Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Привіт Братішки:peace:

Вирішив познайомитися з грибами,і заодно завести реп!Буду радий розумним порадам!

Дуже цікаво який ефект від псилоцибіну,опиту з ними я не мав,окрім того хавав сирі мухомори!!!!!

Заказав споровий відбиток Golden Teacher,бонусом був Brazil.

В неті заказав овес і кокос.

В аптеці взяв шпріци,спірт,воду для інєкцій,ватні диски!

Все робив по книжці,але я був в хламіні,не весь процес памятаю,автопілот походу працював:wacko:

Все мутилося у ваній кімнаті на пральній машині:

20.05.23-звєсь

Перчатки на руки,маску на рило:rasta_biggrin:,все дезинфікується спіртом,вода для інєкцій в шпріці,спори в чарці,звєсь 10кубів готова і відправлена у шафу на два дні!

За цей час поки звєсь роздупляється у шафі,я грався із зерном:

Помив овес і поставив варитися на середньому вогні 30хв,але походу трохи забагато,де не де,рідко видно зернинку з якої вилізла чучуть кашка!

Далі друшлаг,стікає зерно і періодично помішуючи!

Пять банок по 0.5л,на дно перліт,потім зерно і кришки з ватними дисками.

Каструля,тряпка,вода,банки,кришка і стирилізація два рази по 1.5 год

22.05.23

Інкубаційний період,+-2куба на одну банку звєсті,голка протирається спіртом і пробивається ватний диск,вводиться звєсть!

Тоже цей процес в мене проходив не ідиально,бо я був в хламі!Це робив тупо в кімнаті на компюторному столику,піздє.

Думав всьо запоров цей двіж,але ні!Зараз:

29.05.25

Рівно тиждень розвивається міцелій,є признаки життя у всіх банках,три банки більше заростоють а дві помаліше,температура 21-22С

Далі буде видно,дякую за увагу:rasta_peace:

IMG20230521172332.jpg

IMG20230529145626.jpg

IMG20230529145612.jpg

IMG20230529144603.jpg

IMG20230522140743.jpg

IMG20230522135330.jpg

IMG20230518085358.jpg

IMG20230518085414.jpg

IMG20230518085421.jpg

Тиждень розвитку

IMG20230529102603.jpg

IMG20230529102554.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 минут назад, Братка сказал:

звєсь 10кубів готова

весь принт использовал на 10 кубов?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, синоптик сказал:

весь принт использовал на 10 кубов?

Ні Бро,1/8 прінка!

Screenshot_2023-05-15-13-53-25-85_c37d74246d9c81aa0bb824b57eaf7062.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, Братка сказал:

Привіт Братішки:peace:

Вирішив познайомитися з грибами,і заодно завести реп!Буду радий розумним порадам!

Дуже цікаво який ефект від псилоцибіну,опиту з ними я не мав,окрім того хавав сирі мухомори!!!!!

Заказав споровий відбиток Golden Teacher,бонусом був Brazil.

В неті заказав овес і кокос.

В аптеці взяв шпріци,спірт,воду для інєкцій,ватні диски!

Все робив по книжці,але я був в хламіні,не весь процес памятаю,автопілот походу працював:wacko:

Все мутилося у ваній кімнаті на пральній машині:

20.05.23-звєсь

Перчатки на руки,маску на рило:rasta_biggrin:,все дезинфікується спіртом,вода для інєкцій в шпріці,спори в чарці,звєсь 10кубів готова і відправлена у шафу на два дні!

За цей час поки звєсь роздупляється у шафі,я грався із зерном:

Помив овес і поставив варитися на середньому вогні 30хв,але походу трохи забагато,де не де,рідко видно зернинку з якої вилізла чучуть кашка!

Далі друшлаг,стікає зерно і періодично помішуючи!

Пять банок по 0.5л,на дно перліт,потім зерно і кришки з ватними дисками.

Каструля,тряпка,вода,банки,кришка і стирилізація два рази по 1.5 год

22.05.23

Інкубаційний період,+-2куба на одну банку звєсті,голка протирається спіртом і пробивається ватний диск,вводиться звєсть!

Тоже цей процес в мене проходив не ідиально,бо я був в хламі!Це робив тупо в кімнаті на компюторному столику,піздє.

Думав всьо запоров цей двіж,але ні!Зараз:

29.05.25

Рівно тиждень розвивається міцелій,є признаки життя у всіх банках,три банки більше заростоють а дві помаліше,температура 21-22С

Далі буде видно,дякую за увагу:rasta_peace:

IMG20230521172332.jpg

IMG20230529145626.jpg

IMG20230529145612.jpg

IMG20230529144603.jpg

IMG20230522140743.jpg

IMG20230522135330.jpg

 

 

 

Тиждень розвитку

 

Ровного полета:feedme:

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ровного! В чем гровить планируешь? 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
44 минуты назад, haps сказал:

Ровного! В чем гровить планируешь? 

Будуть бабки куплю 60л лотка,або боклахи:rasta_biggrin:

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
17 минут назад, Братка сказал:

Будуть бабки куплю 60л лотка,або боклахи:rasta_biggrin:

тоже можно

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
32 минуты назад, Братка сказал:

Будуть бабки куплю 60л лотка,або боклахи:rasta_biggrin:

Бро баклаги норм тема  но контейнер думаю будет по удобней хотя там тоже свои нюансы за то пол хаты не будет баклагами заставлено :rasta_biggrin:сам в процессе грова(точнее сбора урожая)с 3 баклаг уже собрал почти литровую банку грибов а оно все лезет ..Хз чё с ними делать теперь,  это же не шмаль что бы каждый день упарыватся :rasta_laugh:

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, haps сказал:

Бро баклаги норм тема  но контейнер думаю будет по удобней хотя там тоже свои нюансы за то пол хаты не будет баклагами заставлено :rasta_biggrin:сам в процессе грова(точнее сбора урожая)с 3 баклаг уже собрал почти литровую банку грибов а оно все лезет ..Хз чё с ними делать теперь,  это же не шмаль что бы каждый день упарыватся :rasta_laugh:

:feedme: пробуй по 0.2 каждый день, тока перемолоть лучше все однородную 

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, haps сказал:

Бро баклаги норм тема  но контейнер думаю будет по удобней хотя там тоже свои нюансы за то пол хаты не будет баклагами заставлено :rasta_biggrin:сам в процессе грова(точнее сбора урожая)с 3 баклаг уже собрал почти литровую банку грибов а оно все лезет ..Хз чё с ними делать теперь,  это же не шмаль что бы каждый день упарыватся :rasta_laugh:

Точно

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Оп Топ Брази!

Від процеса вахуї,в доброму смислі!

Пять днів практично не було нічого видно,а тепер за три дні гарно стартанули:jumping:

30.05.23

8док від інакуляції материнського міцелію.

Але є питання:

В мене банки в середині візуально сухі,без потьоків і коденсату,хоча дивився репорти де банки з конденсатом і краплями.....

Як це може повпливати на ріст міцелію у мому випадку?

IMG20230530145643.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

если сухо было бы наросло бы, все четко, а если сухо будет водички можно капнуть

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
32 минуты назад, Сын-Джа сказал:

если сухо было бы наросло бы, все четко, а если сухо будет водички можно капнуть

Вроді поняв:peace:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Банки трусишь?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 часов назад, WeedStreet сказал:

Банки трусишь?

Ні

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ризики неоправдані!

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
55 minutes ago, Братка said:

Ризики неоправдані!

 

On 5/29/2023 at 3:39 PM, Братка said:

Тоже цей процес в мене проходив не ідиально,бо я був в хламі!Це робив тупо в кімнаті на компюторному столику,піздє.

Бро, если твои споры пережили ЭТО, то дальше можешь уже не волноваться. Перетряхивать банки нужно обязательно раз в неделю, ибо потом останутся необросшие участки зерна, мицелий станет камнем и процесс остановится.

но канеш без фанатизма.. слегка рукой побей по стенкам и ок

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21 час назад, Братка сказал:

Вроді поняв:peace:

краще забудь шо він тобі написав, нічого нікуди не капай, як заросте наполовину - тоді і з'явиться конденсат,міц сам виділяє його + тепло дає,трусити тоже не раджу,бо в тебе знизу верм,нехай там і буде.Тай транспортування того повітря шо є в банці нерекомендоване.

П.С раджу монотуб.Ізі штука+робити нічого майже не треба.Хоча залежить від того скіки тобі треба шрумів.

і  раджу ше банок заразити, бо поки міц вигрядає дуже пасивним.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, WeedStreet сказал:

 

Бро, если твои споры пережили ЭТО, то дальше можешь уже не волноваться. Перетряхивать банки нужно обязательно раз в неделю, ибо потом останутся необросшие участки зерна, мицелий станет камнем и процесс остановится.

но канеш без фанатизма.. слегка рукой побей по стенкам и ок

банку 0.4 трусити? якщо нормальна температура і темрява ,трусіння додасть тільки % зараження контами.Трусять після інокуляції для розповсюдження спор,а коли банка з 3-4 сторін почала обростати трусити кинули ше років 10-15 тому,так і так ложкою вигрібати це все...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 минут назад, Братка сказал:

Серіал ТОП, сам нещодавно передивився всі 8 сезонів за пару днів :eyes:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 minutes ago, Zorikis said:

трусити тоже не раджу,бо в тебе знизу верм,нехай там і буде.

Хз как это нужно трусить чтобы верм куда-то наверх переместился ))

но тут хозяин - барин… когда у тебя обрастет вся банка и останется кусок необросшего зерна, то ты знаешь что делать )) отправлять миц в таком виде в надежде, что оно обрастет в кейке не желательно, ибо можно нахватать дряни

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 minutes ago, Zorikis said:

банку 0.4 трусити? якщо нормальна температура і темрява ,трусіння додасть тільки % зараження контами.Трусять після інокуляції для розповсюдження спор,а коли банка з 3-4 сторін почала обростати трусити кинули ше років 10-15 тому,так і так ложкою вигрібати це все...

Бро, мне с тобой спорить зачем?)) я тоже не трусил, боялся заражения и все такое, и потом вот такая вот херня происходит

IMG_0604.thumb.jpeg.fdf315e902f36215fca50c780bff515f.jpeg

И сидишь ждешь у моря погоды шо оно само собой урегулируется…

теперь раструшиваю чтобы не было такой херни… и ничего не цепляется… и вермик никуда не девается )) главное, наверное, грязными руками это не делать, и не швырять банку в центрифугу от стиральной машины, допустим )

тем более, шо у чувака там до крышки высота с два пальца )) у меня крайний раз столько не было )

 

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, WeedStreet сказал:

Бро, мне с тобой спорить зачем?)) я тоже не трусил, боялся заражения и все такое, и потом вот такая вот херня происходит

IMG_0604.thumb.jpeg.fdf315e902f36215fca50c780bff515f.jpeg

И сидишь ждешь у моря погоды шо оно само собой урегулируется…

теперь раструшиваю чтобы не было такой херни… и ничего не цепляется… и вермик никуда не девается )) главное, наверное, грязными руками это не делать, и не швырять банку в центрифугу от стиральной машины, допустим )

тем более, шо у чувака там до крышки высота с два пальца )) у меня крайний раз столько не было )

 

 

це точно верм? дуже схоже на перліт,який є небезпечним в мікології, так як це кристалічна порода з дуже мікроскопічними голочками(кристаликами),які можуть потрапити в плодове тіло гриба,потім в кишківник,а там до виразки рукою подати.Його раніше юзали як зволожувач на дні бокса,але давно всі перйшли на подвійне дно(хто не перейшов на монотуб).,А так то фізика проста з верміком коли трусиш,тяжчі частини(зерно) йдуть на дно,легші(верм) догори,тай взагалі давно на шрумері не бачив щоб хтось на низ зерна сипав хоть щось,це при використанні кейку з борошна коричневого рису дають дно(прокладку).
Ти після інокуляції перемішав зерно?І якшо його не захотів міц,то щось було не так з зерном а не міцелієм.Міц сам по собі жере майже все, навіть гроші.
п.с тоже сперечатись не було і думки,то я хотів думку автору теми донести.А на рахунок шо не обросло, то ложкою дістають міц,а лєве зерно викидують.

Изменено пользователем Zorikis

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...