Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 0

Побутові Led VS світлодіодна панель


Вопрос

Поділіться, хто знає, чи порівнював наскільки світлодіодна панель єфективніша ніж побутові Led лампи при одинакових даних.

Думаю, може перейти, але ціни кусаються:hm:     Було б цікаво почути.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

то як купити велосипед і зробити самому - їхати буде,але по-різному)

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Судячи з усього що пишуть на форумі то Led це коли грошей бракує на нормальні панелі ( наголос на нормальні)

Тому якщо порівнювати Led і дешеві панелі, то краще перший варіант. Коли достатньо грошей на перевірену часом панель, або на castom гарної якості, то тоді краще брати панель

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Бытовой Led это бюджетный и проверенный временем рабочий вариант, из минусов это высокая температура от лампочек. Хорошая панель типа Quantum Board или панельки от Бро Кастамана будут точно лучше бытового Led, но они и стоят в разы дороже.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
10 часов назад, Neverminder сказал:

то як купити велосипед і зробити самому - їхати буде,але по-різному)

 

10 часов назад, Odontoiatrico сказал:

Судячи з усього що пишуть на форумі то Led це коли грошей бракує на нормальні панелі ( наголос на нормальні)

Тому якщо порівнювати Led і дешеві панелі, то краще перший варіант. Коли достатньо грошей на перевірену часом панель, або на castom гарної якості, то тоді краще брати панель

 

6 часов назад, FungiMan сказал:

Бытовой Led это бюджетный и проверенный временем рабочий вариант, из минусов это высокая температура от лампочек. Хорошая панель типа Quantum Board или панельки от Бро Кастамана будут точно лучше бытового Led, но они и стоят в разы дороже.

Я думаю це розуміють всі, хто в темі, питання в іншому, на скільки?

 Наприклад квантум на самсуновських ледах, нехай буде 100вт.  і леди хорошої якості при цій потужності.  Нехай буде в процентному відношенні.   Якось так ставив питання

22 часа назад, идущий сказал:

Поділіться, хто знає, чи порівнював

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Мерседес кращий від "буханки" всі знають,  але наскільки %, пропорції...:hochuprimer:

Стоїть питання викинути лед.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, идущий сказал:

Мерседес кращий від "буханки" всі знають,  але наскільки %, пропорції...:hochuprimer:

Стоїть питання викинути лед.

Я так понял тебе впадлу взять калькулятор и посчитать, дай думаю понапрягаю форум чтобы не расслаблялись))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 годин тому, идущий сказав:

Мерседес кращий від "буханки" всі знають,  але наскільки %, пропорції...:hochuprimer:

Стоїть питання викинути лед.

Орієнтовно 

Led в 6-7 разів дешевше аналогічно дешевого борду і в 10-12 разів дешевше якісного. Але все залежить також хто, звідки, де купляти і все таке інше, це дійсно тобі треба сідати та рахувати з калькулятор 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 часов назад, идущий сказал:

Мерседес кращий від "буханки" всі знають,  але наскільки %, пропорції...:hochuprimer:

Стоїть питання викинути лед.

А ты не хочешь разобраться сам? Сравнить ppfd, просто световой поток, графики спектров. Я к тому, что временами процесс приобретения знания  ценнее самого знания. Готовые ответы - это чужие знания и убеждения, как понять что в данном случае тебя например не разыграть решили.

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, Тилорн сказал:

А ты не хочешь разобраться сам? Сравнить ppfd, просто световой поток, графики спектров. Я к тому, что временами процесс приобретения знания  ценнее самого знания. Готовые ответы - это чужие знания и убеждения, как понять что в данном случае тебя например не разыграть решили.

Сказал как сенсей!

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, Odontoiatrico сказал:

Орієнтовно 

Led в 6-7 разів дешевше аналогічно дешевого борду і в 10-12 разів дешевше якісного. Але все залежить також хто, звідки, де купляти і все таке інше, це дійсно тобі треба сідати та рахувати з калькулятор 

 

Бро, лампочек можно купить на 500 гривен(в розетке 85 гривен 20 Вт), а хороший борд аналогичный по ватам за 10 к будет стоить это уже в 20 раз больше)))

(Хороший борд - это как минимум от кастамана)

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
21 хвилину тому, slimmy сказав:

Бро, лампочек можно купить на 500 гривен(в розетке 85 гривен 20 Вт), а хороший борд аналогичный по ватам за 10 к будет стоить это уже в 20 раз больше)))

Я саме тому і написав дивлячись де брати і в кого. В нас в Італії в магазинах лампи LED потрібного спектру теж не дешеві, тому я розрахунок з цього вів. А той же борд я можу замовити в Україні, і він мені буде разів в 10 дорожче ніж лампи в нас

Все відносно і залежить від країни

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 11.07.2023 в 00:22, идущий сказал:

Поділіться, хто знає, чи порівнював наскільки світлодіодна панель єфективніша ніж побутові Led лампи при одинакових даних.

Побутові ледки дають приблизно 70-80 Лм/Вт, борд на lm301h буде давати 170-180 Лм/Вт при 150 Вт/стандартну дошку, та більше 200 при 50Вт/стандартну дошку.

От я зі свого досвіду скажу, декілька циклів пройшов на побутових ледах (дивись нижче у підписці навіть тест є), потім взяв борд. Ну це земля і небо. Особливо у мене бокс не високий, лампочки треба було купити цоколя, все зкомутувати, думати як кріпити і тд і тп. корпус побутової ледки гріється 90-110 С (заміряв), а самі діоди швидше деградують. Дошку - поставив, ввімкнув і забув - освітлення рівномерне. + наприклад у мене з УФ т.я. періодинчо вирощую медкон-сотра і ось ці лікувальні підвиди THK виробляються у рослині тільки при наявності ультрафіолета.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
15 годин тому, идущий сказав:

 

 

Я думаю це розуміють всі, хто в темі, питання в іншому, на скільки?

 Наприклад квантум на самсуновських ледах, нехай буде 100вт.  і леди хорошої якості при цій потужності.  Нехай буде в процентному відношенні.   Якось так ставив питання

 

Розумієш,бро, тут дуже багато залежить від досвіду: @webmaster - майстер спорту стосовно побутового леду. На місцевому освітленні - то,взагалі,шось. Почитай його репорти. Хтось на побутвому до 2 г/ватт і вище бере,а хтось на квантумах до передцвіту рослину замордовує.

Взагалі, побутовий лед має місце бути,коли:

а) є розуміння як його охолоджувати (доторкнись до цоколю лампи на люстрі,коли вимкнеш - в тебе таких 6-7 буде). А в боксі 35+С- то вже Біда,як на мене - в мене так модулі гріються

б) нормальні якісні лампи

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 часов назад, Тилорн сказал:

А ты не хочешь разобраться сам? Сравнить ppfd, просто световой поток, графики спектров. Я к тому, что временами процесс приобретения знания  ценнее самого знания. Готовые ответы - это чужие знания и убеждения, как понять что в данном случае тебя например не разыграть решили.

Бро, я намагався розібратися, читав-перечитував, до кінця не зрозумів, тому вирішив спитати

 

5 часов назад, slimmy сказал:

Бро, лампочек можно купить на 500 гривен(в розетке 85 гривен 20 Вт), а хороший борд аналогичный по ватам за 10 к будет стоить это уже в 20 раз больше)))

(Хороший борд - это как минимум от кастамана)

Бро, я вирощую на ледах, знаю +-ціни на якісні борди, і дешеве гівно розумію що не має сенсу брати

 

3 часа назад, CannabisDoomOcculta сказал:

Побутові ледки дають приблизно 70-80 Лм/Вт, борд на lm301h буде давати 170-180 Лм/Вт при 150 Вт/стандартну дошку, та більше 200 при 50Вт/стандартну дошку.

От я зі свого досвіду скажу, декілька циклів пройшов на побутових ледах (дивись нижче у підписці навіть тест є), потім взяв борд. Ну це земля і небо. Особливо у мене бокс не високий, лампочки треба було купити цоколя, все зкомутувати, думати як кріпити і тд і тп. корпус побутової ледки гріється 90-110 С (заміряв), а самі діоди швидше деградують. Дошку - поставив, ввімкнув і забув - освітлення рівномерне. + наприклад у мене з УФ т.я. періодинчо вирощую медкон-сотра і ось ці лікувальні підвиди THK виробляються у рослині тільки при наявності ультрафіолета.

тепер я зрзумів, сам я не міг докопатися до істини, все розклав по поличкам:drujba:

 Також цікавлять мед сорта, піднімав 1 раз

 

1 час назад, Neverminder сказал:

Розумієш,бро, тут дуже багато залежить від досвіду: @webmaster - майстер спорту стосовно побутового леду. На місцевому освітленні - то,взагалі,шось. Почитай його репорти. Хтось на побутвому до 2 г/ватт і вище бере,а хтось на квантумах до передцвіту рослину замордовує.

Взагалі, побутовий лед має місце бути,коли:

а) є розуміння як його охолоджувати (доторкнись до цоколю лампи на люстрі,коли вимкнеш - в тебе таких 6-7 буде). А в боксі 35+С- то вже Біда,як на мене - в мене так модулі гріються

б) нормальні якісні лампи

Бро, читав і перечитував webmaster , гровлю біля 2 років на ледах.  Бокс невеликий 40/50/110.  темп. вдається контролювати, хочеться крашого результату, сам не розібрався, тому і запитую

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 12.07.2023 в 13:25, Odontoiatrico сказал:

Я саме тому і написав дивлячись де брати і в кого. В нас в Італії в магазинах лампи LED потрібного спектру теж не дешеві, тому я розрахунок з цього вів. А той же борд я можу замовити в Україні, і він мені буде разів в 10 дорожче ніж лампи в нас

Все відносно і залежить від країни

Ну Бро тогда в теме надо было писать сейчас проживаю в Италии)))

Я же не экстрасенс)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
37 хвилин тому, slimmy сказав:

Ну Бро тогда в теме надо было писать сейчас проживаю в Италии)))

Я же не экстрасенс)

Форум інтернаціональний

Так вибачаюсь що не уточнював свою місцезнаходження

Але навіть поміж країн Молдова, Україна, Сербія - вже буде різниці в ціні на ті ж самі LED, а в середині ЕС вони ще вище 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 14.07.2023 в 13:15, Odontoiatrico сказал:

Форум інтернаціональний

Так вибачаюсь що не уточнював свою місцезнаходження

Але навіть поміж країн Молдова, Україна, Сербія - вже буде різниці в ціні на ті ж самі LED, а в середині ЕС вони ще вище 

Извини меня в Евросоюзе какие пенсии и зарплаты, тут вообще с Украиной нельзя сравнивать

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 12.07.2023 в 09:46, Тилорн сказал:

Готовые ответы - это чужие знания

Маразм какой то:giggling: Человек на специализирвованом форуме интересуется, а ты ему - иди сам разбирайся. Может нету времени у людей в деталях колупаться, а начинать с чего то нужно?  Все равно что в бибилиотеке спросить где книга, и тебе скажут, сам найдешь ибо у нас ля свои убеждения:giggling::facepalm:

В 11.07.2023 в 03:22, идущий сказал:

наскільки світлодіодна панель єфективніша ніж побутові Led лампи при одинакових даних

Очевидно, що в класичні лед лампочки ніхто не встановлює ефективні світлодіоди типу  LM301H з кпд 200-235люмен/Вт.  В простих лед лампочках стоять світлодіоди з ефективністтю 70-90люмен/Вт.   Різниця 2.5рази.  Але не всяка фітопанель буде продуктивна як заявлено виробником. Це більше про вироби з аліку. Оригінальні плати квантум бордів доволі продуктивні і компромісні. 

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, ХаПаZz сказал:

Маразм какой то:giggling: Человек на специализирвованом форуме интересуется, а ты ему - иди сам разбирайся. Может нету времени у людей в деталях колупаться, а начинать с чего то нужно?  Все равно что в бибилиотеке спросить где книга, и тебе скажут, сам найдешь ибо у нас ля свои убеждения:giggling::facepalm:

Очевидно, що в класичні лед лампочки ніхто не встановлює ефективні світлодіоди типу  LM301H з кпд 200-235люмен/Вт.  В простих лед лампочках стоять світлодіоди з ефективністтю 70-90люмен/Вт.   Різниця 2.5рази.  Але не всяка фітопанель буде продуктивна як заявлено виробником. Це більше про вироби з аліку. Оригінальні плати квантум бордів доволі продуктивні і компромісні. 

Дякую друже!:drujba:я зауважив, ти завжди допоможеш, поділишся знаннями і "не гнеш пальці"

 Викидаю побутові лед, буду замовляти панельку.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...