Перейти к публикации

chernobyl

Гроверы Новичок
  • Публикации

    243
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    1

Все публикации пользователя chernobyl

  1. chernobyl

    изображение_viber_2024-02-06_13-50-26-198.jpg

    Не росте. Цвіте вже більше місяця. Бошки не ростуть. І взагалі пагано росло з самого початку. Грішу на грунт і добрива. Добрива від Кріса і взагалі вони ок, тільки от перерва була в вирощувані більше півтори роки, відповідно, мені здається, що щось вони підзіпсувались. ПШ в нормі, а от ППМ увесь час росте. Поливаю раз на три дні. Один раз з добривами, інший приходиться чистою водою. Наступного разу і на кокосі буду ростити, і добрива зміню на нові.
  2. chernobyl

    изображение_viber_2024-02-06_13-50-26-257.jpg

    Из альбома: Photo Orange Bud

  3. chernobyl

    AK20FV_GFS.jpg

    Мейнлайнінг? Чому нижче не рубаєте?
  4. chernobyl

    изображение_viber_2024-01-21_17-13-54-673.jpg

    Дякую. Значить міняю співвідношення добрив.
  5. chernobyl

    изображение_viber_2024-01-21_17-14-13-741.jpg

    Чомусь, нажаль, рослинка не витянулась, хоча, здебільшо сатива. Щось видно з добривами було не то. Висота від горщика сантиметрів 20-25. Наступного разу таки на кокосі буду підймати.
  6. chernobyl

    изображение_viber_2024-01-21_17-13-54-673.jpg

    Прошу підказати, це предцвіт, чи вже цвітіння? Бо якщо вже цвіт, то добрива під цей варіант потрібно мішати. Дякую.
  7. chernobyl

    Photo Orange Bud

    +-60 днів. Фотік. Земля. Добрива GH. Переведено на цвітіння. Запас по висоті 20 см. Буде LST.
  8. chernobyl

    1510171511_IMG_20231226_161041018_HDR2.jpg

    Добрий день. Це автік чи фотік? Якщо фотік, то скільки йому часу і коли плануєте переводити на цвітіння. І яка у Вас висота боксу. Дякую.
  9. chernobyl

    98 дней

    Меленький це літрів десять? Так то ялинка виглядає величезною. Ну і 100 гр з куща, як на мене, це просто шикарний результат.
  10. chernobyl

    изображение_viber_2023-12-23_10-47-46-307.jpg

    Дякую. Нижні всі рівні. Заспокоїли.
  11. chernobyl

    изображение_viber_2023-12-23_10-47-45-918.jpg

    Гровлю на землі. Поливаю GHE flora. Грався трохи з мейнланінгом, поки не зламав дві з чотирьох (хоч одну й врятував) це також далось в знаки.
  12. chernobyl

    98 дней

    Шикарна башта. Тільки з неї буде грам 20)
  13. chernobyl

    изображение_viber_2023-12-23_10-47-45-918.jpg

    Рослині десь місяці півтора. Як на мене, росте слабенько. Є пожовтіння на нижніх листах. Даю частенько сульфат магнію по листу. ПШ 6,5, ппм входи близько 900 виходи трохи більші. Сьогодні пролив клінером.
  14. chernobyl

    изображение_viber_2023-12-23_10-47-46-307.jpg

    Чомусь деякі листочки викручує. Не уявляю що це може бути за проблема. Може хтось підкаже.
  15. chernobyl

    photo_7_2023-07-11_15-07-57.jpg

    Це у Вас усе індика? Маленькі усі якісь.
×
×
  • Создать...