Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

2 часа назад, sztella-cucurella сказал:

А я щось пропустила, ти щось вирощуєш, в тебе буде аут в цьому сезоні? Чи ти зробив перерву?

тільки на днях стартанув, хоча погода дозволяла ще на початку травня, купа справ навалилось і були деякі сумніви...

скоро репорт також заведу там більше розкрию деталі

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Гарні фото і чудові краєвиди👍. Жаль, що з рослинами такі трабли але головне всі живі і ще все попереду.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 31.05.2026 в 17:48, sztella-cucurella сказал:

Привіт, друзі!:peace:
Пройшлася сьогодні провідати рослинки. О п'ятій ранку якраз тільки почало виднітися, а я вже топала по вулиці. Було дуже тихо і пусто на вулицях. Лише пташки чарівно співали. Скачала собі додаток, який по співу оприділяє, що ж це за пташка така вицвірінькує. І, як виявилось, у моїх краях повно Західних Соловейків. А я й не знала):wacko:

photo_2026-05-31_16-42-57.thumb.jpg.3740774d5c06e9b3331444187cfb9234.jpg

А ще, дорогою за місто) трапляються всякі смаколики, ось наприклад такі)
доречі, дуже солодка). Взагалі черешень і вишень цього року дай боже.

102_0216.thumb.JPG.625dc46ea7112b7aa42bc6e9bc19a9da.JPG

Сьогодні я вже дуже хотіла підживити рослинки, бо дощ крайній раз був відразу після висадки. А це приблизно місяць без дощу.
Ось гляньте, яка земля в полі

102_0215.thumb.JPG.4c7f129b5cf646964f775636812517db.JPG

Знаєте, якщо в моєму репорті з'являються фотографії, які не дуже й то мають відношення до того самого репорту, це означає, що на місцяку справи ну такі собі)
Власне, поки нема чого й показувати.  Як я і думала, майже половина рослин через мої огріхи стресанули і вже зацвіли, хоча ще й зовсім крихітні. Насправді я знала, що так буде, подумки була вже змирилася, тому не розчаровуюсь. Все ок.
Знаю, що бодай кілька рослин я все ж до фінішу доведу. І мені цього вистачить. Завжди так було)
Крім того якийсь звір чомусь перелопатив землю в моїх лунках. Багато рослин були придавлені землею і сіном, деякі були без маківок. Добре, що хоч не поламані цілком, а так - лиш трохи. І на тому спасибі)

 

Не дуже хотілося, але все ж таки покажу як виглядають рослинки. ще й фото не дуже вдалі, бо ще було досить темно для фотографування. Ну то й нехай. 

El curandero

102_0178.thumb.JPG.c18e492db5b48eb4bfdcdd14ceeed18c.JPG

Pale Widow

102_0180.thumb.JPG.2eb9c6a3abe3fc9598bd90dfd3462d5c.JPG

Violet Gas

102_0184.thumb.JPG.288d166254ac029379bec3c24a3f72e4.JPG

З ктулху якась непонятка. це ж фотік, а він зацвів. Здавалось би так ретельно те все роблю, щоб не переплутати нічого при висадці. І всеодно походу наплутала. Ну нічого, якщо наплутала, то гадаю з часом я ще віднайду того справжнього ктулху.

Cthulhu Kush

102_0204.thumb.JPG.eaa1ecaed4f282f57d4e0f983585aac3.JPG

Afghan Kush

102_0185.thumb.JPG.79ed8f8f8eeca057bbaebd884a84b3e7.JPG

Nice Diesel

102_0190.thumb.JPG.33a5b3e75da281fb9ce482e96f4026db.JPG

KWRTR

102_0193.thumb.JPG.e6fcbd674324199dec48c9623ba91de1.JPG

Mint jelly

102_0194.thumb.JPG.6c9674ea0d26343c223e695deb9e1b15.JPG

Грааль. 

102_0197.thumb.JPG.5eec5d264cf1978967c1936335e92794.JPG

Big Ua

102_0201.thumb.JPG.243ac146a21dff72eda5259254eb5fc4.JPG

Big Bad

102_0206.thumb.JPG.8dc5960bcb0fbb368528724f568ba777.JPG

Ну ось такі справи з рослинками. До речі підживила рост концентратом і янтарку дала по листу.

А взагалі я чудово прогулялась і насолодилась і полем, і чарівним ранком, і пташками, і всім іншим.

Ще парочка фотографій.  Ось це моє поле. Поставлю собі на обложку

102_0208.thumb.JPG.74214079dc6e19c1615c9126e0e0b7e4.JPG

А це світанок і росса на сонці:smile:

102_0209.thumb.JPG.1c9f45dd7cf1c1b25b1eb989f2052cfa.JPG

Ну і пшеничка теж в полі є

102_0213.thumb.JPG.65dea8fcfa451e5e1b174ede011e4f9b.JPG

Друзі, всім гарно дякую за увагу. Хай все у вас і у ваших рослинок хай все буде добре! До зустрічі:smile:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

гарний репорт, душевний, я кажуть:822986461_cry50::526525657_Like50:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Гарні фото Сіс дууууже гарні😍 ну і растішки непогані і нехай так і буде щоб та підгризяна виросла найбільша😉

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
23 часа назад, Oleksandra сказал:

Гарні фото Сіс дууууже гарні😍 ну і растішки непогані і нехай так і буде щоб та підгризяна виросла найбільша😉

Гарно дякую, сістр! Рада, що завітала до мене в гості, і так само рада, що ти теж ведеш репорт, і рада, що розбавила переважно чоловічу тут компанію - навіть дуже рада. Я теж до тебе в гості обов'язково навідуватимусь.:drujba:

Изменено пользователем sztella-cucurella
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт, народ. 👋 Растішки, на жаль, відвідати цього тижня не виходить, жаль, а так би хотілося. 😥 З цією своєю роботою мушу тепер сидіти в чужому місті. Ну то таке, а писати страх як хочеться. Тому зроблю невеличкий допис. Не зовсім про гровінг, ну і не дуже по темі допис, але все одно зроблю. 😉
Я нещодавно чисто случайно дізналася - виявляється, що у коноплі є дещо спільне з пивом), а я дуже-дуже сильно люблю пиво. 🍺 Власне, це єдиний алкоголь, який я вживаю. І люблю його настільки сильно, що нещодавно сама почала варити пиво у себе вдома! 😱
Ось гляньте відео, яке я пиво зварила: (темне)

 

Так от, знаєте, що спільного у коноплі і пива? Невіддільний компонент пива - хміль. Конопля і хміль належать до однієї  родини - КОНОПЛЕВІ! 🌿 (я була вшоці коли дізналася)) 😊
У пивоварінні так само цінуються виключно жіночі суцвіття, тобіш шишки) 😊
Якщо поглянути на розріз шишки хмелю, то ось що можна побачити:

photo_2026-06-06_12-25-38.thumb.jpg.589dee65a6190c7e581251e8a7f0331d.jpg

А от і самі шишки хмелю:

image.thumb.png.b206afa07b1b6f9512512ec135f6be9f.png
Погодьтеся, що є щось схоже з нашими улюбленими шишками) 😍
А ще аромат пива формується ідентичними, тими самими терпенами, що і в ганжі! 🔥 Крім того, пиво має легкий седативний, тобто заспокійливий ефект, що посилює розслаблення. Ну прям один в один з нашою улюбленою рослиною) 🍁
Не знаю як ви, но я для себе прям відкриття зробила. 🤔 А я то думаю собі, чому мені так сильно подобається стан коли покуриш саме після парочки келихів пива). 👀 Зізнавайтесь, хтось ще любить так само, як я, після пива затягнутися ароматним димком?))) 💨
Тут ще один невеличкий відосік, але тепер уже світле):

Ок, народ, просто найшло на мене щось, тому трохи поділилася). 😊
Короче кажучи, будьмо! 🍻 І, як то кажуть, ваше здоров'я!)) до скорого ✌️

 

 

 

 

  • Like +1 11

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я фанат темного пива, для мене воно насичене і відрізняється ароматом на відміну від світлого, яке ,як водичка, чи розбавлений квас. Світле гарно в жару пити чи з солоненьким вживати. А от темним можна насолодитися, як і дрібкою гарної сортової травички в косяку

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та ти майстер на всі руки :respect:. Звісно і я люблю бахнути холодненького пивка та покурити після цього, в потім ще випити якщо щось залишилось)) Як на мене чудовий спосіб провести час👍

  • Like +1 3
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Знаєш як кайфувати від життя, кайф:respect: смикнуть під пивко іноді це прекрасне поєднання, а якщо воно ще і домашнє... Ніколи домашнє не пив) 

  • Like +1 3

Кожна думка висловлена автором є художньою літературою, автор може помилятися і буде це робити :yes:

Чистка репорту від флуду/поміняти обкладинку --> в лс. Вдалого полювання, сталкер:1086183370_Smoke50:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

сіста, та ти походу наш бро :1264291569_yobro:

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Всім аргонавтам великий привіт! 👋☀️
Шо ви, друзі, як ваші справи)? Сподіваюсь, у всіх все добре. 😊
Відвідала і я сьогодні свої растішки 🌱 і обов'язково їх покажу, але про все по порядку. 👀
Тільки вийшла за межі міста, з кущів, як то часто буває, вилетіло фазанисько і добряче мене налякав. 😮 Огромний такий! Фото зробити не встигла, але от, можливо, це його сліди) 🐾

102_0249.thumb.JPG.77426b1ab797c556825d05877ff3e995.JPG

А ще чуть далі по дорозі натрапила і на такі вот сліди. Мабуть, косулька якась і, судячи зі сліду, зовсім манюсінька. 🥰 Як близько вони все-таки біля людей живуть.

102_0251.thumb.JPG.7659a9c177f8fedbae6900179c401053.JPG

А далі прийшла на полянку. У нас були дощі, і навколо растіх поросло добряче бур'яном. Поки я все те чистила, зовсім поряд сиділа пташка і так чарівно мені весь ранок щебетала. 🎶 А я нагадую, що почала гратися додатком, який по співу визначає птахів. Так от, це була очеретянка чагарникова. 🐦
Осьо вона:

photo_2026-06-14_14-44-32.thumb.jpg.ce0c087ad720d829f35c5cd54dc3ccd1.jpg

А оце так вона щебече: обов'язково послухайте, це шото з чим то)

очеретянка_чагарникова.mp3

Нравиться мені цей додаток, постійно з ним тепер ношуся) 😂
Ну ок. 👌 Це все дорогою за місто.
А от і самі растішки. 🌱

Big Bad 

102_0241.thumb.JPG.4fccb504f8b1a2d2918c1362b6e38cad.JPG

Big Ua

102_0235.thumb.JPG.33aa275680970aa6e98cdbf87cb51edb.JPG

Cthulhu Kush (типу Cthulhu Kush, насправд це не  він . він не мав би зацвісти. але з цим ми ще розберемося)

102_0237.thumb.JPG.39ca090f259c59c5c8df1484b936b808.JPG

Грааль. Це тоц що йому хтось маківку відгриз.

102_0233.thumb.JPG.5fd86d12b242e2b9196534b04a2f83b4.JPG

Mint jelly

102_0230.thumb.JPG.fea88618397f4d8501b8f840a61af313.JPG

Не знаю, як так сталося, але поряд із Мінт Джелі вибив невідомо звідки ось такий паросток. Наче ніяких насінин не губила, чому, як і звідки воно взялося - без поняття. Ну, хай росте :)
102_0232.thumb.JPG.ae41c30168689d859cebaa8cf5caf370.JPG
KWRTR 
102_0229.thumb.JPG.bbcbcd1b4aa3e0cd0f8877319755c467.JPG
Afghan Kush 
102_0224.thumb.JPG.25e46f506bab669af9455047e4a771e9.JPG
Nice Diesel. Із тих що зацвіли, ну хоч оди більш-менш нормальний автік по розмірах)
102_0227.thumb.JPG.c72002177cbc19008903b68dbf2d587d.JPG
Pale Widow
102_0220.thumb.JPG.57a3a1f4965cb4f3311c157876092de4.JPG
Violet Gas
102_0222.thumb.JPG.9f5ac18374da9bc75835708df2a08adf.JPG
El curandero
102_0218.thumb.JPG.7890fda37a9c6a48734d381cfe933ae1.JPG
А дорогою назад назбирала трохи землянічки. 🍓 Трохи я прогавила її пік, але всеодно ще трохи набрала. 😋
photo_2026-06-14_18-03-57.thumb.jpg.c52402bb7c21d06bdda304446ad76764.jpg
Ну і після того, як підживила рослинки азотним рост-концентратом і янтаркою по листу, 💦 прогулялась ще трохи полем. Краєвиди - око радують. 😍 Але не буду показувати, щоб не спалитись. 🤫 Ну хіба ось такі полянки. 🌾
photo_2026-06-14_18-06-41.thumb.jpg.9abb1a60e2c531949d0275162847c0ce.jpg
Блін, народ, таку насолоду отримую від ауту і від всього, що з ним пов'язано. Після всяких буденних справ отдушина прогулятись прям неймовірна. 🏕️
Добре, друзі, приємного вам настрою, чудового літа, і хай все у всіх нас буде добре. Люблю вас) До зустрічі! 👋💚
Мало не забула. Відео)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

photo_2026-06-14_14-44-32.jpg

102_0249.JPG

102_0251.JPG

102_0249.JPG

102_0251.JPG

photo_2026-06-14_14-44-32.jpg

102_0241.JPG

102_0224.JPG

102_0230.JPG

102_0232.JPG

102_0237.JPG

102_0233.JPG

102_0235.JPG

578828544__.mp3 663755658__.mp3

Изменено пользователем sztella-cucurella
  • Like +1 17

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Гарні растихі!Якщо чесно я думав шо ти він а не вона)))

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Повезло так птичку сфотать) фотики хорошо пошли

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 часов назад, sztella-cucurella сказал:

Всім аргонавтам великий привіт! 👋☀️
Шо ви, друзі, як ваші справи)? Сподіваюсь, у всіх все добре. 😊
Відвідала і я сьогодні свої растішки 🌱 і обов'язково їх покажу, але про все по порядку. 👀
Тільки вийшла за межі міста, з кущів, як то часто буває, вилетіло фазанисько і добряче мене налякав. 😮 Огромний такий! Фото зробити не встигла, але от, можливо, це його сліди) 🐾

102_0249.thumb.JPG.77426b1ab797c556825d05877ff3e995.JPG

А ще чуть далі по дорозі натрапила і на такі вот сліди. Мабуть, косулька якась і, судячи зі сліду, зовсім манюсінька. 🥰 Як близько вони все-таки біля людей живуть.

102_0251.thumb.JPG.7659a9c177f8fedbae6900179c401053.JPG

А далі прийшла на полянку. У нас були дощі, і навколо растіх поросло добряче бур'яном. Поки я все те чистила, зовсім поряд сиділа пташка і так чарівно мені весь ранок щебетала. 🎶 А я нагадую, що почала гратися додатком, який по співу визначає птахів. Так от, це була очеретянка чагарникова. 🐦
Осьо вона:

photo_2026-06-14_14-44-32.thumb.jpg.ce0c087ad720d829f35c5cd54dc3ccd1.jpg

А оце так вона щебече: обов'язково послухайте, це шото з чим то)

очеретянка_чагарникова.mp3 3 \u041c\u0431 · 5 downloads

Нравиться мені цей додаток, постійно з ним тепер ношуся) 😂
Ну ок. 👌 Це все дорогою за місто.
А от і самі растішки. 🌱

Big Bad 

102_0241.thumb.JPG.4fccb504f8b1a2d2918c1362b6e38cad.JPG

Big Ua

102_0235.thumb.JPG.33aa275680970aa6e98cdbf87cb51edb.JPG

Cthulhu Kush (типу Cthulhu Kush, насправд це не  він . він не мав би зацвісти. але з цим ми ще розберемося)

102_0237.thumb.JPG.39ca090f259c59c5c8df1484b936b808.JPG

Грааль. Це тоц що йому хтось маківку відгриз.

102_0233.thumb.JPG.5fd86d12b242e2b9196534b04a2f83b4.JPG

Mint jelly

102_0230.thumb.JPG.fea88618397f4d8501b8f840a61af313.JPG

Не знаю, як так сталося, але поряд із Мінт Джелі вибив невідомо звідки ось такий паросток. Наче ніяких насінин не губила, чому, як і звідки воно взялося - без поняття. Ну, хай росте :)
102_0232.thumb.JPG.ae41c30168689d859cebaa8cf5caf370.JPG
KWRTR 
102_0229.thumb.JPG.bbcbcd1b4aa3e0cd0f8877319755c467.JPG
Afghan Kush 
102_0224.thumb.JPG.25e46f506bab669af9455047e4a771e9.JPG
Nice Diesel. Із тих що зацвіли, ну хоч оди більш-менш нормальний автік по розмірах)
102_0227.thumb.JPG.c72002177cbc19008903b68dbf2d587d.JPG
Pale Widow
102_0220.thumb.JPG.57a3a1f4965cb4f3311c157876092de4.JPG
Violet Gas
102_0222.thumb.JPG.9f5ac18374da9bc75835708df2a08adf.JPG
El curandero
102_0218.thumb.JPG.7890fda37a9c6a48734d381cfe933ae1.JPG
А дорогою назад назбирала трохи землянічки. 🍓 Трохи я прогавила її пік, але всеодно ще трохи набрала. 😋
photo_2026-06-14_18-03-57.thumb.jpg.c52402bb7c21d06bdda304446ad76764.jpg
Ну і після того, як підживила рослинки азотним рост-концентратом і янтаркою по листу, 💦 прогулялась ще трохи полем. Краєвиди - око радують. 😍 Але не буду показувати, щоб не спалитись. 🤫 Ну хіба ось такі полянки. 🌾
photo_2026-06-14_18-06-41.thumb.jpg.9abb1a60e2c531949d0275162847c0ce.jpg
Блін, народ, таку насолоду отримую від ауту і від всього, що з ним пов'язано. Після всяких буденних справ отдушина прогулятись прям неймовірна. 🏕️
Добре, друзі, приємного вам настрою, чудового літа, і хай все у всіх нас буде добре. Люблю вас) До зустрічі! 👋💚
Мало не забула. Відео)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

photo_2026-06-14_14-44-32.jpg

102_0249.JPG

102_0251.JPG

102_0249.JPG

102_0251.JPG

photo_2026-06-14_14-44-32.jpg

102_0241.JPG

102_0224.JPG

102_0230.JPG

102_0232.JPG

102_0237.JPG

102_0233.JPG

102_0235.JPG

578828544__.mp3 3 \u041c\u0431 · 1 download 663755658__.mp3 3 \u041c\u0431 · 1 download

Дивно якось опублікувалось - чомусь пішли повторно фотографії та ще й по пару разів. Вроді нічого лишнього не натискала. Ну нічого. До речі, може хтось з адмінів підкаже: якщо хочу аудіо опублікувати, то можна зробити, щоб те аудіо було типу як плеєр (щоб натиснути і просто слухаєш), а не ото, як у мене виходить?

Изменено пользователем sztella-cucurella

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пані ви мій фаворит на конкурсі ауту 2026,дуже вайбово та цікаво.Підписався буду насолоджуватись 👐

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Це прямо Діскавері на Джа форумі. Чудовий репорт :526525657_Like50:

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дуже приемний реп,це я тобі як знавець хмелю кажу 👍

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт друзі! Цього тижня нажаль знову не получаеться відвідати рослини але зробити якийсь допис страх як хочеться). Тому допис буде, може не зовсім по темі, ну і нехай. 😉
Мова піде про рослинку яку я гровила минулого сезону. Це був Мімозар від Кактуса. Все б нічого, але рослинка вродилась з фіолетовим стовбуром.

102_9512.thumb.JPG.14695117a5869f416059b780664f9a50.JPG

DSC09037.thumb.JPG.4cb19167d6272e9de80066d1c7b37c6e.JPG

Отже, хвилинка, так би мовити народної творчості)
ЛЕГЕНДА ПРО ФІОЛЕТОВИЙ МІМОЗАР 💜

Знаєте, кажуть старі люди, що інколи земля народжує особливі рослини. Вони приходять у цей світ із фіолетовими стовбурами, ніби мічені нічною загравою чи поціловані чимось потойбічним. 🌌 Здавалось би, на перший погляд, нічого сверх надзвичайного, таке трапляється... Отак собі й думала я минулого року, коли в мене росла ця рослина. Думала, аж поки не дійшло до проби. 🧬
І тепер я знаю інше повір'я: такі рослини не дарують легких ілюзій, вони приходять, щоб вивернути душу навиворіт.
Додам ще, що час від часу я дружу з чарівними грибочками. 🍄 І був у мене з ними такий досвід, що нехріново вони мене так відкошмарили. Простіше кажучи, був бед тріп. Не буду зупинятися на тому, що саме було в тріпі, просто скажу, що такий страх страшенний пережила - здавалось, ніби я помираю. 💀 Потім тріп пройшов, я про все забула і жила собі далі.
І тут одного разу я така: «А що би мені сьогодні покурити?» - і натрапила в себе в шафі на баночку Мімозара. 🍯 Він у мене так і підписаний: «Мімозар фіолетовий». Я вже й не пам'ятаю, чому його так довго не юзала, видно, засильний для мене здався на початку. І от побачила я цю баночку і думаю така: «Треба би спробувати знову». 🤔
І спробувала...
І знаєте, що було?
Всі свої найстрашніші моменти з того бед тріпу пригадала, причому один в один пережила все те заново - ярко і ніби як в реальності. І знову мені здавалося - мало не померла. І це не від грибів, а від трави! 🤯 Після того я відклала ось цього фіолетового Мімозара на саму дальню полицю, охрестила його «диявольською рослиною» 😈:demon2: і думала, що не скоро до нього повернусь.
Але вчора мене щось дьорнуло, і я після парочки келихів домашнього пива 🍺 потягнулась за Фіолетовим Мімозаром...
Ну, це таки диявольська рослина:demon1:, скажу я вам по секрету... Знову такий жах і ужас пережила.... 🔥 Це було щось...
Стародавні легенди кажуть, що фіолетовий сік цих рослин - то кров самої Правди, яка не терпить фальші. Ця трава неймовірно пробиває на правду. Тобто, якщо ти десь там шось сама собі брешеш, недоговорюєш, або стараєшся не звертати увагу на щось в своєму житті, то цей Мімозар якраз тичить тебе обличчям в саму суть цієї брехні і неправди. 🎯 Ну така відверта і сильна трава, що аж страшно. Вона зриває всі маски і змушує дивитися своїм страхам прямо в очі. 👀

DSC09133.thumb.JPG.ebac7733f5657564507628de53513d7b.JPG

102_9515.thumb.JPG.4f494a1cc9719d1ca425fde0a9b20253.JPG

 

Друзі, всіх вас люблю, всіх обіймаю! 🤗 Дуже рада, що ведете такі цікаві репорти і ділитеся тут, на Джа Форумі.
Так само гарно-гарно дякую, що стежите, що пишете приємні коментарі і просто дякую за увагу. Повірте, все це мене тішить і радує. Можливо, я не завжди відповідаю - просто банально через те, що соромлюся 🙈, але ваша участь для мене дуже важлива і приємна.
Всім дякую! Хай у всіх нас все буде добре! 🙏🌿☀️

102_9748.thumb.JPG.8967c6399c4f284f19ea47ba2aa0c060.JPG

 

 

 

 

 

 

  • Like +1 12

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не перестаешь удивлять!👍давай уже выбирайся на поляну, интересно как там у тебя дела)

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...