Перейти к публикации
  • 0

фітоспорин під час цвіту.


sanja2020

Вопрос

Усим доброго здоров'я.

Питання просте: чи можна оприскувати рослини фітоспорином під час цвітіння, чи тільки під корінь?

І їще: після оприскування фітоспорином (в кінці веги - початку передцвіта) на листі лишились масні(жирні) плями чорного кольору, як я розумію залишки сінної палички, то якщо оприскати бошки ця херня лишиться на них...

P.s. Це якийсь пиздець, а не рік: стільки траблів як цього року не було за всі попередні три грова/роки разом взятих: гровлю на балконі, а під балконом ростуть дерева на які напав септоріоз, + небачене нашестя усіляких повзаючих і літаючих гадів... задовбали ці танці...

Заздалегіть вдячний за допомогу і ваші компетентні поради.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
17 минут назад, sanja2020 сказал:

Усим доброго здоров'я.

Питання просте: чи можна оприскувати рослини фітоспорином під час цвітіння, чи тільки під корінь?

І їще: після оприскування фітоспорином (в кінці веги - початку передцвіта) на листі лишились масні(жирні) плями чорного кольору, як я розумію залишки сінної палички, то якщо оприскати бошки ця херня лишиться на них...

P.s. Це якийсь пиздець, а не рік: стільки траблів як цього року не було за всі попередні три грова/роки разом взятих: гровлю на балконі, а під балконом ростуть дерева на які напав септоріоз, + небачене нашестя усіляких повзаючих і літаючих гадів... задовбали ці танці...

Заздалегіть вдячний за допомогу і ваші компетентні поради.

Бро фитоспорин и фитоверм это детское баловство использовать конечно можно и нужно ,но эффективность в сравнении с профессиональными препаратами в разы ниже .

от живности используй Актара по инструкции 

от серой гнили и прочих болячек Квадрис 

от мучнистой росы Топаз 

все препараты по  инструкции ,по листу и остаток под корень  . 

удачи и ровного грова 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
59 минут назад, sanja2020 сказал:

чи можна оприскувати рослини фітоспорином під час цвітіння, чи тільки під корінь?

Обприскувати можна. Чи буде толк - навряд чи. Фітоспорин не лікувальний засіб, а профілактичний, потрібно було лити під корінь протягом вегетації для утворення системного захисту. І то без жодних гарантій на результат.

Гров на балконі це не дикий аут. Коли рослина під боком нафіг той фітоспорин потрібен, можна все робити в онлайн режимі по ходу справи

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 часов назад, sanja2020 сказал:

фітоспорином

Лишня влажность зараз не в тему, токо спровоцыруеш плесняк. Краще обдув зроби, вентилятора постав. А від букашок актофіт юзай.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
12 години тому, Бугор сказав:

Лишня влажность зараз не в тему, токо спровоцыруеш плесняк. Краще обдув зроби, вентилятора постав. А від букашок актофіт юзай.

Оцеж і питання: чи можна оприскувати засобом від плісняви і грибків?? Під балконом дерева уражені септоріозом(чи схожою хернею-все листя по краям засохше) і вітром спори розносить.

Куплять обдув нема можливості, тай чим він допоможе від спор які літають з вітром.

Якщо пшикати немона, то може під корінь чимось поливати??

Від букашок обробив фітовєрмом (наче пропали-були такі шустрі світлокоричневі черв'ячки пару міліметрів довжиною), через пару днів оброблю повторно-згідно інструкції.

А от шо робить із заразою грибкового походження, яку заносить вітром із сусідніх дерев не наю.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 годин тому, Warming сказав:

Обприскувати можна. Чи буде толк - навряд чи. Фітоспорин не лікувальний засіб, а профілактичний, потрібно було лити під корінь протягом вегетації для утворення системного захисту. І то без жодних гарантій на результат.

Гров на балконі це не дикий аут. Коли рослина під боком нафіг той фітоспорин потрібен, можна все робити в онлайн режимі по ходу справи

Робити ЩО ??

Порадь що робити із спорами грибкової херні, яку вітром заносить із сусідніх дерев?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, sanja2020 сказал:

Робити ЩО ??

Порадь що робити із спорами грибкової херні, яку вітром заносить із сусідніх дерев?

Постав вентилятор, нехай видуває назад :hm:

Але десь чув, що є препарати, фунгіциди. Коли рослина хворіє - обприскують. Якщо не хворіє - не обприскують

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
9 часов назад, sanja2020 сказал:

вітром

Якшо буде сухо то пліснява не заведеться, вентілятор став. Оброблять нечім не треба вже, навідь від букашок....головне гарний обдув. І забудь про дерева, то не твоя справа.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Фітоспорин то біофугніцид то для профілактики. До появи плісняви а не після. Актелік працює вже після, але супер отрута як по мне.... Якщо сам будеш вживати, не рекомендую. Хоть і пишуть що розпад 30 днів. Я коли юзав, коли було таке. В мене паранойя заселилась, і старався не курити ту частину рослин де була пліснява і де пшикав актеліком. Відбирав для себе інший без захворювань. Але є люди які і з пліснявой курят, іх краще пре, хоть можно і коней двинути. Кожному як кажуть своє.

Але буває вже якщо корневу зідає , то і актелік не допомогає, якщо роса завелась. Як казав Ххітч з Америки, на кінці цвітіння куст давайте висохнути максимально, не заливайте . Бо це розводе плісняву. Особливо на кінці циклу, простими речами кажучи - пліснява лізе спочатку з коріневою системи з корней гниє, вже потім по стволу дерева йде до плодів шишек (зрозуміло?). Важливо в якому стані корнева, в такому буде і кінцевий продукт.

Те що пшикав фітоспорином - вживав. Що актеліком - ні. Боявся))) 

  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, Tab сказал:

Актелік

Це для букашок, а не од плісняви.

 

3 часа назад, Tab сказал:

корневу

Корнева гніль це зовсім друге....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
16 часов назад, Tab сказал:

простими речами кажучи - пліснява лізе спочатку з коріневою системи з корней гниє, вже потім по стволу дерева йде до плодів шишек (зрозуміло?). Важливо в якому стані корнева, в такому буде і кінцевий продукт.

:giggling:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
36 хвилин тому, Лазаренко сказав:

:giggling:

Таки так, - смішно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
17 годин тому, Tab сказав:

Фітоспорин то біофугніцид то для профілактики. До появи плісняви а не після. Актелік працює вже після, але супер отрута як по мне.... Якщо сам будеш вживати, не рекомендую. Хоть і пишуть що розпад 30 днів. Я коли юзав, коли було таке. В мене паранойя заселилась, і старався не курити ту частину рослин де була пліснява і де пшикав актеліком. Відбирав для себе інший без захворювань. Але є люди які і з пліснявой курят, іх краще пре, хоть можно і коней двинути. Кожному як кажуть своє.

Але буває вже якщо корневу зідає , то і актелік не допомогає, якщо роса завелась. Як казав Ххітч з Америки, на кінці цвітіння куст давайте висохнути максимально, не заливайте . Бо це розводе плісняву. Особливо на кінці циклу, простими речами кажучи - пліснява лізе спочатку з коріневою системи з корней гниє, вже потім по стволу дерева йде до плодів шишек (зрозуміло?). Важливо в якому стані корнева, в такому буде і кінцевий продукт.

Те що пшикав фітоспорином - вживав. Що актеліком - ні. Боявся))) 

Пане Фахівець!

Хіба я щось писав про плісняву??

Поруч з рослинами ростуть дерева заражені септоріозом, чи подібною/схожою ГРИБКОВОЮ хернею. 

Після двох обробок фітоспорином (на передцвіті) проблема зникла, АЛЕ не зникли хворі розповсюджувачі грибкових спор,і рослини втратили 60-70% вєєрних листків, тому я зараньше питаю: ЧИ МОЖНА ОПРИСКУВАТИ РОСЛИНИ, ЩО КВІТНУТЬ фунгіцидом, а саме- фітоспорином.

Мож хто підкаже кращі способи захисту/боротьби.

І да: Актелік - від шкідників, а не від плісняви і грибків. Мабуть тому він Вам і не допоміг.

Рівних гровів і безпаранойних покурів.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 годин тому, sanja2020 сказав:

Пане Фахівець!

Хіба я щось писав про плісняву??

Поруч з рослинами ростуть дерева заражені септоріозом, чи подібною/схожою ГРИБКОВОЮ хернею. 

Після двох обробок фітоспорином (на передцвіті) проблема зникла, АЛЕ не зникли хворі розповсюджувачі грибкових спор,і рослини втратили 60-70% вєєрних листків, тому я зараньше питаю: ЧИ МОЖНА ОПРИСКУВАТИ РОСЛИНИ, ЩО КВІТНУТЬ фунгіцидом, а саме- фітоспорином.

Мож хто підкаже кращі способи захисту/боротьби.

І да: Актелік - від шкідників, а не від плісняви і грибків. Мабуть тому він Вам і не допоміг.

Рівних гровів і безпаранойних покурів.

чим хворіють дерева тебе не має обходити. якщо лист сухий на рослині спори будуть на ньому просто лежати не завдаючи шкоди.

не треба нічим від грибів кропити - хіба від сірої гнилі, але фітоспорин тут так собі затія..... треа юзати системні фунгіциди або йодоцид, якщо системними кропити сцикотно

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 12.08.2023 в 15:16, sanja2020 сказал:

Пане Фахівець!

Хіба я щось писав про плісняву??

Поруч з рослинами ростуть дерева заражені септоріозом, чи подібною/схожою ГРИБКОВОЮ хернею. 

Після двох обробок фітоспорином (на передцвіті) проблема зникла, АЛЕ не зникли хворі розповсюджувачі грибкових спор,і рослини втратили 60-70% вєєрних листків, тому я зараньше питаю: ЧИ МОЖНА ОПРИСКУВАТИ РОСЛИНИ, ЩО КВІТНУТЬ фунгіцидом, а саме- фітоспорином.

Мож хто підкаже кращі способи захисту/боротьби.

І да: Актелік - від шкідників, а не від плісняви і грибків. Мабуть тому він Вам і не допоміг.

Рівних гровів і безпаранойних покурів.

Окна заложи камнями и заклей окна шоб не задувало с окна мало ли що буде. Топаз от плесени помогает  попутал с актеликом. Фитоспорин норм тема, не опасная курить можно потом. Только промоешь листы от черных пятен и пиздец 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...