючий апетит ефект, у більш сильних, більш очевидних дозах. Однак бутони межують з територією горіння, тому загальні ароматизатори та аромати рідше видно.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

моя думка в цілому така. Кожен сорт має свій бутон терпенів. Цитрусові сорта потрібно на одній темпі випарювати, хвойні-сканкові на іншій щоб повністю розкрити аромат. Також стосується тріппу. Обично я на 170с стартую і пару затяжок кайфую від смаку, пізніше 180-200с щоб вставило). Але велу роль грає походу сам девайс. У мене пласмасовий китаєць з 3 режимами. Думаю в когось є проф девайси з кроком в 1 градус! Діліться інфою.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ооо, нормально раздуплил по температурам, не придется терпеть специально искать)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 минут назад, БенЛаден сказал:

моя думка в цілому така. Кожен сорт має свій бутон терпенів. Цитрусові сорта потрібно на одній темпі випарювати, хвойні-сканкові на іншій щоб повністю розкрити аромат. Також стосується тріппу. Обично я на 170с стартую і пару затяжок кайфую від смаку, пізніше 180-200с щоб вставило). Але велу роль грає походу сам девайс. У мене пласмасовий китаєць з 3 режимами. Думаю в когось є проф девайси з кроком в 1 градус! Діліться інфою.

А что у тебя за вапор ? Сколько стоить ? Что скажешь по поводу дешёвых вапоров ? Стоить ли брать ? :rasta_biggrin:А то доавно хочу приобрести но бабок на нормальный нету ..:rasta_sad:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я вобше незнаю про них нічого. Хто користуєця розпишіть будьласка

  • Like +1 1
Прихований текст

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 години тому, haps сказав:

А что у тебя за вапор ? Сколько стоить ? Что скажешь по поводу дешёвых вапоров ? Стоить ли брать ? :rasta_biggrin:А то доавно хочу приобрести но бабок на нормальный нету ..:rasta_sad:

  На форуме есть обзор. Grenco Science G Pro Dry Herb Vaporizer.

Еще з двох бюджеток дул.

В целом можна! Только что з шкалой был а не по режимах! 

+ сменый акб. У себя паял на новый. 

За хорошой 100$ мин нужно дать((

Хотя на алике их уже полно)) 

Пишите не стисняйтесь)

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Из не сильно дорогих посоветую Davinci miqro  и Dynavap VapCap .

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 години тому, Gobs сказав:

Davinci miqro 

Давно облизиваюсь! 100$ з штатов нормуль. Но форм фактор банки малой.. IQ уже на 18650 акб. И наворотов на порядок. Но цена..

13 години тому, Gobs сказав:

Dynavap VapCap

Ет механика. Курил з подобного. Хорошо можна тренировать интуицию)) но мить его то пипец

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...