Перейти к публикации

X720

Гроверы Новичок
  • Публикации

    315
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    5

Все публикации пользователя X720

  1. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Крести, пахнуть. Тримаю по максимуму
  2. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Дуже добре, всі задоволенні. Більш детально потім відпишу, як нормально пролікую. Ця пахне просто супер
  3. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Зрізав майже повністю ктулху куш. Залишив прям тільки попкорн. По троху почала з'являтися пліснява, тому не став тримати більше
  4. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Брал с одного из крестов одну шишку на пробу ровно спустя 4 недели цвета. Накуривает прилично. Если погода позволит подержать ещё хоть пару недель, должно быть очень даже
  5. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Сьогодні останній день дощів, далі без опадів прогнозують. Ну і +2-12, вже правда після вихідних в прогнозі і нуль проскакує. За пліснявою стараюсь слідкувати, поки що тільки на ктулху знайшов
  6. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Крести виглядають ось так, 32 дні квіту:
  7. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Ще планував тримати, плісняви немає на ній, короче хз що і робити тепер)
  8. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Афган куш 128 ДВК 48 днів квіту
  9. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    На ктулху пліснява почала з'являтись. Зрізав самі площині гілки. Курандеро
  10. X720

    Otodor 50 широта

    Краса. З харвом)
  11. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Плісняви нема, але й погоди вже нема( Крести: #1 #2 #3
  12. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    По Ель Курандеро ситуація повторюється як з ктулху( схоже цій заразі максимально поїбать на обробку корагеном, а може дощами змило, хз. Може повторно обробити, що думаєте, гайс?
  13. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    1.10-1-25м Інша дівчинка з цього насіння була десь 2метра, але я її пересаджував з відкритого грунту у відро, думаю що могла бути і вище Хз. Бачив просто такий рецепт десь в тг. От і тестую
  14. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    По такому рецепту їду: Нитроаммофоска (NPK 18/18/18) + Монофосфат Калия (PK 52/34). Для вегетации (на 10 л воды): 18/18/18 - 5.9 г 52/34 - 0.4 г Перевод на цветение (на 10 л) : 18/18/18 - 5.0 г 52/34 - 1.7 г Цветение: 18/18/18 - 4.1 г 52/34 - 4.3 г Ок, бро. Сфоткаю. Але ще довго їм стояти треба. Тільки 23 дні квіту ще.
  15. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Друга доба дощів. Крести виглядать отак: На ктулху відламало край однієї гілки, може від ваги, дощу вони набрали добре
  16. Ахаха, точно шедевр
  17. Бро, тиждень тому зрізав верх афган куш. Знаєш, може навіть і на краще що ген автівка не проявився, вийшло більше) Є багатенько насіння, але то я сам проїбався, пізно мужика викорчував. По накуру - потужна дудка, всі хто пробував - залишились задоволеними. І ще відпишу по ананасовому експресу: Були невеличкого розміру (думаю світла мало було) + прямо під однією тупо нарив крот. Вона навіть трохи підсихать почала, але вижила Було небагато, але дуже запашні. Шкода, що не вдалося підняти gorilla glue, давно хотів цей стрейн скуштувати Дякую
  18. Дуже не вистачає мобільної версії сайту, як раніше. І репортів купа завершених, гарно би привести то в порядок.
  19. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Прогнозують дощі, тому всі дівчата отримали душ для профілактики плісняви. Фунгіцид Старк
  20. X720

    Аут 2024 | 51.5 | Welcome to Jamrock!

    Ктулху куш Крести
×
×
  • Создать...