Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 0

Help! Підскажіть.Гниль.


Sk1f

Вопрос

Братва привіт,5днів їбашили дощі ,трохи розвиднилось вирішив сходити до дівчат,і знайшов гниль... На декількох рослинах центральні коли пару шиш почали гнити,рослинам 70днів,вирізав усі гнилі шиш,попшикав перекисю.Що робити? На деяких гілочках почали навіть нові шиш формуватись... 

1.jpg

3.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Самі рослинки виглядають так 

2.jpg

4.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Бро, шукай хробака. 

 

  •  

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Тільки що, gans30 сказав:

Бро, шукай хробака. 

 

  •  

Не розумію? Тобто це не із за вологи?

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Може из за вологи.. Це сере хробак, і гніе...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Тільки що, gans30 сказав:

Може из за вологи.. Це сере хробак, і гніе...

:rasta_sad: а де його шукать і як? У стволі типу? Оце шо на всіх зразу хробак,я думав це пліснява і гниль. Хотів уже все косить щоб усе не згнило,бо дощі будуть знову сипати.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Бро, я нехабаром захарвив в ауті голиллу, з п'яти одна згнила... Тут питав, сказали червак.. Чотирі в ідеалі..

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 хвилину тому, gans30 сказав:

Бро, я нехабаром захарвив в ауті голиллу, з п'яти одна згнила... Тут питав, сказали червак.. Чотирі в ідеалі..

Так проблема в тому що в мене на усіх таке,тому і думаю вже захарвити щоб за пару днів все не згнило...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Бро, дивись сам... Повирізай спочатку та спостерігай...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Sk1f сказал:

Братва привіт,5днів їбашили дощі ,трохи розвиднилось вирішив сходити до дівчат,і знайшов гниль... На декількох рослинах центральні коли пару шиш почали гнити,рослинам 70днів,вирізав усі гнилі шиш,попшикав перекисю.Що робити? На деяких гілочках почали навіть нові шиш формуватись... 

1.jpg

3.jpg

Да бро, это она, у меня до харва пара недель оставалась, и то зарезал, так как самую маленькую оставил, и ее практически всю облепило.

Червь должен оставлять в нутри тонель, и дырку-вход. У себя необнаружил, гниет не из за дождя, а в основном из за росы(сырости много +росища большое, в средине неуспело просохнуть, а солнце шпарит, вот плесень и лезет)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
15 хвилин тому, Sk1f сказав:

Так проблема в тому що в мене на усіх таке,тому і думаю вже захарвити щоб за пару днів все не згнило...

вирізаєш та вискубуєш все підозріле. наразі дощі в мене принаймні закінчилися, то ж якщо вологість падає рецидивів може не бути . ураженими частинами розвертаєш до сонця. можна обробити йодоцидом - препарат на сонові активного йоду, не шкідливий, вбиває все і шкідиків і гриби.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 хвилину тому, jumbojet сказав:

вирізаєш та вискубуєш все підозріле. наразі дощі в мене принаймні закінчилися, то ж якщо вологість падає. ураженими частинами розвертаєш до сонця. можна обробити йодоцидом - препарат на сонові активного йоду, не шкідливий, вбиває все і шкідиків і гриби.

В мене з дощами піздєц,2 дня жари і 4-5 днів дощів,первий гров і попав на таку погоду,йодоцид можна купити в любому садовому? На 70 день пшикати можна?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 хвилини тому, Diaz сказав:

Да бро, это она, у меня до харва пара недель оставалась, и то зарезал, так как самую маленькую оставил, и ее практически всю облепило.

Червь должен оставлять в нутри тонель, и дырку-вход. У себя необнаружил, гниет не из за дождя, а в основном из за росы(сырости много +росища большое, в средине неуспело просохнуть, а солнце шпарит, вот плесень и лезет)

Оцеж і я не знайшов тунелів,і писали ще шо вони кучки залишають,місцинка сама по собі сирувата,так ще й дощів капець.

А тішо зарізав і відправив на сушку норм?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Но может быть и червь, но когда червь, усыхает вся ветка где он орудует(но современем) В прошлом году, практически все были поражены черьвём.

Посоветовали вот что Актеллик(по поводу помогло нет, нескажу, так как сам впервые использую данное средство)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Тільки що, Diaz сказав:

Но может быть и червь, но когда червь, усыхает вся ветка где он орудует(но современем) В прошлом году, практически все были поражены черьвём.

Посоветовали вот что Актеллик(по поводу помогло нет, нескажу, так как сам впервые использую данное средство)

Ну я так зрозумів шо я дуже вчасно прийшов,по гілочкам не скажу вроді всі ціленькі,пару шишок і листя.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 минуты назад, Sk1f сказал:

Оцеж і я не знайшов тунелів,і писали ще шо вони кучки залишають,місцинка сама по собі сирувата,так ще й дощів капець.

А тішо зарізав і відправив на сушку норм?

Не супер но прут. У меня головы были как кулаки, у тебя маленькие ещё.

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 хвилину тому, Diaz сказав:

Не супер но прут. У меня головы были как кулаки, у тебя маленькие ещё.

 

Та їм ще днів 20 дозрівати,оцеж тепер не знаю що робити,бо всі пишуть шо гниль все швидко убиває,чи є сенс пшикати,чи краще харвити....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 хвилин тому, Sk1f сказав:

В мене з дощами піздєц,2 дня жари і 4-5 днів дощів,первий гров і попав на таку погоду,йодоцид можна купити в любому садовому? На 70 день пшикати можна?

аут лотерея завжди. препарат по факту органічний     - терміну очікування немає, пшикати можна в любий день, а якщо дощі, то мабуть через день. особливо зверни увагу на сторону шишок, яка дивиться на центральне стебло. де купити - хз, я на сайті мудрий дачник купував

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 хвилини тому, jumbojet сказав:

аут лотерея завжди. препарат по факту органічний     - терміну очікування немає, пшикати можна в любий день, а якщо дощі, то мабуть через день. особливо зверни увагу на сторону шишок, яка дивиться на центральне стебло. де купити - хз, я на сайті мудрий дачник купував

Читав,готувався,побризкав магнікуром (але дуже слабкою концентрацією),згоден лотерея капець та оцеж на всіх рослинках центральні коли,десь більше десь трохи...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

сіра гниль це загальна біль всього аут-товариства.... десь читав, що середні втрати 15% на цій мерзоті. я профілактично на передцвіті кропнув світчом(спеціалізований системний препарат проти сірої та ін. гнилей), але одна ялинка все рівно хапанула. можливо важливо, щоб в рослини був гарний імунітет.... також є сорти які менеше хапають всіляке лайно... але якщо ще й в сирому місці, то шансів мало

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 хвилину тому, jumbojet сказав:

сіра гниль це загальна біль всього аут-товариства.... десь читав, що середні втрати 15% на цій мерзоті. я профілактично на передцвіті кропнув світчом(спеціалізований системний препарат проти сірої та ін. гнилей), але одна ялинка все рівно хапанула. можливо важливо, щоб в рослини був гарний імунітет.... також є сорти які менеше хапають всіляке лайно... але якщо ще й в сирому місці, то шансів мало

Взяв пару шиш на пробу,якщо пре то мабуть не буду ризикувати і буду харвити,пару днів поки висохнуть... Не хочеться такими молодими,хоча липкі і ароматні :weedbush:,так з містяком і грунтом я конкретно проїбався...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

У меня была такая же ситуация !
Обрабатывал от гнили био препаратом , не помогло
Началось на одном кусте , потом обнаружил везде
Порезал кусты уже
Где то просто плесень
А на некоторых была гусеница
Лучше спасай то что есть
Она стремительно развивается

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 година тому, Alexandr2020 сказав:

У меня была такая же ситуация !
Обрабатывал от гнили био препаратом , не помогло
Началось на одном кусте , потом обнаружил везде
Порезал кусты уже
Где то просто плесень
А на некоторых была гусеница
Лучше спасай то что есть
Она стремительно развивается

Скуштую чи воно хоть пре,а тоді вже буду думати чи ризикувати залишати

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Просто виріж і спостерігай, якщо погода налагодиться то прогресувати не буде. В тому році вирізав теж було місце в хащах яке не продувалось, почалась погода і расти стояли ще 2 неділі без нових уражень. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 година тому, misik сказав:

Просто виріж і спостерігай, якщо погода налагодиться то прогресувати не буде. В тому році вирізав теж було місце в хащах яке не продувалось, почалась погода і расти стояли ще 2 неділі без нових уражень. 

Дякую,так оце і думаю зробити. Завтра ще дощ а потім 5 днів +30

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Я б уже резал прямо щас, дельше только будет больше пропавшего

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...