Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Допоможіть вирішити проблему з Blueberry Auto Feminized


Рекомендованные сообщения

Всім привіт!
Мій перший гров, вирішив взяти саме цей сорт для індора бо відносно слабкопахнучий, доволі швидко росте, і як я читав - невибагливий.
Зараз рослинкам вже 31 і 29 днів (так, виглядають вони слабовато для свого віку, я начитався репортів де в 30 днів вже кущі що збирати пора, але мені хоч би трохи виростити).
При тому що рослина, якій 31 день виглядала краще, на ній більше суцвіть і взагалі я на неї основну ставку і робив, бо друга растіха яка молодше в один момент ніби зупинилась в розвитку (мені здалось шо то був перелив, хоча лив небагато).
З приводу того, шо юзаю для вирощування:

  • Лампа в мене ось така - https://prom.ua/ua/p1752391793-led-fitosvitilnik-quantum.html
  • Гроубокс 60х60х140
  • Поливаю водичкою з осмосу, заміряв ппм - 60
  • Недавно ще додав вентилятор для обдуву (обдуваю буквально годинки по 2 в день, в рандомний час)
  • Само собою, витяжний вентилятор+фільтр

Грунт:
Субстрат універсальний + Кокос + вермикуліт та пермикуліт (по пропорціях все ок, тут на форумів кілька днів читав).

По удобрах, на 15 день від каски першої растіхи зверху насипав біогумусу обом в горшки, трішки розмішав з грунтом і полив то все водою.
Оскільки вже мабуть понад тиждень як почали формуватись суцвіття на першій растішці, позавчора я вирішив додати біогумусу на цвітіння, і от зараз не знаю чи рішення було вірним (біогумусу додав обом, просто тій шо росте неактивно дав десь вдвічі менше).
Все росло +- ок, друга растіха трохи відставала як я і писав, і зараз вона відстає ніби не на 2 дні, а на добрий тиждень по розвитку. Не така висока, хоча листя більше і кучніше, суцвіття тільки починають рости, в той час як перша вже буйно росте.
Тому було прийнято прямо сьогодні вранці бахнути 0.1-0.3г корневину на 100г води і полити, думаю шо в неї можливо з коренем не дуже ситуація, якщо вона так мало п'є.

Так от сьогодні коли це робив, помітив не дуже хорошу картину, при чому на обох рослинах, фото зараз надаю.
Перші 6 фоток, це та растішка котра росте активніше, така фігня з'явилась тільки сьогодні, вчора займався LST і розтягував її, такого точно не було б. Листки почали жовтіти десь дні 2-3 тому, на 6 фотографії підкреслив шо вони набагто жовтіші за інші.
І крім того з'явились якісь дивні плями, почитав шо це може бути нестача магнію та кальцію, але важко точно визначити, тому сюди і пишу(

По молодшій растішці фотки починаючи з 7.
Там ситуація не така, листя не жовтіє, але появились чорні плямки на листках чи темно зелені, а також жовтуваті вкраплення.
Допоможіть розібратись шо з ними не так, гайз!
Бо вже дуже багато ресурсу та часу вклав в це все, неохота все втратити :(

 

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

Изменено пользователем StarterPack

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Начнем с главного, Бро ты в курсе что твои крохотулички уже зацвели в полный рост ?:yes:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 годин тому, StarterPack сказав:

Субстрат універсальний + Кокос

То ж різні підходи до субстатів взагалі...:facepalm:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...