Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Рекомендованные сообщения

шановна громадо,

маю дещо дурнуватий випадок..... я вирощую в ауті на дачі. тут є арт.скважина(90 м) з смачною та мякою водою. поточний репорт тут.

готуючись до першого грову купив жовтий рн метр ph 02 та tds метр xiaomi. після калібрування перше ж вимірювання показало 8,8\250 орієнтовно, що мене збентежило, через таку лужність та наявність конкретної кількості солей металів. при тому вода надзвичайно мяка, що свідчить про відсутність кальцію.... починаю воду закисляти до нормальних значень та вирощую ялинки...

за півроку рн  метр очікувано навернувся і я купив новий . новий цикл - поточний репорт тут. далі закислюю воду і тд.

але цікавість перемогла - здав воду на хім. аналіз в місцевий сес. заплатив 800 грн....

приходить аналіз - рн 6.6.... мене починає розривати недовіра до лабораторії, я йду в сес і кажу, що маю сумніви. вони беруть мою воду і ми йдемо в лабораторію. там стоїть лабораторний рн метр радянського зразку, який при мені калібрують 6,86 розчином. я тикаю свій жовтий рн метр 6,83 - ок. починають міряти воду 6,7. міряю своїм жовтим 8, 8..... що за нах. я збентежений пздць. як таке взагалі можливо?.... замовив рідкий тест на floragrowing

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро эти жёлтые пшники хня полная сам сейчас юзаю жидкий тест и все отлично 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Судячи з відгуків на Amazon він дуже не надійний, теж спершу думав про нього

Я взяв Milwaukee ph600 за рекомендацією, та набір смужок для тесту. Калібрування на дистильованій воді з pH 7, поки що нарікань немає, але користуюсь лише третій тиждень 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

За первые пару тройку лет желтых поменял штук до 10...Потом по случаю купил жидкость для хранения электродов.И прослужил мне желтый года 3,пока я его не раздавил ...Ничего не доказываю,просто озвучиваю личный опыт.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@jumbojet із нормальних найдешевші "Yieryi", на аліке є офіційний магазин.

Ось у мене, три різні прилади, калібрую іх на трьох розчинах 4   6,86   9,18  ph - усі показують однаково після калібровки. Беру реальний розчик - у всіх різний результат з різницею 1-2 одиниці.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...