Перейти к публикации
  • 0

Чи варто підрізати листя?


Вопрос

Привіт, брази!

Підкажіть, чи варто обрізати листя blueberry auto fem? Сьогодні 34-й день з моменту як вилізла. Попередня спроба на органіці була не дуже вдала, цю годую вже нормально флорою + Voodoo juice (штука бомбезна), і результат самі бачите. Але попередні растіхи почав рано обрізати шоб більше світла попадало, ледь не з 20 дня десь, і вони взагалі були не такі феєричні як ця.

Бо дуже непокоїть факт, шо є ще шиш внизу під листям, і туди практично не попадає світла. Крім цього, ще маю поїхати на 4 дні, і не буде можливості включати обдув(активний видув повітря стоїть, але растіха така густа, боюсь щоб не було цвілі).

Ваші думки?

PXL_20240419_095404354.jpg

PXL_20240419_095333763.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

На цих фотках видно, що збоку деякі взагалі сидять без світла :rasta_sad:

Ну і в центрі є пару кол, які взагалі нерозвинені, бо маловаті і світла туди майже не заходить.

Ще додам, шо растіха ніби активний ріст припинила, коли ще ростуть звісно, але активна фаза здається завершилась, так вже не пре як ще тиждень-два тому.

PXL_20240419_101435603.jpg

PXL_20240419_101323516.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Не треба нічого обрізати. Бо лише втратиш врожай.  І ще в рослини трохи дефіцит фосфору. 

що за  світло? грунт?

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Листя не підрізаю. В окремих випадках ближче до харва коли дуже густий кущ, наприклад, вілтку коли спека щоб не погнала пліснява.

В 19.04.2024 в 10:18, StarterPack сказал:

растіха ніби активний ріст припинила

так, бо рослина тепер розвиватися дуже не буде, а ось квіточки почнуть наростати

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 23.04.2024 в 00:18, ХаПаZz сказав:

Не треба нічого обрізати. Бо лише втратиш врожай.  І ще в рослини трохи дефіцит фосфору. 

що за  світло? грунт?

Дякую, ну я так і старався щоб не чіпати ні листочка. Грунт - торф з перлітом. Думаєш дефіцит є? Бо годував по табличці GHE Flora Series. Ось якраз у вівторок у мене був останній полив (там аж 4мл Bloom додав в кампот), і я ще годував моно фосфат калієм двічі, якраз після останнього разу лопухи нижні почали активно жовтіти. Це може бути через мфк? Він ж ніби прискорює дозрівання, і листя активніше починає жовтіти
Але що мене зараз напрягає - це те шо дні 2 тому якийсь запах з'явився такого затхлого повітря. Яка може бути причина? Бо завтра ввечері їхати, буду мінімум в неділю ввечері, чи треба якось вазон підготувати чи ні?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

По світлу питали - https://prom.ua/ua/p1752391793-led-fitosvitilnik-quantum.html.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...