Перейти к публикации
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

kotoamatsukami

Гроверы Новичок
 • Публикации

  239
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

465 +

3 подписчика

О kotoamatsukami

 • Звание
  Гров?! Интересно...

Информация гровера

 • Пол
  Мужчина
 • Стаж грова
  До года
 • Интересы
  Indoor
  Сатива
  Гибриды
 • Страна
  Украина

Посетители профиля

433 просмотра профиля
 1. kotoamatsukami

  Mudro Seeds Auto Extreme

  Сємка від бро @POSTAL посаджена в кокос 3л.
 2. kotoamatsukami

  incollage_save.jpeg

  Sis 3l
 3. kotoamatsukami

  Two Zkittlez OG Auto 1.5/3.5l 270W LED

  Насіння від 24.01.2022 р. Отже 200 мл води + 0,4 г бурштинової кислоти + о.о5 мл B-52 від Advanced Nutrients. Результати такого підходу ви можете побачити на фото номер один. Також спробую вести гроу ще і паралельно на https://growdiaries.com/diaries/203202-barney-039-s-farm-zkittlez-og-auto-grow-journal-by-kotoamatsukami. Вроді ж можна на свої щоденники кидати посилання
 4. ДВК 88 (Bloom 51) Дивився під мікроскопом на тріхоми, ще прозорі, ще хай росте. Зрізав на пробу. Смачно, стативно, але ще хай дозріває)
 5. Привіт Бро. Я з ним бавився свого часу. Коли купував то думав що замінить електро вапор. Досить прикольна штучка, але я б сказав для мікродозинга. Дуже мала камера. Є навіть модифікації на 2+ головки. Ну і гріти і вертіти трохи надоїдає. Плюс я декілька разів перетримував і ловив гаріка незабутнього... ІМХО краще підзбирай і купи щось від Storz & Bickel. Хай щастить =)
 6. kotoamatsukami

  ДВК 57 (Bloom 19)

  Тобто вони з горшка допивають? Я їх важу перед поливом, даю їм просихати до 30-40% ваги то поки так раз на 2 дні висихають.
 7. kotoamatsukami

  ДВК 57 (Bloom 19)

  @Maui саме так, і не тільки вони Поки я ще експерементую у пошуках балансу вхід/вихід
 8. ДВК 81 (Bloom 44) Росте, набирає, наче все ок. Почав Overdrive сьогодні.
 9. kotoamatsukami

  ДВК 49 (Bloom 19)

  Поливаю кожні 2 дні. Можливо трохи пересихає але потім норм ростуте. Ось перед поливом
 10. kotoamatsukami

  ДВК 57 (Bloom 19)

  Поливаю кожні 2 дні. Можливо трохи пересихають але потім норм ростуть. Ось які коли підсохші
 11. kotoamatsukami

  ДВК 57 (Bloom 19)

  Сіс в 3l.
 12. Так Підкормка по листу поінакшому засвоюється, грубо кажучи більш доступний варіант, в теорії можна тільки обробками по листу кормити але з корневими простіше Растіха тебе слухає, не проектуй на неї свої страхи Хочеш забрати листи то забирай. Але краще по 1-2 за день щоб не було стресу. Так то растіха сама собі розбиреться.
 13. День добрий Фото будуть пізніше Сьогодні 80тий день, тріхоми ще молочні. Сповіщаю що починаю давати два тижня Overdrive додатково і після цього буде тиждень тільки Flawless Finish. Якщо хтось має заперечення то пишіть)
 14. Ні, то підїдає сама растіха, все ок, звичне явище, в мене кожна так робила Можеш калмаг раз по листу обпщикати в дозуванні 200 ppm і 6.0pH
 15. Брєдово звісно. Тепер треба надіятись не тільки на порядність Датчів але й перепродавців. Мене дивує що коробка не герметична. Читав що в сам контейнер (капсулу) в якій сємки закачують газ щоб не йшов процес окислення. А тут просто в коробочці. Думаю вони знають що роблять. Але всеодно дивно...
×
×
 • Создать...