Перейти к публикации

Екстракт сальвии / екстрація сальвінорин-А


Рекомендованные сообщения

Кілька відосів до вашої уваги. Я підзалип, прикольний процес:

 

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Страшна речовина :oops: Сам я ніколи не пробував, але по нету багато відео гуляло з неадекватною поведінкою. Люди через закрите вікно виходили... Хто бачив той розуміє. По молодості шукав, а тепер радий що так і не знайшов) :giggling:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Legend777 сказал:

Страшна речовина :oops: Сам я ніколи не пробував, але по нету багато відео гуляло з неадекватною поведінкою. Люди через закрите вікно виходили... Хто бачив той розуміє. По молодості шукав, а тепер радий що так і не знайшов) :giggling:

Акщо концентрат не робити......то річ взагалі не страшна ))) 

Українська Конопляна Асоціація (УКА) приєднуємось... https://uacanas.com  :  https://t.me/uacanas

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 часов назад, Legend777 сказал:

Страшна речовина :oops: Сам я ніколи не пробував, але по нету багато відео гуляло з неадекватною поведінкою. Люди через закрите вікно виходили... Хто бачив той розуміє. По молодості шукав, а тепер радий що так і не знайшов) :giggling:

а ті хто курить траву переходять на гєрич, ага, віриться

у вікна виходять дуріки

від синьки теж померають за кермом, так просто не сідайте за кермо п'яні

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, Michman сказал:

Акщо концентрат не робити......то річ взагалі не страшна ))) 

без концентратів сальвія - мій ліпший друг. Якби у грибів був короткотривалий ефект, як у сальвії, то гриби були б на першому місці :) Та і взагалі, я би курив траву з радістю, якби вона не перла годинами, а хвилин так 15-20 😊

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, Shajtan сказал:

а ті хто курить траву переходять на гєрич, ага, віриться

у вікна виходять дуріки

від синьки теж померають за кермом, так просто не сідайте за кермо п'яні

я не це мав на увазі...бо сам різні речовини за життя спробував і нікого не суджу. Просто хотів підмітити що ця речовина не такої "м'якої" дії як гриби чи лсд, а набагато "жорсткіше" судячи з того що я бачив

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, Legend777 сказал:

я не це мав на увазі...бо сам різні речовини за життя спробував і нікого не суджу. Просто хотів підмітити що ця речовина не такої "м'якої" дії як гриби чи лсд, а набагато "жорсткіше" судячи з того що я бачив

ти бачив,як люди курять екстракти. Прикинь, що було б, якщо б ти прийняв 10 порцій грибів за раз? Може у вікно теж вийшов би, щоб покинути ту реальність?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, Shajtan сказал:

ти бачив,як люди курять екстракти. Прикинь, що було б, якщо б ти прийняв 10 порцій грибів за раз? Може у вікно теж вийшов би, щоб покинути ту реальність?

екстракти це були, вірно

я б не ризикнув стільки їсти. Мені норм було від стандартної дози, я не такий досвідчений космонавт як ти 100%... але виходів 10-15 за життя мав

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, Legend777 сказал:

екстракти це були, вірно

я б не ризикнув стільки їсти. Мені норм було від стандартної дози, я не такий досвідчений космонавт як ти 100%... але виходів 10-15 за життя мав

Я багато чого вживав, але не багато разів кожен вид. Мені достатньо познайомитись з речовиною, здвинути точку збірки (чи як це виразити українською) і потім використовувати цей досвід в повсякденні. Тобто мені не потрібно проходити один урок багато разів, я швидко схоплюю :) 

А стосовно сальвії, вона дуже норовлива. Це найвеселіша і найстрашніша річ, котру я приймав. Все залежить від сет енд сеттінгу. І сальвія найбільш вибаглива до сет енд сетінг

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
58 минут назад, Shajtan сказал:

здвинути точку збірки

це Кастанеда... читав коли юний був, в той час сподобалось, років 10 тому)

1 час назад, Shajtan сказал:

найстрашніша річ

я про це і говорив в першому повідомленні)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

пробовал как-то, лет 10 с лишним назад. Проглючило. не помню что там по дозе біло, но судя по всему не сильно. Глючило змеями)) видимо фобия моя)
Приход бістрій, отпускает так же бістро) ХЗ пробовал один раз)) так и не понял нормально біло или нет)

 

Runtz & Gorilla Glue | Barney's Farm | Coco | Led ( текущий гроу )

Green Poison в 1 л. горшках / Кокос / АN  Сухой вес - 255 гр. :perfect:

 :flower:  DWC | Blue Auto Mazar® от Dutch Passion | Led   Сухой вес - 416 гр. :peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Shajtan сказал:

Я багато чого вживав, але не багато разів кожен вид. Мені достатньо познайомитись з речовиною, здвинути точку збірки (чи як це виразити українською) і потім використовувати цей досвід в повсякденні. Тобто мені не потрібно проходити один урок багато разів, я швидко схоплюю :) 

А стосовно сальвії, вона дуже норовлива. Це найвеселіша і найстрашніша річ, котру я приймав. Все залежить від сет енд сеттінгу. І сальвія найбільш вибаглива до сет енд сетінг

А псилоцибчики ?)))  Там кожний раз може бути, як новий житєвий урок )

Трюфеля не куштував ? кажуть більш підконтрольний єффект, хоча для мене и сильна кислота була підконтрольна, а ось гриби вже ні як не проконтролюєш ) 

  • Like +1 1

Українська Конопляна Асоціація (УКА) приєднуємось... https://uacanas.com  :  https://t.me/uacanas

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Michman сказал:

А псилоцибчики ?)))  Там кожний раз може бути, як новий житєвий урок )

Трюфеля не куштував ? кажуть більш підконтрольний єффект, хоча для мене и сильна кислота була підконтрольна, а ось гриби вже ні як не проконтролюєш ) 

я гриби по 4г їв і норм контроль, більші порції не бачив сенсу на той час вживати, та і зараз теж

Сальвія ж більш схожа на американські гірки. Ти контролюєш момент всратися чи ні, а вона творить дива

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

8 часов назад, Shajtan сказал:

норм контроль

я вживав 10грам кубенсису і сам в туалет ходив, по стінці але сам. а сальвія якщо перебор(що майже завжди з екстрактами)просто викидає в іншу реальність. без досвіду та й із досвідом одному краще не палити екстракти з невизначеною силою. Якщо все-таки вживаєш один краще підготувати місце, щоб уникнути несподіваних падінь наприклад,або пожежі.
Краще котролювати трип виходить якщо приймати екстракт не курінням а сублінгвально, під язик. тоді при досягненні стану далі якого немає бажання занурюватися екстракт просто випльовується. Напевно тому індіанці традиційно жують листя сальвії.

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я про сальвію взнав в 22 році хоча все життя щось вживав , братан жив і працював в Амстердамі то розказував показував що там у них є з приколів , а в моїх краях ніколи ніхто навіть і не згадував цю рослину . Отож хотів запитати , вона сильно примхлива у вирощуванні в ауті ? Ну і чисто гіпотетично , в Україні продають насіння сальвії ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Яр13 сказал:

Отож хотів запитати , вона сильно примхлива у вирощуванні в ауті ? Ну і чисто гіпотетично , в Україні продають насіння сальвії ?

якщо тобі пропонують придбати насіння salvia divinorum-більше 99 % ймовірність що це шахраї.дуже складно отримати від рослини життєздатне насіння,я читав всього про один вдалий досвід за весь час як вона стала відома
тому розмножують її живцями, вона легко укорінюється. мінусові температури не переносить, тому в ауті її можна вирощувати лише до морозів. на форумі шукай продавців,вони були.взимку її мало хто відправляє.зараз самий час

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, синоптик сказал:

 

 

я вживав 10грам кубенсису і сам в туалет ходив, по стінці але сам. а сальвія якщо перебор(що майже завжди з екстрактами)просто викидає в іншу реальність. без досвіду та й із досвідом одному краще не палити екстракти з невизначеною силою. Якщо все-таки вживаєш один краще підготувати місце, щоб уникнути несподіваних падінь наприклад,або пожежі.
Краще котролювати трип виходить якщо приймати екстракт не курінням а сублінгвально, під язик. тоді при досягненні стану далі якого немає бажання занурюватися екстракт просто випльовується. Напевно тому індіанці традиційно жують листя сальвії.

а ти не пробував приймати перорально листя сальвії під язик?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Яр13 сказал:

Я про сальвію взнав в 22 році хоча все життя щось вживав , братан жив і працював в Амстердамі то розказував показував що там у них є з приколів , а в моїх краях ніколи ніхто навіть і не згадував цю рослину . Отож хотів запитати , вона сильно примхлива у вирощуванні в ауті ? Ну і чисто гіпотетично , в Україні продають насіння сальвії ?

я влітку її тримаю в дворі в приватному секторі, а з настанням холодів забераю в рум (ось сьогодні вже час забрати, думаю). Вона любить багато світла і вологи, але під прямими сонячними променями не дуже їй добре, тому живе в мене в напів-тіні, а в хаті поряд з ялинками в палатці під днатами скраєчку

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22 минуты назад, Shajtan сказал:

а ти не пробував приймати перорально листя сальвії під язик?

жував звичайно, не дуже приємне заняття, повний рот слини і гіркої кашки. Дія була, вперше близько півгодини. Потім пробував спиртовий екстракт, також під язик, було сильніше але без цих викидів з реальності.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
40 минут назад, синоптик сказал:

жував звичайно, не дуже приємне заняття, повний рот слини і гіркої кашки. Дія була, вперше близько півгодини. Потім пробував спиртовий екстракт, також під язик, було сильніше але без цих викидів з реальності.

прикольно, ти ще той експериментатор. Я останні років 7 не експерементую, бо в мене постійна панічка, одні бед-тріпи

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 часов назад, синоптик сказал:

я вживав 10грам кубенсису і сам в туалет ходив

ти, як досвідчений, що скажеш, різниця між 5г і 10г грибасів яка? бо, що потужніше, можна здогадатися, а от які ще нюанси, просто цікаво

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Shajtan сказал:

останні років 7 не експерементую

та й я вже не той експериментатор, що раніше. з сальвією був період коли багато росло, зараз немає зовсім. гриби востаннє піднімав у 20 році.але зараз є бажання, "гриби кличуть"..
щодо грибів 10г.. різниці між 5-7  не помітив.  а 10 - внутрішні переживання описувати не буду, вони у кожного свої, а фізично вже важко було переміщатися, не розумів як увімкнути світло, де стіни де підлога, доводилося дуже зосередитися.Але тоді часто гриби вживав, з дозуваннями 5-7 грам, може кому з незвички було б дуже важко.
зараз лежить екстракт санпедро до порошку висушений і немає можливості його прийняти. не хочеться потім під мескаліном правило трьох стін згадувати.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, синоптик сказал:

не хочеться потім під мескаліном правило трьох стін згадувати.

я ото зараз не вживаю нічого такого, бо сиджу 99% часу вдома, а тріпувати в хаті кілька годин під чим завгодно для мене трохи напряжно

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...