Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Вітаю! Розпочинаю гроу репорт другої спроби першого грову)

Маю бажання стартанути з Північного Сяйва. Прийшов до висновку, що цей сорт добре підходить новачкам та до стелсу, бо воно витривале та має не такий сильний запах у порівнянні з іншими сортами. Насіння я купляв ще у 2021 році, на Канафесті у Києві. Дуже довго пролежало до свого часу) З 10 насіннь залишилось 2, бо сам ще не розпочинав гроу, та роздавав знайомим.

 

Прихований текст

IMG_2137.thumb.JPG.0fbcc6e10fe413ee3989954edaf82210.JPG

 

Так ось, кинув насіння (ПЕРША) у стаканчик з відстояною водою. Протягом дня потонула. Потім по схемі зі спонжиками, поклав це діло у маленький контейнер, контейнер у теплу шкарпетку, та на батарею. Вони у мене не дуже гарячі, тим паче шкарпетка захищає від тепмператури та світла.

Аж на третю добу показався корінчик :yatta: Це не дивно, насіння дуже довго пролежали. А до того часу я вже на неї не сподівався, тому закинув останнє насіння (ДРУГА), але вже підготував його, трохи потер об наждачний папір нульовку, та трішишчки коцнув зі сторони протилежної "дупці") І вона доволі швидко пустила теж корінець. Тепер не знаю як бути, планував саджати одну рослину. Принанні зараз хай ростуть, побачу хто більше захоче залишить)

Прихований текст

IMG_2138.thumb.JPG.3cecdaa514e2443d85b4bca8e617f7a9.JPG

 

 

Сьогодні вже посадив ПЕРШУ у торф'яну таблетку. Таблетку перед тим замочив у відстянії воді з під крану, додавши декілька крапель  Advanced Nutrients Piranha (може поки не має сенсу, але думаю що можна вже почати підселяти живність), та довів pH до 6.6. Помістив ПЕРШУ у імпровизований парник. Пенопласту у себе не знайшов, тому нарубав якусь іншу "пено-") Покрив плівкою, та наробив дірок. І знов на батарею. Слоєм "пеноштуки" застилив дно відерця, та обклав таблетку, так що гарячо не буде, так майбутні коріння будуть закриті від свтіла. Дочекаюсь як покажеться рослинка, та у гроубокс поставлю.

Прихований текст

IMG_2139.thumb.JPG.41284edf3c62de021beaed8a67693294.JPG

 

Так як у мене це ФОТІК, планую спочатку пересадити рослинку у маленький горщик, для утворення кому з коріння, а вже потім у основний гроубег.

Обладнання:

бокс - стелс 40x60x120

 

Прихований текст

IMG_2142.thumb.JPG.6b63717ee407b872127b33a4a846f8cd.JPG

світло - UHE LED 110в від бро Castaman. Це не серійна модель, подібна до UHE-300, але новішого покоління. Та дві фіто лампи по бокам боксу.

вентиляція - ВЕНТС Квайтлайн 100 | VENTS з вугільним фільтром, та кулери від комп'ютера на обдув

субстрат - Plagron Coco Brix

гроубег - 15л (знаю що завеликий, буду викорстовувати десь 10л об'єму)

pH метр - ADWA AD 11

ppm метр - Xiaomi Mi TDS Pen

Добрива:

база - pH Perfect MGB (може не найліпший варіант, але він мені дістався безкоштовно, дякую щедрому бро за це)

вітаміни та інше - Piranha, Cal-Mag Xtra, B-52 (купляв у бро Kriss)

вода - з під крану pH 7.7|ppm 220

 

Прихований текст

IMG_2141.thumb.JPG.d139b49c256d3aadc49c7a8593e7abd8.JPG

 

Запрошую до репорту всіх охочих поділитися своїм досвідом та допомогти добрими порадами!

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 годин тому, DumbassEast сказав:

не такий сильний запах у порівнянні з іншими сортами

сусіди з тобою не погодяться. Одразу біжи по фільтр. Лорік бздить,шо капець!

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

с началом браза,успешного грова тебе,буду заходить:rasta_peace:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, Neverminder сказав:

сусіди з тобою не погодяться. Одразу біжи по фільтр. Лорік бздить,шо капець!

Фільтр на місці! Сподіваюсь на мій цикл вистачить, бо гроубокс з начинкою брав з рук :fool:

 

33 хвилини тому, MrHaze сказав:

с началом браза,успешного грова тебе,буду заходить:rasta_peace:

Дякую! Радий буду бачити :drujba:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

З початком бро :respect:

Підписався 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вітаю з початком бро:drujba: Будем подивитися)  

цікава підставка під мішок. Десь брав чи то з холодильника чи духовки витягнув?

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На твій бокс краще би взяти мішок на 8л або на 6л. В тій 10тці  кущ тобі може дуже витягнутися.

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 хвилин тому, Dunulbul сказав:

З початком бро :respect:

Підписався 

 

9 хвилин тому, ХаПаZz сказав:

Вітаю з початком бро:drujba: Будем подивитися) 

Радий вас тут бачити! :rasta_peace:

9 хвилин тому, ХаПаZz сказав:

цікава підставка під мішок. Десь брав чи то з холодильника чи духовки витягнув?

Підставку я знайшов на ОЛХ прям у своєму місті) я так розумію це полчика для посуду. Поличка та піддон просто створені один до одного)

2 хвилини тому, ХаПаZz сказав:

На твій бокс краще би взяти мішок на 8л або на 6л. В тій 10тці  кущ тобі може дуже витягнутися.

А як що цей завернути? Чи буде погано що по пропорціях горщик стане більш широким?

Мої повідомлення будуть слоупочити, бо через малу репутацію треба чекати на перевірку адмінів :bayan:

 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
57 хвилин тому, ХаПаZz сказав:

На твій бокс краще би взяти мішок на 8л або на 6л. В тій 10тці  кущ тобі може дуже витягнутися.

Нормально там 15, тим паче що він зробить на 10, влізе якщо робити LST, я маю 140 бокса і перший гров на 20л гроубегу, але ніколи вона не доходила до лампи бо я її гнув

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А ще бро, ти можеш потім здвинути фільтр вбік сильніше і підняти лампу вище) і все там влізе

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 Сьогодні з торф'яної таблетки вже показались сім'ядолі, було зрадів що каска скинута і можна вважати це першим днем від каски (ДВК). Але помітив що каска наче клешня краба здавила рослинку нижче сім'ядолей. Прийшлось діставати малу та проводити операцію з видалення каски. Наче все зробив обережно, але це все не потрібний стрес.

 Тим не менш, можу урочисто оголосити цей день Першим Днем Від Каски! :rasta_laugh:

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 годин тому, Dunulbul сказав:

А ще бро, ти можеш потім здвинути фільтр вбік сильніше і підняти лампу вище) і все там влізе

В теорії це можливо, але сподіваюсь до цього не дойде) Бо там у стінці доведеться робити новий отвір, та заново силіконити. Тим паче, як ти і зауважив, у планах зробити LST

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 часов назад, Dunulbul сказал:

Нормально там 15

а нашо?  По перше зайвий розхід добрив. Чимало води для проливу треба. По друге корінева просто не освоїть ті 15 літрів. по трете гідна генетика і в 6л може бокс порвати. Ну і на останок там 100ватт ефективного світла.  Цим растіху  не задавити. Навпаки вега пройде густо. 10л ну ше ладно.

8 часов назад, DumbassEast сказал:

А як що цей завернути? Чи буде погано що по пропорціях горщик стане більш широким?

можна і цей завернути.  Прямо до половини +-.  Можливо в тебе нічого сильно витягуватися не буде. В тебе доволі непогане співвідношення кількості світла площу.  

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2 ДВК

Сьогодні переніс тепличку з малою у бокс. Опустив лампу до теплички на 30-40 см. Лампу викрутив трошки більше від мінімуму, та умікнув таймер на 18/6. Температура у боксі 24.4, вночі буде десь 20-21. Рослинка добре витягується, це добре, бо потім пересаджу по сім'ядолі, і весь ствол стане корінням. Більше коріння - більше кінцевого продукту) Від того що каска передавила трохи ствол, верхушку трохи повернуло у бік. Здається по малу випрямляється. Буду тримати у таблетсі, до поки не наросте коріння. Потім у маленький горщик з кокосом.

Прихований текст

2DVK.thumb.JPG.47193d8f92eab5d07b1637e71eab649c.JPGIMG_2145.thumb.JPG.e984a951c19c2d1266bf969a11e965b6.JPG

Питання:

Хтось користувався Plagron Cocos brix? Скільки реально у одній циглині об'єму? Бо у одному магазині пишуть 7л, а у інших 9л. :fool:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Растіха вировняє голову, не хвилюйся. Показники температури норм, а що по вологості? У плагрона там 7л об'єм бро

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

І ще одне, так як в тебе растіха під кришкою вона буде витягуватися і далі до світла бо воно слабе через призму кришки, це означає що сили йдуть зараз не на розвиток а на довге стебло, я би вже або кришку зняв або висадив в таблетці по сімядолі, дивися сам 

Якщо висадиш і ще трохи буде тягнутися то це не проблема, ти ж будеш всеодно LST робити 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 хвилини тому, Dunulbul сказав:

Растіха вировняє голову, не хвилюйся. Показники температури норм, а що по вологості? У плагрона там 7л об'єм бро

Гігрометр від Xiaomi показує 62%. Але це я не вмикав витяжку, та не поливаю ще.

 

2 хвилини тому, Dunulbul сказав:

І ще одне, так як в тебе растіха під кришкою вона буде витягуватися і далі до світла бо воно слабе через призму кришки, це означає що сили йдуть зараз не на розвиток а на довге стебло, я би вже або кришку зняв або висадив в таблетці по сімядолі, дивися сам 

Якщо висадиш і ще трохи буде тягнутися то це не проблема, ти ж будеш всеодно LST робити 

Хочеться потримати саме у таблетці, щоб коріння наросли кучно. А плівку думаю можна зняти.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 Ну щош, час готуватись до підготовки кокосу. Планую робити його на звичайній відстояній воді з під крану 200ppm pH 7.7(цікаво що у одразу набраній pH становить 7.5, може це тому що у різні дні набирав воду). Маю трьохступеневий фільтр, але через вугільний фільтр який пом'якшує воду відфільтрована вода має 250ppm та pH 6.3. pH тут добрий, але рівень ppm подобається більше з під крану.

Планую намішати такий розчин для заправки кокосу:

1мл/л МГБ

1мл/л Cal-Mag Xtra

1мл/л Piranha

Загальний ppm розчину планую довести не більше 600.

Який pH розчину зробити?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
27 хвилин тому, DumbassEast сказав:

Який pH розчину зробити?

Такий як для поливу рослини 5.8-6.2

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 години тому, DumbassEast сказав:
4 години тому, DumbassEast сказав:

коріння наросли кучно.

 

Так таблетку закопаєш в кокос і коріння буде собі рости, те що ти тримаєш в таблетці нічого не дасть тобі, то твої домисли) тільки рослина зійшла я її закопую в кокос і далі вона пробиває таблетку і нарощується коріння, а так ти її ставиш в рамки таблетки 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
27 хвилин тому, Dunulbul сказав:

Так таблетку закопаєш в кокос і коріння буде собі рости, те що ти тримаєш в таблетці нічого не дасть тобі, то твої домисли) тільки рослина зійшла я її закопую в кокос і далі вона пробиває таблетку і нарощується коріння, а так ти її ставиш в рамки таблетки 

тут трошки пободаюсь) на мою думку, як що одразу висадити у великий горщик, то коріння будуть рости менш щільно, полізе корінь у низ, до поки не упреться у дно, він не буде розростатись у боки. А як що затримати у таблетці, коріння обростуть таблетку щільно, потім у горщик маленький, там ком обросте новий по розміру горщика і потім вже у основний. Коріння будуть щилними та дуже добре будуть поглинати добрива. Мені з фотіком особливо не треба поспішати)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 хвилини тому, DumbassEast сказав:

тут трошки пободаюсь) на мою думку, як що одразу висадити у великий горщик, то коріння будуть рости менш щільно, полізе корінь у низ, до поки не упреться у дно, він не буде розростатись у боки. А як що затримати у таблетці, коріння обростуть таблетку щільно, потім у горщик маленький, там ком обросте новий по розміру горщика і потім вже у основний. Коріння будуть щилними та дуже добре будуть поглинати добрива. Мені з фотіком особливо не треба поспішати)

Ну це ти сам придумав) тобі вирішувати, а я садив в таблетці одразу в 15л і на виході мав ком коріння по формі бега, також все нормально їло)

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, DumbassEast сказал:

тут трошки пободаюсь) на мою думку, як що одразу висадити у великий горщик, то коріння будуть рости менш щільно, полізе корінь у низ, до поки не упреться у дно, він не буде розростатись у боки. А як що затримати у таблетці, коріння обростуть таблетку щільно, потім у горщик маленький, там ком обросте новий по розміру горщика і потім вже у основний. Коріння будуть щилними та дуже добре будуть поглинати добрива. Мені з фотіком особливо не треба поспішати)

Красавчик. :smile: И микоризой затарься. Убойная штучка при пересадках.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 хвилин тому, Semen66 сказав:

Красавчик. :smile: И микоризой затарься. Убойная штучка при пересадках.

Така ж як і без них) У тебе є два випадки досвіду щоб порівняти як краще з пересадкою чи без? Чи ти так сам робиш тому і добре да? Мир бро, мені дійсно цікаво)

Просто якщо це доведено на досвіді що є плюси ВИДИМІ таких пересадок то ок, а якщо ні то це лишній стрес рослині і заморочки тобі)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 хвилин тому, Semen66 сказав:

Красавчик. :smile: И микоризой затарься. Убойная штучка при пересадках.

У мене в удобрах є Piranha від Advanced Nutrients, там усе це є)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...