Перейти к публикации

Радіатор та фітоматріца сумісність


Рекомендованные сообщения

Вітаю всіх:peace:, до діла, маю алюмінієві радіатори , чи витягнуть вони звичайні фітоматриці на 100 вт, розміри 14#3#11, дякую за корисну пораду:rasta_peace:, Всім Джа !!!

 

IMG_20230425_160238.jpg

IMG_20230425_160022.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

"звичайні фітоматриці" це шо таке?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, remjah сказал:

чи витягнуть вони звичайні фітоматриці на 100 вт

Бро эти радиаторы конечно лучше чем ничего, но боюсь что даже с кулером их будет маловато, а без кулера лучше вообще не ставить. Знаю что матрицы на 50Вт очень сильно греются, а у тебя будет 100Вт. они буду жарить еще сильнее. Попробуй, только ставь мощный кулер, а то может и два сразу если поместятся. Удачи:drujba:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 часов назад, remjah сказал:

фітоматриці на 100 вт

У мене на 100 Вт приблизно ось такий пасивний радіатор тут вказані усі розміри, товщина, висота і тд і тп можна порівняти площу та вагу з тими що у тебе є.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 годин тому, CannabisDoomOcculta сказав:

У мене на 100 Вт приблизно ось такий пасивний радіатор тут вказані усі розміри, товщина, висота і тд і тп можна порівняти площу та вагу з тими що у тебе є.

йому лінь витратити зайві 10 хвилин і пошукати інфу самостійно. Доречі, прочитав за твій радіатор - суцільна маячня і маркетинг.Єдине нормальне в ньому - насвердлені отвори під кріплення матриці. Все інше - бариги проти фізики:giggling:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Neverminder сказал:

Доречі, прочитав за твій радіатор - суцільна маячня і маркетинг

У мене схожий, я не там брав, та зі своєю функцією гарно справляється. Маю декілька дистанційних термоментрів щоб мати змогу заміряти температуру як на радіаторі так і на борді. Не знаю звідки у тебе такі висновки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 години тому, CannabisDoomOcculta сказав:

У мене схожий, я не там брав, та зі своєю функцією гарно справляється. Маю декілька дистанційних термоментрів щоб мати змогу заміряти температуру як на радіаторі так і на борді. Не знаю звідки у тебе такі висновки.

IMG_20230426_150451.thumb.jpg.708100e79651c920f8e5c817002cef2c.jpg

Звідси.

Балласт винесено, бо сам БП добряче гріється. 3.5 кг - маса радіатора і,все одно, для підтримування нормальної робочої температури,як бачиш, потрібен куллер.

Якшо на той радіатор ще приліпити БП до купи,то на ньому можна буде м'ясо смажити (утрирую,якшо що). Але не довго)

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...