Перейти к публикации

Топ Гроверов

  1. evader

    evader

    Новичок


    • Баллы

      31

    • Публикации

      61


  2. kindman

    kindman

    Гроверы


    • Баллы

      24

    • Публикации

      10 124


  3. Kaktuss

    Kaktuss

    Супер джаратор


    • Баллы

      17

    • Публикации

      4 001


  4. CannabisDoomOcculta

    CannabisDoomOcculta

    Гроверы


    • Баллы

      15

    • Публикации

      7 413


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 21.04.2025 во всех областях

  1. Outdoor Cup '25 Друзі, ми оголошуємо про старт конкурсу серед аутдор-репортів — Outdoor Cup '25. Це можливість заявити про себе, продемонструвати результати сезону та поборотися за цінні призи від наших спонсорів — Terra Aquatica, Green House Seeds, та Toro Growshop . Для участі в Кубку залиште посилання на ваш репорт у цій темі до 15 вересня. Вступний пост репорту має містити: Назви сорту та сидбанку/бридера; Використані добрива та добавки; Методи і техніки вирощування, заплановані маніпуляції з рослинами. Репорт бажано вести протяг
    8 баллов
  2. Салам Травославні 4.04 було замочено 5 автіків від Кактуса та 3 від Сталкера, по методу санчеса 5 і 6 по мірі проростання, закинуті в горщики прилизно літрові, субстракт перегній домашній, поливаю водою, коли із крана, коли з джерела(еслі іти невпадло) бокс 40х40х40 з єслками)))для росады поки що маю робота кота, від ілона лічно, шоб помогав в ділах
    6 баллов
  3. ох нормальні люди йдуть з форуму. це правда. і нікуди не дінешся. Особливо прикро що ідуть найкращі, ентузіасти які рухають справу у перед. От один знайомий якось пішов я пяам дуже сумував, а потім знайшов його на Гроударіан. З часом інший чувак пішов, дуже любив нашу справу і був ну от прям альтруістом і філантропом. Ну я так зрозумів причина у більшості одна - булінг зі сторони людей зацікавлених в іншому. Якщо помітив є дуже багато старожилів які заходять але дуже вже не тусять тут, з одним спілкувався, каже веду репи на гровдаріан, ну і написав чому. А цей форум мені дуже подобає
    5 баллов
  4. також сталкерята авто стравбері банана
    5 баллов
  5. два тижня минуло, світ бурбон від сталкера виявився мутантом і був захарвлений через тиждень, та замочено ще два по динаміці росту кактусята урабатують сталкерят, лідер авто джелато парочка татарочок
    5 баллов
  6. Христос воскрес! Свою гілочку теж закину...
    5 баллов
  7. Из альбома: CannabisDoomOcculta

    Регуляр, надіюсь на дівчинку) Насіння підігнав@Тилорн, 1 л. коко з Епік-а, добрива відчиняні Flora сумісні ГХЕ від @GreenPowerINua + мікоріза Great White від Plant Success + вітаміни та мікра від "Містер Цвіт", світло lm301h3000k+660nm+UV+IR
    4 балла
  8. Весняні красуні..
    4 балла
  9. 39 день (вега) Температура: день 27, ночь 22,7 Влажность: день 50, ночь 63 Свет: 130w , высота 60 см Компот: 1,9 л (осмос/калмаг/база/б52/гумат) Вход: 684 ппм, 5,8 пш Выход: 1000 ппм, 6,5 пш (дренаж 1,1 л) По листу: мегафол.
    4 балла
  10. Теж він тільки триплоідний💪
    4 балла
  11. Здоровенькі були Jelly Donutz (HUMBOLDT SEED CO.)
    4 балла
  12. 4 балла
  13. абрікосік, зліва підтуплюе в розвитку, але побачим що далі
    4 балла
  14. Из альбома: Outdoor’2k25

    Ранники fem от @sim
    4 балла
  15. ВСІМ ПРИВІТ любі друзі ті хто любить вирощувать дітей сонця погода налагодилась і можна приступати до праці.Пішов на своє місце і був розочарований якесь бидло підпалило болото і тепер все видео як на ладонці,погоріли також поливайка і три каністри якіми я поливав,знайшов залишки Мімозара "стовбур",і головне що водички вдосталь і поряд не треба возити все на місті.Вирощувать буду продукцію від побратима Кактуса зробив мені босяцький пігон.Планував свої горішки вкинуть і передумав.А взагалі я не планував аут бо те що наросло в 24 Хвате ,й хвате.Перші замочу фотікі і ранніки,і Мімозар піде два
    3 балла
  16. Урааа =) Всем удачи братья и сестры =)
    3 балла
  17. Иди в раздел вопрос ответ и перенеси оттуда реп в соответствующий раздел или ты не в курсах своих обязанностей?
    3 балла
  18. Многолістка самозародилась на городі , у тіпа в той час відомого як ВіталікМ, довга і мутна історія, як в цього мутанта закріпись ознаки... також є сорт DonbassStarr, чи якось так, заруба була за нього теж, справжня українська генетика вона є, але за неї прокляли винахідника в амстері, бо це технічка, там мінімальна доля тгк,ноль ноль проценти, зато винайшли її в Сумському інституті лубяних культур вроді...
    3 балла
  19. Стидно сказать, шо в мене єслки яки років вже по десять, дві по 26ват 2700, і дві 6500, непомню скільки ват, для россади хватить, хоча я раз в цьому боксі гровив фотік, а так я матьорий аутіст, так склалась доля що залишився жити на етажах((( данну россаду планую в аут, щоб на початку літа було шо курити
    3 балла
  20. 2 балла
  21. Тут и без названия видно что фрикшоу, ну если знаешь куда смотреть.
    2 балла
  22. У Кактуса топовые автики,удачи бро =)
    2 балла
  23. День 13 от каски, показатели всё те же. 25 градусов, 50% влажность. Правда думаю может чуть лампу поднять, низковат куст, оттадлить лампу и вытянуть его чуть вверх.
    2 балла
  24. Два года на паузе и пока не будет стабильно электричество не буду продолжать основную ветку проекта.
    2 балла
  25. Соль поваренная, перекись водорода, ультрафиолет увц диапазон насколько помню - это дешёвые и безопасные для человека. Есть ещё опасные, но легко покупаемые хим вещества, дешёвые название чатджпт знает - использовались раньше для вызова мутаций, есть Овер дорогие(название тоже у чатджпт есть), эффективные, безопасные для человека и сейчас используется для вызова мутаций с последующей селекцией результатов - нашел только у одного продавца 40000гривен 100грамм и только под заказ.
    2 балла
  26. Вчора замочив,сьгодні посадив ,GMO-2 горішка ,Mimozar-2горішка , Kandaharа-1 горішок Граль щось слабше пропостають після завтра посаджу.Що сказати стрьомно ппс все навкруги видно бо хащі спалені ,а сьогодні ще обнаружив що хтось лазив ступні чужі,слід від велосипеда,всеодно посадив що буде то буде
    2 балла
  27. Из альбома: ШІ

    З Напаскою всіх!
    2 балла
  28. Всем привет =) # Biscotti / Barney's 3 недели.• Свет : 24/0• Темпа : 20• Влажность : 40• Полив : Вода
    2 балла
  29. Та ну, це ж зображення зегенероване АІ. Якесь всі ідеальне таке. НЕ вірю.
    1 балл
  30. Цікаве тріо. Давно помітив, якщо у драмера на тарілках різні горішки-жолуді як у хутроніжки - колектив хороший.
    1 балл
  31. Зі стартом бро, твій аут 2024 був один з найкращих, якщо не найкращий... Рівного грову тобі, буде цікаво спостерігати за твоїми дівчатами... А з часом те що вигоріло відросте, а ось сліди то вже поганенько... можливо рибацюга якийсь зальотний.
    1 балл
  32. У меня сейчас стоит куст на фем семки Коламбия голд & Панама 20 дней как закончил опылять - как сказал источник семок это святой грааль всего что он курил за все время - ну будем посмотреть.
    1 балл
  33. Тут солнце сбоку и куст постоянно поворачиваю чтоб на один бок не валился вот оно и кажется мож крученым каким-то. То-то мало с фрикшоу работал, вот свет сверху а но на свастику начало смачивать.
    1 балл
  34. А, где остальное? нитро и павер? Нужно 3 компонента. Енерджи при 5-0-1 будет выдавать 60ппм с 1мл. Как по мне, жиденько мальца. Ну и само удобрение, тебе тдс скорее показывал грубо 70тис, а не 700 ппм. Потому что при 5-0-1, концентрация на 0.5л будет 30000ппм. Ибо 60тыс на 1л.
    1 балл
  35. освячена, гріх не потягнути
    1 балл
  36. @JestokiyBuratino Приветики! С началом Бро! У меня у друга на южном балконе каждый год стоит 4 горшка с фотиками, но это юг украины, все успевает.Так вот перепады температуры там лютые были, и в этом плане земля лучше чем кокос...кокос всетаки пассив гидра, а там если субстрат прогреется выше 27 может начаться гниение корневой, если субкультуру какуюто не добавить..Но можно на горшки сверху положить лист пенофола чтоб не грело солнцем сами горшки, но будет ли от этого сильный толк, когда на улице будет +33 в тени, хз..Вообщем смотря какой у тебя регион ..Ну и на счет влажности, там металопла
    1 балл
×
×
  • Создать...