Перейти к публикации
  • 0

Борд та Термопаста


Вопрос

Всім привіт! Є таке питання, чи потрібно наносити термопасту між платою та радіатором? плата самсунг 281B
Чув що треба, тому що кажуть без термопасти плата проживе не довго але є нюанс, коли використовував китайські матриці, вони горіли дуже часто і термопаста не дуже допомагала, розумію що ці матриці це барахло
Якщо потрібно наносити термопасту, як правильно її наносити на плату, в які місця, чи взагалі по всій платі?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Не уверен, но что-то мне подсказывает что она там вообще не нужна :rasta_biggrin:Термопаста не вечная и если бы производители ламп её наносили то всё равно  пришлось бы менять как минимум раз в полгода ..Может у тебя  платы и за неё и горели :hm:Но это чисто моё предположение основанное только на логике 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 минуты назад, haps сказал:

Не уверен, но что-то мне подсказывает что она там вообще не нужна :rasta_biggrin:Термопаста не вечная и если бы производители ламп её наносили то всё равно  пришлось бы менять как минимум раз в полгода ..Может у тебя  платы и за неё и горели :hm:

Можливо, але тут на форумі одна людина сказала що потрібна термопаста, ось я і вирішив запитати
Ще можливо горіли от того що не якісні були (дешевий китай)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
29 минут назад, Suntone сказал:


Ще можливо горіли от того що не якісні були (дешевий китай)

Ещё как вариант термопасту плохую купил ..Помню когда на компе первый раз менял купил самую дешёвую так она через неделю по п.... пошла :rasta_laugh:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Только что, haps сказал:

Ещё как вариант термопасту плохую купил ..Помню когда на компе первый раз менял купил самую дешёвую так она через неделю по п.... пошла :rasta_laugh:Кароче все это не о чём )))Свет отключили вот и вангую тут от скуки ))

є паста але дешева, а чому світло відключили? знов чи що?) 
вангувати не потрібно, потрібно реальні домисли та факти:rasta_biggrin:
PS не Ванга придумала Закон Ома)))

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@Suntone Є мідні радіатори, можливо є сенс їх поставити + вентилятори. Для термопасти дуже важливо щільне з'єднання, як на gpu/cpu, оскаільки на борді такого не буде - можна зробити гірше.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, CannabisDoomOcculta сказал:

@Suntone Є мідні радіатори, можливо є сенс їх поставити + вентилятори. Для термопасти дуже важливо щільне з'єднання, як на gpu/cpu, оскаільки на борді такого не буде - можна зробити гірше.

приблизно ось такий радіатор, я не знаю що це за метал 

radiator.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

скоріш за все алюмінієвий

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
14 минут назад, CannabisDoomOcculta сказал:

так

так? потрібна термопаста чи ні?:rasta_biggrin:

я так розумію тут ніхто не знає, лише догадки:giggling:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
36 хвилин тому, CannabisDoomOcculta сказав:

@Suntone. Для термопасти дуже важливо щільне з'єднання,  оскаільки на борді такого не буде - можна зробити гірше.

 

 

4 хвилини тому, Suntone сказав:

так? потрібна термопаста чи ні?:rasta_biggrin:

я так розумію тут ніхто не знає, лише догадки:giggling:

Ти читаєш шо тобі пишуть?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 минуты назад, jdpt сказал:

 

 

Ти читаєш шо тобі пишуть?

Читаю, Скажи мені будь ласка як виміряти щільне з'єднання? та чому на борді його не може бути?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 минут назад, jdpt сказал:

 

 

Ти читаєш шо тобі пишуть?

і на скільки це має бути щільне з'єднання?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 хвилину тому, Suntone сказав:

Читаю, Скажи мені будь ласка як виміряти щільне з'єднання? та чому на борді його не може бути?

Ніяк, термопасту мажуть там де дуже потужне кріплення, там вона робить, а тут колхоз вийде непотрібний, просто гарний кулер постав, якщо переживаеш став два  

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 минут назад, Suntone сказал:

та чому на борді його не може бути?

тобі вже скручений приїхав? там не вийде зробити щільно. Дістань його, подивись як усе зроблено.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Только что, jdpt сказал:

Ніяк, термопасту мажуть там де дуже потужне кріплення, там вона робить, а тут колхоз вийде непотрібний, просто гарний кулер постав, якщо переживаеш став два  

поясни будь ласка що таке дуже потужне кріплення 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 хвилину тому, Suntone сказав:

поясни будь ласка що таке дуже потужне кріплення 

Ти бачив коли не будь як процессор, в ноутах компах, чипляють на плату а з верху радіатор прижимають скобами??

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Только что, CannabisDoomOcculta сказал:

тобі вже скручений приїхав? там не вийде зробити щільно. Дістань його, подивись як усе зроблено.

так, приїхав скручений, але дільці поясняють тут на форумі що потрібна термопаста

Только что, jdpt сказал:

Ти бачив коли не будь як процессор, в ноутах компах, чипляють на плату?

бачив

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Только что, jdpt сказал:

Ти бачив коли не будь як процессор, в ноутах компах, чипляють на плату а з верху радіатор прижимають скобами??

скажи будь ласка, при чом процессори від ноутів відносяться до 100ватних бордів?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Только что, Suntone сказал:

дільці поясняють тут на форумі що потрібна термопаста

У мене декілька бордів старшому 3 роки, працюють без термопасти. Але радіатори мають вище решітку ніж у тебе. Теж алюмінієві. Їх у мережі багато, як я писав вище бувають і мідні, алюмінюєві бувають висотою 8 12 16 і вище мм.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Там  температура сильно єбе томущо площа маленька, а тут борд на 100 ват, вилечезний, та ще з драйвером, головне дравер не віщай до радітора все буде ок, переживати тобі нема за що, в тебе навіть не 240 та спитай у кого 240 там теж я сумніваюсь що пацантре термуху ебоше.

2 хвилини тому, Suntone сказав:

скажи будь ласка, при чом процессори від ноутів відносяться до 100ватних бордів?

Бля ну ти талановитий, томущо процессор маленький и гріється він сильніще за твій борд, 

А хоча розумію, переживаеш за лампу) Не сци короче там без термухи добре буде охолоджуватись, тільки прикрути щільно к радіатору и збс буде

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 минуты назад, Suntone сказал:

скажи будь ласка, при чом процессори від ноутів відносяться до 100ватних бордів?

При тому що на проці товщина 10-50 мікрон цієї термопасти і притискають її на 3-5 см 4 затягнуті гвинти, ну це я з голови написав приблизно, ну сенс у цьому. А на борді у тебе по пів міліметри зазори - термо паста буде працювати у зворотьюму напрямку.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Только что, jdpt сказал:

Там  температура сильно єбе томущо площа маленька, а тут борд на 100 ват, вилечезний, та ще з драйвером, головне дравер не віщай до радітора все буде ок, переживати тобі нема за що, в тебе навіть не 240 та спитай у кого 240 там теж я сумніваюсь що пацантре термуху ебоше.

Бля ну ти талановитий, томущо процессор маленький и гріється він сильніще за твій борд, 

А ти бачив як сношаються жирафи? вибач але це теж не дуже зрозуміле питання 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Только что, CannabisDoomOcculta сказал:

При тому що на проці товщина 10-50 мікрон цієї термопасти і притискають її на 3-5 см 4 затягнуті гвинти, ну це я з голови написав приблизно, ну сенс у цьому. А на борді у тебе по пів міліметри зазори - термо паста буде працювати у зворотьюму напрямку.

Дякую

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Тільки що, Suntone сказав:

А ти бачив як сношаються жирафи? вибач але це теж не дуже зрозуміле питання 

Неа, не цікаво

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Только что, jdpt сказал:

Неа, не цікаво

Ось так і мені не цікаво за процессори в ноутбуці

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...