Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Кримінальні правопорушення в умовах воєнного стану караються по максимальній межі ККУ


Рекомендованные сообщения

Вітаю спільното! Знаю одну історію про не дуже обдарованого хлопця, що був вимушений тікати в Румунію по Дунаю, через вкрадену "для приколу" павербанку з аврори. Причому, пацан той хоч дурень, але має доволі заможних батьків з зв'язками. Вся справа в тому, що під час військового стану вступив в силу п. 11 ч. 1 ст. 67 ККУ, що передбачає те, що суд буде виносити рішення по кримінальним справам по верхній межі покарання. Тобто пацану світив реальний срок, за крадіжку на суму в $20.
https://supreme.court.gov.ua/supreme/pres-centr/news/1261723/
https://yur-gazeta.com/golovna/vs-pokarannya-za-vchinennya-zlochinu-v-umovah-voennogo-stanu-bude-nablizhenim-do-maksimalnoyi-mezhi.html

В наших випадках є стаття виготовлення та зберігання, з кримінальною відповідальність за 10+ растішок, і 5+ грам зберігання.
Чи натикався хтось на історії чи статті  про затримання наших колег по цеху, де суд виносив позбавлення волі за менше чим крупний обсяг?

І до пари питання, пункт про зберігання наркотичних засобів описує що до 5 грам це адміністративка, а наступний пункт це вже 50+ грам. Яка відповідальність за 6 - 49 грам поки не ясно. Буду радий почитати ваші думки з цього приводу.

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо злочин не тяжкий, побутовий, не приніс значної шкоди суспільству і т.п. - по ідеї покарання виносять без відсилки на воєнний стан. Але якщо злочин серйозніший, зі значними збитками, постраждалими, фізичним насиллям, зброя, організована група та інше - швидше всього впаяють по максимуму. Від складу злочину і від судді багато залежить

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 16.08.2023 в 00:14, wassap сказал:

І до пари питання, пункт про зберігання наркотичних засобів описує що до 5 грам це адміністративка, а наступний пункт це вже 50+ грам. Яка відповідальність за 6 - 49 грам поки не ясно. Буду радий почитати ваші думки з цього приводу.

Буває дуже по різному, у знайомого викопала 100+ кущів, а записали меньше, сухого не було, тіпа незаконне вирощення. Заплатив штраф та за всі експертизи, та було куча головняка.  Тут як повезе. Як домовишся. Від себе додам (з власного досвіду), що якщо якісь негаразди з правоохоронцями треба зразу звертатися до адвоката, декілька телефонів повинно бути. Колись розповідав і свою власну історію на форумі (не звязано з нашою темою), то після того як підключив адвоката справу закрили дуже швидко. Тепер якщо якість намеки чи питання від правоохоронців чи інших органів я зразу кажу ок, ось мій адвокат (номер телефона) без нього нічого не підписую і тд і з усіх питань туди звертайтесь - ніхто не хоче головняка.

За ухиляння від служби, дивлюсь у новинах, дають умовні терміни близько року, хоча там від 5 до 8 повинно бути без  дострокового (може щось плутаю). Це у тему того, що зараз практика судова так, що по верхній межі не беруть.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 18.08.2023 в 17:04, CannabisDoomOcculta сказав:

Буває дуже по різному, у знайомого викопала 100+ кущів, а записали меньше, сухого не було, тіпа незаконне вирощення. Заплатив штраф та за всі експертизи, та було куча головняка.  Тут як повезе. Як домовишся. Від себе додам (з власного досвіду), що якщо якісь негаразди з правоохоронцями треба зразу звертатися до адвоката, декілька телефонів повинно бути. Колись розповідав і свою власну історію на форумі (не звязано з нашою темою), то після того як підключив адвоката справу закрили дуже швидко. Тепер якщо якість намеки чи питання від правоохоронців чи інших органів я зразу кажу ок, ось мій адвокат (номер телефона) без нього нічого не підписую і тд і з усіх питань туди звертайтесь - ніхто не хоче головняка.

За ухиляння від служби, дивлюсь у новинах, дають умовні терміни близько року, хоча там від 5 до 8 повинно бути без  дострокового (може щось плутаю). Це у тему того, що зараз практика судова так, що по верхній межі не беруть.

От тема з адвокатом здається дуже толковою, але і тут багато питань. Досі, на щастя, ніколи не було ситуацій де мені був би потрібен адвокат, тому власне і немає "свого". Але мати контакти про всяк випадок звісно було би не зайвим...

Адвокат може бути "на ремоуті"? Чи це обов'язково хтось, хто може бути присутнім особисто тут і зараз?
Чи є перевірені адвокати, що розуміються на нюансах справ пов'язаних з наркотичними речовинами?
 

Изменено пользователем wassap

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Або кум або  від 1000 уйов/місяць,шоб прибігав якнайшвидше,бігав писав за тебе різне та безкоштовно консультував з юридичних питань.

В мене - кум. Мені пиздець як повезло))):jumping:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 16.08.2023 в 03:14, wassap сказал:

Вітаю спільното! Знаю одну історію про не дуже обдарованого хлопця, що був вимушений тікати в Румунію по Дунаю, через вкрадену "для приколу" павербанку з аврори. Причому, пацан той хоч дурень, але має доволі заможних батьків з зв'язками. Вся справа в тому, що під час військового стану вступив в силу п. 11 ч. 1 ст. 67 ККУ, що передбачає те, що суд буде виносити рішення по кримінальним справам по верхній межі покарання. Тобто пацану світив реальний срок, за крадіжку на суму в $20.
https://supreme.court.gov.ua/supreme/pres-centr/news/1261723/
https://yur-gazeta.com/golovna/vs-pokarannya-za-vchinennya-zlochinu-v-umovah-voennogo-stanu-bude-nablizhenim-do-maksimalnoyi-mezhi.html

В наших випадках є стаття виготовлення та зберігання, з кримінальною відповідальність за 10+ растішок, і 5+ грам зберігання.
Чи натикався хтось на історії чи статті  про затримання наших колег по цеху, де суд виносив позбавлення волі за менше чим крупний обсяг?

І до пари питання, пункт про зберігання наркотичних засобів описує що до 5 грам це адміністративка, а наступний пункт це вже 50+ грам. Яка відповідальність за 6 - 49 грам поки не ясно. Буду радий почитати ваші думки з цього приводу.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0512-00#n19 Бро, читай Законодавство та МОЗ, один закон нужно порівнювати з іншими, та шукати що тобі саме потрібно, а далі якщо знайдеш якусь розбіжність, можеш качати органи, та інших....

kodeks-ukrayiny-pro-administratyvni-pravoporushennya.pdf

Изменено пользователем CATALYST

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@CATALYST а не где не попадался уголовный кодекс только с пояснениями для будущих юристов ,вот его читнул бы с удовольствием бро.

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, kostia сказал:

@CATALYST а не где не попадался уголовный кодекс только с пояснениями для будущих юристов ,вот его читнул бы с удовольствием бро.

Ні Бро, з поясненнями немає, є тільки звичайний кримінальний кодекс, залишу тут, можливо буде цікаво 

d82054-20230811.pdf

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

до 3х грамм - это не вес даже админки не будет,

если кидаться не будешь, рвать рубаху накуритесь вместе и с миром отпустят

 

спитч должен быть, почему откуда куда зачем

если дома есть 100 баксов скажут спасибо

Изменено пользователем WhiteCharley

жизнь хороша - когда куришь не спеша:eyes: 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

косой келиш 2г никогда проблем небыло

жизнь хороша - когда куришь не спеша:eyes: 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 months later...

 

В 26.10.2023 в 13:52, WhiteCharley сказал:

до 3х грамм - это не вес даже админки не будет,

если кидаться не будешь, рвать рубаху накуритесь вместе и с миром отпустят

 

спитч должен быть, почему откуда куда зачем

если дома есть 100 баксов скажут спасибо

админка до 5гр и будет она даже за напас или меньше грамма 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...