Перейти к публикации

Нуб-репорт. Blackberry, White Widow, Tropicana Poison. Індор. LED. Грунт.


Рекомендованные сообщения

Вітаю шановних користувачів ресурсу. Нарешті знайшовся напіввільний вечір, щоб оформити репорт.

Досвід гроувінгу нульовий, вивчення ботаніки скінчилося на шкільному курсі біології. Буду вдячний за конструктив та ваші поради.

Насіння: Blackberry fem silver, Tropicana poison fem silver, White widow fem gold від еррорсів.

Бокс: 80х80х160

Світло: Quantum Board Samsung LM301H V3.0 2х120W

Вентиляція: ProFan TT Extractor Fan 125 + вугільний фільтр на видув, вдув пасивний (на квітіння думаю про ще один канальник)

Обдув в боксі: Garden Highpro Profan Professional Clip Fan 5W (поки що один, знову ж таки, на квітіння думаю про другий)

Вимирювальне обладнання: ніщейобські Ph, TDS та термометр/гігрометр.

Субстрат:  40 літрів універсального полісського грунту та 4,5 літри агроперліта рівномірно розподілені по тканевих горщиках на 15 літрів з шаром пінопласту на дні.

Наявні добрива: набір Terra Power по 100 мл (Gorgona Power Growth A+B, La Calavera Catrina, La Sirena, Atlas), Well Grow Big Plant A+B, Big Buds A+B, CaMg (та повна відсутність уявлення, як це правильно використати)

 

Починаю репорт не з першого дня, наразі двом рослинкам вже 16 діб від каски, третій 14 діб.

Коротко про умови зростання в цей період. Пророщував у ватних дисках всі різних сортів, спочатку проросло 2/3, потім 1/2, власне з якими я й хочу вас познайомити. Всі три були замочені на ніч у воді з перекисом, викинули корінці приблизно за добу після чого відправилися у пролиті за пару годин до висадки горщики. Через добу вісля висадки Блекбері та Вдова скинули каски. Перші дві доби катував їх світлом від двох бордів, допоки не з'ясував, що достатньо одного, який підняв максимально високо. Тропікана, відповідно, була позбавлена зайвого світла. Враховуючи пекельну погоду, температура в боксі при ввімкеному світлі трималася десь на рівні 31-34 градуси (інколи сягаючи до 36) на вимкненому 24-27. Вологість гуляла в залежності від того, чи працює витяжка (35-55% при ввімкненій, 60-75% вночі, коли вимикав). Перший тиждень полив був здебільшого чисто пульвіком під стеблі та поверхнево оприскував грунт по периметру, десь на 11 (та, відповідно, на 9 для Тропікани) одного разу пролив добряче по периферії горщиків. Раз давав по 300 мл для старших і 200 мл для молодшої біг плент а+б в половинній концентрації, ппм був ~450, раз давав павер гровс в повному дозуванні з ппм біля 750. Сьогодні дав Катріну та Атлас 2 мл/л по 550 мл та 400 мл для молодшої. ПШ води в перший тиждень був 7.1-7.2, другий тиждень 6.3, зараз зробив 6.6, бо мене паяє, шо їм недостатньо магнію, а для кращого його засвоєння треба 6,5-7.

Хотів спробувати скрог і навіть почав колхозити сітку, а потім зассяв на перший раз робити стресові тренування, тож на 15 та 13 добу від каски відповідно просто вирішив гнути рослинки. Їм, наче, пофігу на те, підняли листячко вгору й ростуть далі, за що їм велике дякую.

Перечитав безліч гайдів та статей підсумком яких є шось накшталт "якщо перелив рослинки їм пизда, якщо не долив рослинки буде хуйня, перегодуєш знов пизда, недогодуєш теж хуйня, як правильно - ну, йопта, подивись на них і сам шось там зрозумій". Власне, намагаюся зрозуміти бодай-но щось:)

Трохи фото

Прихований текст

1777933338_bb.thumb.jpg.a6159eba93b7dc38164fa1e6f16ce6ac.jpg1616281343_ww.thumb.jpg.1f04ea60f7aec242ca045ff321c2cb87.jpg

Блекбері та вдова на 5 добу. Вдова має дивне плямисте листя, а ще її вкусив кіт.

 

Прихований текст

 

2078521770_WW13.thumb.jpg.9b950664b8e3270208334e6ad9627e03.jpg896418526_BB13.thumb.jpg.9c551d50010fa39e67421202152f52f6.jpg1531531512_TP13.thumb.jpg.6e6264b6dbb0f42d1a1a80fcfa55ba56.jpg

Плямиста вдова, семилисники блекбері 13 доба від каски, тропікана 11 доба.

 

 

Прихований текст

 

bb16d.thumb.jpg.2d3b3ba071d8cb26a05cded18ddac2a2.jpgww16d.thumb.jpg.e3f320455f1a19d08205ee5c6b8fe6c7.jpgtp14d.thumb.jpg.07c5bab2d38cc34bdd74a588e5f6642b.jpg

16 доба ББ та ВВ. Загнуті на 15 добі. Свіжозігнута ТП, 14 доба.

Заспокойте мої нерви, скажіть, треба давати калмаг рослинкам, чи все ок? Бо як на мене, в них дещо темніші прожилки, та блідість між ними на листях.

 

Дякую за увагу. Далі буде...

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20 годин тому, kekozavr сказав:

зассяв на перший раз робити стресові тренування

Наразі все ж наважився топнути старших і зняв пару листочків, які взагалі глибоко внизу. Днями апдейтну з фото, як вони це витримали.

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Продовжуємо. В цілому старші рослинки топінг перенесли більш-менш. Здалося, що блекбері пригальмувала в рості, але на 22 добу зняв з неї верхні величезні листочки, а під ними вже хащі. Вдова теж досить непогано, як на мене, росте. Гну її потрохи, прибрав пару лопухів, думаю, днями приберу ще два в центрі, бо дуже закривають іншим гілочкам світло. Думаю, чи не час вже вішати другий 120 Вт борд, чи все ж дочекатися, поки спека трохи вгамується і тоді вже, щоб не перегрівати бокс. Буду дуже радий вашим порадам.

В цілому рослинки активно натякали на якісь дефіцити, підсохли кінчики, хлороз. Це було сприйнято мною як щось магнієво-залізне, тож нічого краще за рясне оприскування пульвіком на ніч розчином калмаг+хелат заліза в дуже невеличкій концентрації з ппм розчину десь 550, я не придумав протягом 3 діб. Молоде листя, наче без ознак проблем, а дальше кінчиків справа не пішла. Тож, припущу, що мої дії принесли результат.

Зробив їм на 19 та 17 добу відповідно один добрячий пролив з ПШ 6,6 та ппм біля 350 десь літри по 2,5. З піддонів зібрав пш близько 7,1 та ппм за 1500. Трохи пройшовся десь ще по 1,5 літри з ПШ 6,1 та ппм 210. Поки вирішив поливати з ПШ 6,2.

Тропікана здавалася мені трохи маленькою, тож топнув її ось тільки-но на 19 добу. Полив десь 1,8 л води ппм 210, пш 6,2 старшим, 1,5 л молодшій. Сподіваюся, вона невдовзі їх наздогонить і мені не доведеться кожного разу думати над різними об'ємами.

Ну і трохи фото:

 

Прихований текст

364156246_bb17-22.thumb.jpg.7df9b73fae84670b6aedbe3b69220823.jpg

 

Прихований текст

923122994_TP15-19.thumb.jpg.12a6752b876854068004d4cb9260c30e.jpg

 

Прихований текст

791278989_WW17-22.thumb.jpg.66810a473e222fe69041a81fb79032c2.jpg

 

Піду далі колхозити скрог. Цікаво, коли я це закину й просто пошукаю-таки, де придбати?

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

Довгенько не міг сісти та продовжити написання цього нахрін непотрібного чудового репорту. Тож продовжимо. За цей період особливих змін в плані догляду не було. В середньому полив приблизно по 2 літри на дівчинку з тим же набіром добрив через 1-2 дні через раз з чергуванням зі звичайною водою. По листю регулярно оприскував хелатом заліза. В тропікани якісь бідові дефіцити чи то магнію, чи то заліза, біс його зна. Пара листків серйозно так попердолились лише на одній гілці, ще в парі наймолодших листків на тій самій гілці посохли кінчики. Зняв зовсім погані, нагодував додаткого калмагом та залізом, наче на тому процес зупинився й більше такіх листків не було. Засохлі кінчики так і залишился лише засохлими кінчиками, далі по листу не пішли, самі листя нормально доросли та й в цілому не можу сказати, що якось змінилися темпи росту. Більшість старого листя була зовсім бліда між прожилками, біс його зна, чого так, але знову ж таки, рослинка продовжує рости собі. 

Докрутив сітку, вийшло всрато та й пальці ніфіга не у захваті від скручування ніфігової такої кількості дроту, та все ж вистачило сил (та канапечива) для того, щоб довести справу до кінця. На цьому моменті прийшло усвідомлення ряду помилок, що вважаю цінним досвідом. Основна проблема в тому, що через мої дурні спроби спочатку гнути, а потім (я в мами особливий, так) топати рослинки, вони структурно виглядають саме як на ілюстрації прикладу неправильно підготовленої до скрогу рослинки. Але я все ж спробую. На 37(35 для ТП) день від каски обрізав гору нижнього листя й все, що здавалося занадто тонким та неосвітленим, щоправда, тепер мені здається, що мій страх топати рослинки переріс в надмірний ентузіазм по їх обрізці. Добряче їх нагодував після цього. Сподіваюся, з ними все буде гаразд. 

В цілому остаточно стало ясно, що бокс 80х80 це максимум на 2 кущики, втрьох йм досить тісно. І це враховуючи, що вдова значно перегнала блекбері та тропікану і виходить так, що займає близько половини боксу, а вони ділять між собою іншу. Ще важливим виявилося те, що за ними тупо незручно доглядати, бо ББ, що стоїть в дальному кутку, малодоступна навіть для людського поливу. А ще для нормального огляду. Тож на підрізці я з'ясував, що частина гілок, які мали б бути основними, тупо недорозвинені через величезні лопухи зверху, що перекрили їм все світло. Частина пішла під ніж, частину спробував підв'язати до сітки та якось підтягнути на освітлені ділянки, може з них ще щось вийде. На наступний гров врахую ці помилки. Дам їм кілька днів на те, щоб прийти до тями та переведу на 12/12.

Трішечки пхото.

 

Прихований текст

27-29.thumb.jpg.e57fb5dcb4521d7a74e87ae09bb54292.jpg

 

Прихований текст

835977606_bbww37pruned.thumb.jpg.775b4abf5325930de85f55d72dc88fa3.jpg567145005_3top35-37.thumb.jpg.329c6363743a831db1b363911717c7ce.jpg

 

Прихований текст

1985324689_TPpoperdoleno.thumb.jpg.dd215c9754af4bedd2defd19d293e87a.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Суто заради експерименту зробив спиртову витяжку зі зрізаного листя. Обрізків вийшло грам на 225, після видалення стеблів, сушки та декарбоксі вийшло десь 150 г сухого листя. Після всіх підготовчих маніпуляцій залив в то добро 350 мл 96% спирту, з усілякими двоетапними промивками не парився. Після невеличкого випарювання етанолу на виході отримав близько 250-280 мл (ще мл під 30 втратив на всіляких переливаннях, бо не дуже вірив в ефективність отриманого і був необережним) досить міцної в плані алкогольності варіації зеленого дракона для бідних, яка дає добрячі ефекти вже з 15 мл. На смак не дуже (але я її і не фільтрував, тільки відкинув жмих та зняв осад), в суміші із цитрусовими сиропами або тупо енергосами можна пити й навіть не кривитися. Якщо кому цікаво - маякуйте, напишу детально процес, нічого складного в ньому немає.

Greendragonkek.jpg

Изменено пользователем kekozavr
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 години тому, kekozavr сказав:

дає добрячі ефекти вже з 15 мл

Як воно в порівнянні з водним?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 годин тому, mrGR сказав:

Як воно в порівнянні з водним?

Не можу порівняти, бо не дую вже з півтора роки)

Але порівняно, наприклад, з печивом, нагрібає набагато швидше, десь хвилин за 15-20. Тримає, щоправда, теж трошки менше, як на мене. Втім, бляха, воно зроблене з листя, тож результатом я дуже задоволений)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 12.09.2023 в 09:18, kekozavr сказав:

Суто заради експерименту зробив спиртову витяжку зі зрізаного листя. Обрізків вийшло грам на 225, після видалення стеблів, сушки та декарбоксі вийшло десь 150 г сухого листя. Після всіх підготовчих маніпуляцій залив в то добро 350 мл 96% спирту, з усілякими двоетапними промивками не парився. Після невеличкого випарювання етанолу на виході отримав близько 250-280 мл (ще мл під 30 втратив на всіляких переливаннях, бо не дуже вірив в ефективність отриманого і був необережним) досить міцної в плані алкогольності варіації зеленого дракона для бідних, яка дає добрячі ефекти вже з 15 мл. На смак не дуже (але я її і не фільтрував, тільки відкинув жмих та зняв осад), в суміші із цитрусовими сиропами або тупо енергосами можна пити й навіть не кривитися. Якщо кому цікаво - маякуйте, напишу детально процес, нічого складного в ньому немає.

Greendragonkek.jpg

Цікаво друже , розкажи 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я сухе подрібнене листя залив спиртом , добре взбовтав , віджав і випарював - потім насипав туда пятку і пальцем це все зняв , ну і курив цю пятку потім . Ще робив на швидку руку кашу в мікрохвильовці з молодих шишок . До речі печиво сам робиш ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 години тому, Яр13 сказав:

Я сухе подрібнене листя залив спиртом , добре взбовтав , віджав і випарював - потім насипав туда пятку і пальцем це все зняв , ну і курив цю пятку потім . Ще робив на швидку руку кашу в мікрохвильовці з молодих шишок . До речі печиво сам робиш ?

В мене так -  висушуємо (я спочатку потримав на балконі добу, але вологість повітря досить висока, тож досушував просто півтори-дві години в духовці на 60° з обдувом, одразу попереджаю, що смердить сильно на цьому етапі)

Потім запакував висушене добро в конверт з фольги (щоб трохи знизити запах хоча б на етапі декарбоксилювання) і закинув на 45 хв при 115°

Після цього спирт і декарбоксильоване листя на добу відправляється в морозилку (окремо один від одного)

Наступної доби заливаємо листя спиртом та добряче це добро бовтаємо десь хвилин з 5

Після цього знов на дві години в морозилку

Потім ще 5 хвилин трусимо суміш

Далі жмих нафіг, рідину відцеджуємо, в ідеалі - можна пропустити через щось типу кавового фільтру, можна тупо через ватні диски.

Після цього або можно лишити банку відкритою, допоки зайвий спирт частково  випариться (в цілому, ред'юснути на 50% від первинного об'єму достатньо), або забити на цей двіж і одразу приступати до дегустації, якщо не лякає перспектива випити більше гіркої міцноалкогольної хріні.

Після другої обрізки з 30г сухого листя вийшло близько 120 мл настоянки, працює все так само - 15 мл для непоганих таких ефектів.

Печиво теж роблю сам

 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А для чого перший раз спирт і листя в морозільнік ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2 години, як на мене це дуже забагато, за такий час з листя екстрагується все, включаючи хлорофіл. достатньо залити спиртом, взбовтати, залишити на 5хв, ще раз взбовтати і готово

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@kekozavr бро как по мне употребление настойки то на любителя ,раз уж делаешь активацию тгк то можно ещё немного заморочится и получить вполне съедобный продуктhttps://cannigma.com/es/recetas/azucar-de-cannabis/

  • Like +1 3

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 годин тому, Яр13 сказав:

А для чого перший раз спирт і листя в морозільнік ?

Щоб менше хлорофілу потягнуло на себе

6 годин тому, kostia сказав:

@kekozavr бро как по мне употребление настойки то на любителя ,раз уж делаешь активацию тгк то можно ещё немного заморочится и получить вполне съедобный продуктhttps://cannigma.com/es/recetas/azucar-de-cannabis/

Все ще краще ніж "канабренді" від теона)

З листя то такий варіант, суто глянуто, шо воно буде та щоб було чим закинутися після роботи)

Спробую зробити з шишок, там необхідне дозування буде разів в 10 менше, типу, пара крапель на стакан, наприклад, коли - думаю, буде нормально, а смак не відчуєш в такому співвідношенні.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Давай ще про печиво 🍪 як готуєш ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
23 години тому, Яр13 сказав:

Давай ще про печиво 🍪 як готуєш ?

Гріндер - духовка на декарбоксі все в тому ж конвертику з фольги - водяна баня на 3 години з розрахунку приблизно 15 г масла на 1 г шш, як закипіло на мінімальний вогонь, щоб ледве булькало - будь-який рецепт печива, який тобі подобається) Роблю шось типу пісочного в плані рецепту тіста, бо туди саме й треба "дохуя масла" (с). Але не ризикую випікати при рецептурних 180-200 протягом 20 хвилин і замість того роблю хвилин 40 при 140-145. Консистенція не дуже пісочна, але все ще смачно та й працює дуже добре. При використанні середніх таких аутових шш виходить 3-4 печивки з 1 г

Ну а якщо взяти шось вищої якості, то тре бути обережним, бо навіть на високий толер можна сісти на сраку на пару годин, то там краще штук 5 на 1 г робити

Поки дув через бонг за вечір уходило до 2г інколи з мерзенним відчуттям недогону

А коли перейшов на пероральне вживання то виявилося, що 4-5 печивок вистачає щоб просрати цілий день і не тверезіти особливо. І не кашляю більше)

БТВ, якщо прям зовсім треба безвідходне приготування, то жмих після екстракціїї та віджиму масла треба не викидати, а залити окропом, взбовтати та процідити) Отриманий чай на смак, вочевидь, ще те лайно, але вимивається звідти масла як на 1 печивку мінімум)

Можна екстрагувати чисто закинувши масло в кастрюлю з водою, а потім ставити в холодос, щоб відсепарувалося масло та просто знімати його зверху, але як на мене баня зручніша.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Коротенький апдейт. Власне, мало що змінилося, рослинки квітнуть та пахнуть по-трохи. Підстригаю періодично зайве листя, годую за принципом "здається, пора дати добрива, а ось зараз можна й водичкою просто полити". Ну і фото.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...