Перейти к публикации

Йозеф

Новичок
  • Публикации

    50
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Все публикации пользователя Йозеф

  1. сьогодгі 9 травня , маючи вихідний вирішив провести йошо з користю , надпиляв і замочив у воду на 8 год 9 автіків , після чого кинув і ватні диски , зверху накрив паперовим рушничком , також підготував 12 1 л потів , насипав туди субстрат і чекаю поки проростуть горішки шоб висадити . завтра маю забрати ще 10 автіків від Кріса , 3 з яких приєднаються до 9 моїх з магазина Боб марли
  2. Ті що в чорних горщиках замерзли
  3. цьго разу для транспортування обрав потяг , все обійшлося .Спікував 2 ящики і поїхав додому на паску маючи в запасі 5 днів щоб підготувати та висадити все що привіз і те що привіз 14 квітня , не мало не багато 54 саджанці . вдалося висадити 40 , 8 з яких авто інші фотікі ... з тих що лишилося 4 авто подарував другові , і 10 фотіків ( регулярів) доручив йому висадити фото всіх саджанців на волі не робив, бо на даному етапі вони практично всі однопипні , але всежтаки декілька фото маю для вас під кожен саджанець завозив приблизно 7- 10 л підготовленого субстрату
  4. оговтавшися після втрат , 19 квітня замочив ще 30 фотоперіодів і 12 авто
  5. Ті що в чорних горщиках замерзли
  6. І так почну з поганих новин, обставини склалися так, що треба було виносити ялинки з квартири , в даний момент проживаю за 350 км (Тернопіль) від остаточного місця висадки( Рівненська Обл) і кожен саджанець повинен здолати цю відстань перш ніж опинеться на волі . Отож 14 квітня прийшлося все вивезти на двір , а якшо точніше 12 3-ох тижневих і 16 2-ох тижневих саджанці .....вірішив це робити машиною ...спакував все в 2 Картонні ящики і вдорогу ....без пригод не обійшлося ...дорогою , після того як проїхали один з постів помітили шо за нами їдуть з червоними мигалками копи ,нас зупинили т
  7. дякую , і тобі удачі , на паску планую вивозити на постійне місце дислокації
  8. Привіт , всі висаджувати не буду буду в декілька заходів буду пророщувати , і робити висновки для наступного сезону , що варто брати а шо ні . МИнулого визріла Блек доміна повністю , 2 сезони тому Блубері , фотікі визрівають якшо індіка домінанти або чиста індіка ( за умови теплого вересня, або хоча б без приморозку) Чужі ялинки не коцаю , бо знаю скільки сил , часу і терпіння треба потратити шоб щось путнє виростити , і знаю на власному досвіді як то коли приходиш на ділянку а землі одні стовбури стерчать . які сорти будеш підіймати?
  9. чиста Індіка визріває в гіршому випадку на 70%
  10. до 15 жовтня бажано зібрати врожай, 2 роки назад повністю визріла Блубері , всі сорти або індіка або авто або раноквітучі, за умови теплого вересня все буде гуд Автіками перестрахуюся в випадку холодної осені
  11. до 15 жовтня бажано зібрати врожай, 2 роки назад повністю визріла Блубері , всі сорти або індіка або авто або раноквітучі, за умови теплого вересня все буде гуд Автіками перестрахуюся в випадку холодної осені
  12. Йозеф

    JG_3--0onbU

  13. Субстрат готувався наступним чином: Земля куплена 50% + 20 % кокос+ 30 агропереліт і вермикуліт до цієї суміші додав біогумус і компост в розрахунку приблтзно по 100 г на кожну рослину
  14. І вже пророщегими кинув у землю 2 opium 2 afgan original
  15. Наступна 4 квітня Monk & torr 4 шт Zamal 27 4 шт N -cheme 4 шт
  16. Перша висадка провелася 8 березня 2 Zamal 27 2 n- cheme 2 Monk & torr 3 (рег) Талібан 3 ( рег) white wolker
  17. Фемочки Від Міли: zamal-27(10шт) N-cheme 10шт Авто опіум 10 шт Авто Гагарін 10 шт ерор сідс :auto big bud XXL 6 шт Від Юрок (нухлеонівські): White Wolker 10 шт Monk & Torr 10 шт магазин Боб Марлі : auto Kabul Auto Gagarin 3 шт Auto Opium 3 шт Auto Candy 3 шт Auto Jamaica 3 шт Auto super skunk 7 шт Auto blue disel 7 шт регуляри Taliban від Міли 20 шт ак венгер 15 шт
  18. Вітаю всіх на момєму репорті , дійство відбувається в Рівенській області.
×
×
  • Создать...