Вітаю шановні гровери!)
Це мій перший серйозний гров. До цього пару раз пробував але насіння було ноунейм і то яйця викине то бадилля виросте. Цоро разу вирішив підійти до справи більш серйозно. Купив насіння від Royal Qween сорт Purple Queen (avto). Добрива прикріплю фото нижче. 6 LED лампочок на 2700 lum.
На дно горщика наступав приблизно 2-3 см керамзиту, замішав грунт з перлітом приблизно 10% перліту.
Пророщував в ватних дисках. Приблизно 3-4 дня.
Поливаю поки що з пульвіка коли в рослини настає ніч. Доречі цикл обрав 18/6.
На початку є проблемка з жарою, трохи