Перейти к публикации

Rukalips

Гроверы Новичок
  • Публикации

    475
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    8

Все публикации пользователя Rukalips

  1. Вітаю шановні гровери!) Це мій перший серйозний гров. До цього пару раз пробував але насіння було ноунейм і то яйця викине то бадилля виросте. Цоро разу вирішив підійти до справи більш серйозно. Купив насіння від Royal Qween сорт Purple Queen (avto). Добрива прикріплю фото нижче. 6 LED лампочок на 2700 lum. На дно горщика наступав приблизно 2-3 см керамзиту, замішав грунт з перлітом приблизно 10% перліту. Пророщував в ватних дисках. Приблизно 3-4 дня. Поливаю поки що з пульвіка коли в рослини настає ніч. Доречі цикл обрав 18/6. На початку є проблемка з жарою, трохи
  2. Rukalips

    IMG_20250721_070214015_MFNR.jpg

    Поняв, завтра докуплю ще вентилятор, дякую!
  3. Rukalips

    IMG_20250721_070214015_MFNR.jpg

    Дякую! Я не можу знайти як завести репорт(
  4. Rukalips

    IMG_20250721_070214015_MFNR.jpg

    Та стоїть, але його не вистачає, завтра має приїхать витяжка і вже по легше буде.
  5. Rukalips

    IMG_20250720_073241650_MFNR.jpg

    Зроз. Дякую!
  6. Rukalips

    IMG_20250719_092831381_MFNR.jpg

    Всім привіт! Думаю їй трохи спекотно, але вже замовив витяжку і має на днях приїхать, може підкажете щось поки витяжка не приїхала?) дякую!
  7. Rukalips

    IMG_20250718_110625473_MFNR.jpg

    Из альбома: Purple Queen (Avtomat)

  8. Rukalips

    inbound1459428650451338094.jpg

    Из альбома: Purple Queen (Avtomat)

  9. Rukalips

    inbound1026058180917339747.jpg

    Из альбома: Purple Queen (Avtomat)

×
×
  • Создать...