Перейти к публикации

Яд як спосіб самозбереження.


Рекомендованные сообщения

Салам!

Продивився цикл хороших передач про рослинок. Знайшов момент як виробництво хім речовин після атаки різних шкідників рослини.

Тобто мураха комаха чи якась тваринка розпочала хавати листя і отразу пішов імпульс по мікорізним магістралям про атаку. Всі рослини та атакована розпочинають формувати ядовиді речовини та розповсюддувати по своїх організмах. 

Бачив фотки де перед харвом трімили лися та лопухи, обрізуючи на пополам. Можливо така форма стресу реально збільшить вмість тгк в рослинці чи наоборот його розповсюдить з шишок по листі та стеблах?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

потрібні складні дослідження в США. по іншому дізнатися не можна

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Конопля реагує смолою (канабідоїди, терпени) на таке. Що нам і треба ))

Щоб це простимулювати є різні варіанти (з тих що я знаю):

1) останні 2-3 тижні цвіту можна добавити UVA спектр в світло. Зазвичай це діоди 365-400нм. Можна побавитсь і з нижнім UVB спектром, але тут треба обережно адже це вже зона коли спектр UVB буде шкодити клітинам і руйнувати їх. Також по останній інформації разом з UV можна добавити інфраред спектр (840-870nm) на останніх тижнях. Але стосовно нього інфи дуже мало, в текучому грові який веду спробую обидва спектри в останні 2-3 тижні цвіту.

2) на останньому тижні активного цвіту можна майже обмежити рівень азоту(та й взагалі базових добрив), натомість "налягати" на стимулятори цвіту(Nirvana, Overdrive, Bud Candy и Bud Factor X), по деякій інформації вміру легке "голодання" по азоту і базових елементах може підсилити вироблення канабідоїдів і терпенів. Для сортів які дуже люблять азот можна дати трохи калмагу і B52 щоб задовольнити голод)

3) додавати на цвіті Bud Factor X - він запускає тригерні системи які є в рослині для виробництва смоли.

"Діди" також говорять про "темну" на 1-2 дні перед харвом, типу стрес, але підтвердження цьому немає ніде, тому це швидше ізотерика ніж ісправді дієвий метод.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 години тому, JahSaveTheQuen сказав:

Конопля реагує смолою (канабідоїди, терпени) на таке. Що нам і треба ))

Щоб це простимулювати є різні варіанти (з тих що я знаю):

1) останні 2-3 тижні цвіту можна добавити UVA спектр в світло. Зазвичай це діоди 365-400нм. Можна побавитсь і з нижнім UVB спектром, але тут треба обережно адже це вже зона коли спектр UVB буде шкодити клітинам і руйнувати їх. Також по останній інформації разом з UV можна добавити інфраред спектр (840-870nm) на останніх тижнях. Але стосовно нього інфи дуже мало, в текучому грові який веду спробую обидва спектри в останні 2-3 тижні цвіту.

2) на останньому тижні активного цвіту можна майже обмежити рівень азоту(та й взагалі базових добрив), натомість "налягати" на стимулятори цвіту(Nirvana, Overdrive, Bud Candy и Bud Factor X), по деякій інформації вміру легке "голодання" по азоту і базових елементах може підсилити вироблення канабідоїдів і терпенів. Для сортів які дуже люблять азот можна дати трохи калмагу і B52 щоб задовольнити голод)

3) додавати на цвіті Bud Factor X - він запускає тригерні системи які є в рослині для виробництва смоли.

"Діди" також говорять про "темну" на 1-2 дні перед харвом, типу стрес, але підтвердження цьому немає ніде, тому це швидше ізотерика ніж ісправді дієвий метод.

Це все відомо та знаєм. Тут конкретно про мезанічні пошкодження від шкідників та різки листів

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 минут назад, Хрущ сказал:

А чого не в нас а в США?

в нас не можна .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, БенЛаден сказал:

Це все відомо та знаєм. Тут конкретно про мезанічні пошкодження від шкідників та різки листів

В природі такі механізми дійсно є, знаю що в Африці акації які гризуть зебри одразу починають в листя валити певні речовини щоб їх перестали жерти )

чи працює це з коноплями - хз, принаймі ніде не бачив таких тем чи досліджень закордонних. Оскільки "там" це вже легальна індустрія з нефіговими прибутками - мали б такі дослідження робити (спектри світла активно досліджують). Зрештою, шишка ітак вже в смолі, від того шо гризе листки хтось кидати смолу і тгк в шишки не знаю чи резонно рослині. Можливо - навпаки, підніме рівень канабіноїдів і терпенів в листі ?

Без реальних досліджень на жаль ніяк(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 хвилини тому, JahSaveTheQuen сказав:

В природі такі механізми дійсно є, знаю що в Африці акації які гризуть зебри одразу починають в листя валити певні речовини щоб їх перестали жерти )

чи працює це з коноплями - хз, принаймі ніде не бачив таких тем чи досліджень закордонних. Оскільки "там" це вже легальна індустрія з нефіговими прибутками - мали б такі дослідження робити (спектри світла активно досліджують). Зрештою, шишка ітак вже в смолі, від того шо гризе листки хтось кидати смолу і тгк в шишки не знаю чи резонно рослині. Можливо - навпаки, підніме рівень канабіноїдів і терпенів в листі ?

Без реальних досліджень на жаль ніяк(

Навіть кропива з помідорами має такий механізм. Суть не в збільшені смоли а концентрації в самих тріхомах - різних речових. Я взагалі вчора тільки взнав що рослинки мега розумні і запускають оперативно такі механізми в дію!

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@БенЛаден мене найбільше в цьому всьому вражає що рослини між собою комунікують) почали хавати одну рослину а про те що хтось їсть листки знають усі рослини що поруч)) ще дуже і дуже багато думаю є недослідженого) люблю довгі наукові статті досліджувати, недавно про фарред дві осилив, прояснилось багато чого)

Зараз шукаю по впливу інфрареду 840-870nm інфу але щось нічого знайти путнього не можу((

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 хвилини тому, JahSaveTheQuen сказав:

Зараз шукаю по впливу інфрареду 840-870nm інфу але щось нічого знайти путнього не можу((

 

720-1000 нм - в цій частині спектра хлорофіл поглинає слабкіше. У деяких випадках впливає на схожість і цвітіння. 

840-870 вже блище до тепла іде. Ніж до самого світла. На насіння само собою впливає так як ик хвилі прогрівають землю і саме насіння.  А от на цвітіння - біс його згає. Думаю чудес не зроблять. 

Зато підсвітка камері буде)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, БенЛаден сказал:

що рослинки мега розумні і запускають оперативно такі механізми в дію!

я зараз проводжу маленький эксперимент. світло 9 год. 3 години . ніч.

сенс цього збочення прискорити рост.читав рослини дивляться на магнітне поле Землі крім світла ... повтикав у горщики багато неодимових магнітів. щоб не бачили добове поле Землі. зростають доки не огермилися 21 день.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 23 микротесла до до 61 мікротесла. Змінюється магнітна амплітуда в атмосфері.

змінюється практично хаотичто так як сонце виступає таким чинником.

на мою думку, сильно рослинку не обманеш та радіус взаємодії мангітного поля малий буде. + модеш пошкодити магніт і ядовитіречовини підуть в субстрат

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 27.04.2022 в 10:41, БенЛаден сказал:

модеш пошкодити магніт і ядовитіречовини підуть в субстрат

Магнити от сгоревшего мотор колеса электровелосипеда.. большие длинные с хорошим никель хромовым покрытием.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...