Jump to content

NBE2

Новичок
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Хороший

About NBE2

 • Rank
  На верном пути

Информация гровера

 • Sex
  Дитя
 • Experience in Grow
  Начинающий
 • Interests
  Гибриды
 • Country
  Украина

Recent Profile Visitors

347 profile views
 1. місяць не можу перевести на цвітіння у 2 на 2 режимі. Ніби теж шо і 12 на 12, но хуйня. Шо робить пацани. Так покурить хочеться а шишаки не ростуть і усе
 2. Взагалі було ось навіть не два на два, а два світло чотири темрява. Переводю на цвіт рослини у двох боксах, два тижні, і нігугу досі. При 12 на 12 за два тижні зацвітало раніш.
 3. Ці кретіни фотоперіодом керують.
 4. Фотоперіод жосткий. Сьогодні електроенергію подавали з 10:10 по 10:50, а тоді ось тільки у 16:30 вмикнули. А у двох боксах молодий Брюс Баннер, три тижні веги. Шо оце буде з ним. ШАШЛИК ІЗ НЄВО БУДЕ?
 5. Друже знач на форум її пускати не слід. Тут самі злочинці.
 6. Ттшнік то минулого разу. Ні і сказали шо буде їм для музея. Старенький вже і поюзаний. А тепер вибухівка і пристрої. Але стаття та ж, 263. Але слідак бачу хоч совість прокинулась в міліционєра не кваліфікував як ст 263 ч2. Гірше інше шо 310 - ч 2, а вона умовного покарання е передбачає( такшо бля буду мать родную нєзабуду) Зі. Це не ти умудряєшся якось 12/12 підтримувати? Я стараюсь старюсь і не виходе нічого.
 7. Сердить нонішній фотоперіод. Чи шото хоч буде рости?
 8. Я ще й не розпочинав Адвокат на війні а без нього нізя. Навіть сам розгляд ще не розпочали. 20 го хочуть якогось безкоштовного призначить проти я того чи ні. Час треба на вивчення справи та узгодження позицій. І тоді перш ніж посадять ще 4 - 5 судових засідань треба + декілька місяців ще.
 9. Давайте діліться своїми секретами
 10. Ще не збирав. У ауті вже на морозі фіолетова. В індорє зелена, але пізніш зацвіла. Буде зелена всеодно. З аута одну сьогодні маленьку на ревегу у бокс під 600 ват забрав.
 11. NBE2

  Мусора

  так, знось шмаль і винось з дому усе шо є, у тому числі пристрої (типу водніка) з якого хоч шось можна зчистити (дьоготь). якшо стукали - не спроста. і якшо пішли то значить повернуться. ймовірно на обшук дозвіл вже є. ні - якшо знайдуть шось для них його буде зробить не складно. так було у мене, одного разу, декілька діб брали, звонили по телефону а вдома не могли застати. та ось, одного дня, подзвонила у двері молода така діваха, років 20-22, бачу в глазок, з журналом типу електроконтролерка прийшла перевірити показники лічильника. відкриваю, виходю, а мусара з попід стін оп і обступили
 12. в мене наразі гровиться твій Royal Highness у індорі та ауті, шо кажуть хто гровив?
×
×
 • Create New...