Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 0

Сушка врожаю


Sk1f

Вопрос

Завжди сушив просто на сонці або в газетці,почитавши форум поняв шо я багато втратив. 

Хочу тепер спробувати нормально висушити,бо я так поняв це дуже впливає на якість.

Якщо я буду сушити на горищі  розклавши на газетці гілочки( сохне десь за 2 доби,шоб аж хрустіла),а потім закрию в скляну банку ,на дні якої газета ,на 2 неділі( періодично відкриваючи) чи це нормальний спосіб?:peace: Бо в зв'язку з пліснявою,ранній харв хочу максимально вижать з рослинок,не бачу сенсу курити по 3-5 мокрих.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
3 минуты назад, Sk1f сказал:

Завжди сушив просто на сонці або в газетці,почитавши форум поняв шо я багато втратив. 

Хочу тепер спробувати нормально висушити,бо я так поняв це дуже впливає на якість.

Якщо я буду сушити на горищі  розклавши на газетці гілочки( сохне десь за 2 доби,шоб аж хрустіла),а потім закрию в скляну банку ,на дні якої газета ,на 2 неділі( періодично відкриваючи) чи це нормальний спосіб?:peace: Бо в зв'язку з пліснявою,ранній харв хочу максимально вижать з рослинок,не бачу сенсу курити по 3-5 мокрих.

Нормально, только зачем газета на дне банкли? Я даже по два мокрых не вижу смысла 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
28 хвилин тому, slimmy сказав:

Нормально, только зачем газета на дне банкли? Я даже по два мокрых не вижу смысла 

Пилок на газеткі хай залишається,та і якщо волога щоб впитала,я також нехо і по 2 курити,але я ж кажу врожай збираю на 2 неділі раніше не думаю шо там шось убойне :rasta_sad:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
39 минут назад, Sk1f сказал:

ранній харв

Як щодо повирізати вражені шишки і спробувати дотримати до повного визрівання? Чи пліснява тотальна? Я от недавно погарячкував і зрізав кілька кущів, залишив лише нижні гілки. А їм би ще зо два тижні варто було б постояти. Не треба ходити на ділянку накуреним, параноя)))

але в мене ще багато кущів. Я це до чого- може не спіши, повирізай лише вражені шишки чи гілочки, і дай достигнути?

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 минут назад, Sk1f сказал:

Пилок на газеткі

Бро, пилок і на дні банки добре збирається. А газета на мою думку там нах не потрібна. Ти будеш відкривати банки і волога як буде на стінках сама випарується. А газета, там свинцева фарба… хз 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
16 хвилин тому, Gandhi сказав:

Як щодо повирізати вражені шишки і спробувати дотримати до повного визрівання? Чи пліснява тотальна? Я от недавно погарячкував і зрізав кілька кущів, залишив лише нижні гілки. А їм би ще зо два тижні варто було б постояти. Не треба ходити на ділянку накуреним, параноя)))

але в мене ще багато кущів. Я це до чого- може не спіши, повирізай лише вражені шишки чи гілочки, і дай достигнути?

Дякую, 2 дні назад був сильний дощ,вчора знову вирізав,найближчі 3 дні спека,та хз чи вони ще дощі переживуть просто(щоб не залишитись зовсім без нічого). Бля і доречі на пару гілочках нові шишки формуються і квітнуть це зовсім не розумію шо такоє.Не тотальна,десь 10-16% від усього. З понеділка знов можуть дощі підти.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 минуты назад, Sk1f сказал:

нові шишки

Та це не страшно, у мене теж таке трапляється. На відцвівших шишках нові стигми зʼявилися. Недавно навіть тут питання задавав. Але мене заспокоїли що це нормально, рослина не запилилась а насіння хоче залишити і випускає нові квіти. Якось так 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

На крайняк якщо будуть слабо накурювати зробиш каннамасло

  • Confused 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 година тому, Gandhi сказав:

На крайняк якщо будуть слабо накурювати зробиш каннамасло

Я хз шо це таке. Та накурювать будуть бо в мене толєра 0,але як прикурюсь то наврят.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 04.08.2023 в 14:13, Sk1f сказал:

я буду сушити на горищі 

могут сильно пересохнуть и будет сено :hm:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Если пересушили , сложите все в герметичную емкость , банка ,миска с крышкой и положите несколько свежих листьев  , через сутки перемешайте шишули и если не достаточно увлажнились , добавьте еще листик и оставьте еще на сутки . Как поймаете нужную влажность стаффа , раскладывайте по баночкам для дальнейшего хранения , желательно в холодильнике иногда открывайте и проверяйте состояние шишек и влажность . 

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
12 години тому, Лазаренко сказав:

могут сильно пересохнуть и будет сено :hm:

А як краще тоді сушити?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
14 часов назад, Sk1f сказал:

А як краще тоді сушити?

на чердаке обычно жара, а это плохо...

я сушу при комнатной температуре в темноте

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 година тому, Лазаренко сказав:

на чердаке обычно жара, а это плохо...

я сушу при комнатной температуре в темноте

І скільки в тебе десь сохне? Неділю?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
21 час назад, Sk1f сказал:

І скільки в тебе десь сохне? Неділю?

мож чуть больше...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Обезателно сушить в темноте:cool:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Я сушу в своєму ж боксі. З увімкненими лампами. За 3 дні все просихає, але середина ще трішки волога, по при те, що зовнішня частина навіть пересушена. Я спеціально лишаю трішки вологу середину і тоді закриваю на тиждень в банці. Не відкриваю її і не даю доступ кисню. Чекаю поки ферментується і тгк стане психоактивним.  Залишкова волога за тиждень дифузує зскрізь всі шишки і вони стануть в'язкі. Основна умова, це температура не нижче 15 градусів. Бо як тільки температура впаде нижче 10 + вологість в банці, буде привіт пліснява. Моя банка зі стафом стоїть на столі, не в темряві, але прямі сонячні проміні не потрапляють.  Сушка на сонці хороше рішення, але якщо температура повітря вище 30, то треба пильнувати, щоб вщент не пересушити. Загалом при сушці з деним освітленням чи лампами, якихось суттєвих втрат ніколи не помічав.  Лишив якось шишку пролічену на сонці на 3 дні. Та пересохла добре, але купи трималася. По ефекту, то саме і нічим не гірше. Гарно і швидко прогоріла в ковпаку і все було чудово.  Проте варто звернути увагу на структуру бруньок, бо якщо вони дуже повітряні (як троянда) то пересохнуть і вивітряться значно швидше. Більш жирні, масивні та тверді, не так швидко. Зовні обгорають, але середина лишається в нормі.

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
17 годин тому, ХаПаZz сказав:

Я сушу в своєму ж боксі. З увімкненими лампами. За 3 дні все просихає, але середина ще трішки волога, по при те, що зовнішня частина навіть пересушена. Я спеціально лишаю трішки вологу середину і тоді закриваю на тиждень в банці. Не відкриваю її і не даю доступ кисню. Чекаю поки ферментується і тгк стане психоактивним.  Залишкова волога за тиждень дифузує зскрізь всі шишки і вони стануть в'язкі. Основна умова, це температура не нижче 15 градусів. Бо як тільки температура впаде нижче 10 + вологість в банці, буде привіт пліснява. Моя банка зі стафом стоїть на столі, не в темряві, але прямі сонячні проміні не потрапляють.  Сушка на сонці хороше рішення, але якщо температура повітря вище 30, то треба пильнувати, щоб вщент не пересушити. Загалом при сушці з деним освітленням чи лампами, якихось суттєвих втрат ніколи не помічав.  Лишив якось шишку пролічену на сонці на 3 дні. Та пересохла добре, але купи трималася. По ефекту, то саме і нічим не гірше. Гарно і швидко прогоріла в ковпаку і все було чудово.  Проте варто звернути увагу на структуру бруньок, бо якщо вони дуже повітряні (як троянда) то пересохнуть і вивітряться значно швидше. Більш жирні, масивні та тверді, не так швидко. Зовні обгорають, але середина лишається в нормі.

Також вологі трохи всередині (мінімально) та сухі зовні,закрив в банку на пару тижнів але відкриваю банку кожен день на 10-20хв.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, Sk1f сказал:

але відкриваю банку кожен день на 10-20хв.

Нема потреби. Це, при низькій темературі так варто робити. Почекай тиждень в закритому стані, ситуація з бруньками добре зміниться.

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...