Перейти к публикации

Желтеют кончики и пятна на листьях


Рекомендованные сообщения

Всем привет!

Растиха Fast Buds Forbidden Runtz, 54 дня от каски, 21 день цвета. 

Земля Plagron Light Mix, удобрения Terra Aquatica Bio, стимы AN.
Пару недель назад начали появляться пятна на листьях, ржавого цвета, так как поливаю осмосом, начал грешить на дефицит кальция, кривой Ph и возможно передоз. Купил Ph UP и Flora Kleen, пролил до дренажа, ровняю сейчас до 6.3-6.5 компот. Стал осмос мешать с кранухой 50/50, стартовая вода получается 200 ppm. Компот мешаю по таблице Terra Aquatica для базы и 50% от таблицы стимы AN. В итоге получается 1000-1100 ppm и Ph 6.5. В дренаже Ph 6.7-7.0. Сейчас листья которые уже были в пятнах желтеют и сохнут дальше, а на молодых края заворачиваются вверх "лодочкой", температура в боксе 23-25, влажность около 50%, свет от @Castaman Е4-380UVFR.
Растиха растёт, активно трихомы появляются, но субъективно, шишки растут медленно.

 

 

 

 

 

 

20230515_122827_HDR.jpg

20230515_153858.jpg

20230515_153904.jpg

20230515_153908.jpg

20230515_153855.jpg

20230515_153901.jpg

20230515_123559_HDR.jpg

Изменено пользователем dvl
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро, мне выглядит голодной. Цветет и кушает себя.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 хвилину тому, MadRoot сказав:

Бро, мне выглядит голодной. Цветет и кушает себя.

Была такая мысль, что голодает, тем более Ph в дренаже растёт, но не хочется передознуть её...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, dvl сказал:

Купил Ph UP и Flora Kleen, пролил до дренажа, ровняю сейчас до 6.3-6.5 компот.

Куст на пике цветения, ты его промыл клином. А зачем ph up если наоборот кислотность высоковата? Все резкие движения это стресс для растения, например если ph 7 можно просто поливать около 6, можно что бы чуть больше чем обычно выходило в дренаж и оно наладится со временем.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дивись ррм дренажу. Має бути десь 600-800

Тепер азотію,бро, по-меньше і по-більше калію з фосфором.

Лий вірний вхід (рН6,3-6,5) але розліт не більше 0,3 давай,бо стресане.

Те,шо росте рН і падає ррм - то гуд. Воно їсть. Частіше удобри лий але пильнуй рН виходу,шоб засол не зловив. Я б ррм вище 600-700 не піднімав,якби і тоді лисття жерти продовжило - тоді так...але по-троху

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 годин тому, dvl сказав:

В дренаже Ph 6.7-7.0

А ррм в дренаже какой?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 хвилину тому, Neverminder сказав:

А ррм в дренаже какой?

1800 ppm, але це ж земля і у мене органіка добрива

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 години тому, dvl сказав:

1800 ppm, але це ж земля і у мене органіка добрива

я тобі за землю і кажу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 хвилину тому, Neverminder сказав:

я тобі за землю і кажу.

Сьогодні полив 6.3 та 1100, вихід був 7 і 1800 як і минулого разу. Завтра може пролити водою, а наступного разу слабший компот намішати?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 години тому, dvl сказав:

1800 ppm

можу помилятися.але в тебе засол. Тому йде блок засвоювання поживних речовин. Тому й лізуть трабли. Можливо, з органикою якось по-іншому,але я б добряче промив водою з нормальним рН,шоб вимити оті солі, до ррм 600-800 і почав би вносити добрива менш агресивними дозами, в залежності від апетиту ростихи

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Як ти без ррм виходу дивишся шо воно в тебе там у горщику відбувається? Може,там вже давно"Артемсіль" треба відкривати...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 хвилин тому, Neverminder сказав:

Як ти без ррм виходу дивишся шо воно в тебе там у горщику відбувається? Може,там вже давно"Артемсіль" треба відкривати...

Бро, у минулому гровів у мене дренаж був і 2500 ппм під кінець цвітіння і врожай був добрий. У землі ж є якийсь свій буфер, тим паче органіка і бактерії там живуть (тарантула і піранія). Я промивав кущ флора кліном,вихід був 800 ппм. Це ж не кокос, де різниця між входом і виходом дорівнює споживанню рослиною.

Мої відповіді має перевірити модератор, тому так "довго" відповідаю.

Изменено пользователем dvl
  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, Neverminder сказал:

Як ти без ррм виходу дивишся шо воно в тебе там у горщику відбувається? Може,там вже давно"Артемсіль" треба відкривати...

 

В 15.05.2023 в 17:30, dvl сказал:

Земля Plagron Light Mix, удобрения Terra Aquatica Bio, стимы AN.

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 годин тому, dvl сказав:

. У землі ж є якийсь свій буфер

Хз. Три грови на землі - вихід овер 1500 - передоз і тормоза.Зараз цикл вийшов 80 днів - більше ррм 800 не лив. Тільки бачив,шо росте ррм дренажу - одразу мив.

Як тільки починав по-тихеньку рости ррм дренажу - 100%,якшо не промити,то буде засол. А,саме в землі, погано те,шо воно інертне - довго загинається (є час виправити косяк) і довго відходить і росте. В мене під конець цвітіння ррм став на рівні 700 і капець. А я лише раз овердрайв залив((( Вже 4-й день поспіль ллю саму воду - ,шо рН6,8,шо ррм 700-680. Тобто усьо - треба різати.

Може,для органіки то нормально (конський ррм),я хз,тоді чому рослина показує,шо їй погано?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 хвилини тому, Neverminder сказав:

Хз. Три грови на землі - вихід овер 1500 - передоз і тормоза.Зараз цикл вийшов 80 днів - більше ррм 800 не лив. Тільки бачив,шо росте ррм дренажу - одразу мив.

Може,для органіки то нормально,я хз,тоді чому рослина показує,шо їй погано?

В середені, нормальне темно-зелене листя, по краям і зверху його крутить і підсихає, спробую зменшити дозу і подивлюсь. Хоча за тиждень цих приколів вона добре так розрослась і досі вгору тягнеться, нема куди вже лампу підіймати.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 часов назад, Neverminder сказал:

Три грови на землі - вихід овер 1500 - передоз і тормоза.

У человека органика.

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...