Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

8 минут назад, MamaIndica сказал:

В мене база Bloom A/B. Це ж Connoisseur. Grow A/B вже давно у відпустці, від початку цвітіння 

ну тогда вообще не давай свои удобры а давай мфк по 0,75 гр на литр ,шишки ты уже  не испортишь но може шишки начнут пухнуть от калия ,видимо твои удобры не совсем для конопли раз шишки такие худые, промой до ррм где то 600 и делай компот как сказал и с дренажом где то 30% от влитого

 

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
50 минут назад, kostia сказал:

ну тогда вообще не давай свои удобры а давай мфк по 0,75 гр на литр ,шишки ты уже  не испортишь но може шишки начнут пухнуть от калия ,видимо твои удобры не совсем для конопли раз шишки такие худые, промой до ррм где то 600 и делай компот как сказал и с дренажом где то 30% от влитого

 

А що там промивати?)) Я тримаю дренаж у 400-500 ппм, завдяки тому, що водою зранку поливаю. На рахунок МФК поміркую, бо це вже не вперше мені радять, я просто взагалі не в курсі що воно таке) 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 минут назад, sshkiper сказал:

С таймером точно все в порядке?

В сенсі, Вже ~50 день цвітіння, по паспорту цвітіння 7-9 тиждні, чи flawless finish не входить у цей проміжок в 7—9 тижднів?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я имею в виду вовремя ли он срабатывает,такое ощущение что дня там больше чем ночи,растение на Веге это видно по шишке с листьями

Изменено пользователем sshkiper

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, sshkiper сказал:

С таймером точно все в порядке?

 

2 часа назад, MamaIndica сказал:

В сенсі, Вже ~50 день цвітіння, по паспорту цвітіння 7-9 тиждні, чи flawless finish не входить у цей проміжок в 7—9 тижднів?

Мастер скорее всего имел ввиду световой режим

А с кустиком и вправду что-то не то.....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
40 минут назад, sshkiper сказал:

Я имею в виду вовремя ли он срабатывает,такое ощущение что дня там больше чем ночи,растение на Веге это видно по шишке с листьями

Я вимикаю та вмикаю світло власноруч. Рівно 12 годин темряви та 12 годин світла. Та і трихом стає більше, як вона може на веге давати трихоми, чи я щось не розумію? Может зробити день ще меншим? 

Изменено пользователем MamaIndica

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
26 минут назад, UnknownGrower83 сказал:

 

Мастер скорее всего имел ввиду световой режим

А с кустиком и вправду что-то не то.....

Та з ним «не то», ще починаючи с того, що це не авто виявися, а фотік. 

Изменено пользователем MamaIndica
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, kostia сказал:

ну тогда вообще не давай свои удобры а давай мфк по 0,75 гр на литр ,шишки ты уже  не испортишь но може шишки начнут пухнуть от калия ,видимо твои удобры не совсем для конопли раз шишки такие худые, промой до ррм где то 600 и делай компот как сказал и с дренажом где то 30% от влитого

 

Ще, як варіант. Можна давати Bloom B де багато фосфору с калієм, та прибрати Bloom A де багато Азоту. Таким чином, разом з овердрайв вийде досить багато фосфору та калію 

Изменено пользователем MamaIndica
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

азот надо уменьшать, по фото видно что азота много на этой стадии

  • Like +1 2

Минимум света максимум урожая, технология локального освещения

Хитрости гровера для улучшения результатов

Консультация по грову в телеграм (голосовая связь), платно. Пишите в ЛС.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 часов назад, webmaster сказал:

азот надо уменьшать, по фото видно что азота много на этой стадии

Я так і зробила. Зараз в мене NPK буде 2-9-9. Було 8-9-13

P.S. Можна ще додати Big Bud, і тоді буде взагалі 2-13-13. Чи є у цьому сенс?

Изменено пользователем MamaIndica
  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

120 день.

 

Судячи по фото, трихоми вже молочні. Але листя поки що не жовтіє, нема ознак осені, но це скоріш за все, що багато азоту давала останнім часом. Власне питання, чи є час та сенс ще тиждень або два її поливати по NPK 2-9-9, а потім вже переходити на фінішінг? Чи треба вже зараз поливати її Flawless finish-ом і готувати до харву. Мені насправді не горить, вже 120 день, тож потерпіти ще десяток днів - не проблема. Дякую 

 

P.S. На рахунок світла, чи ж сенс зробити день меншим на 2-3 години, тобто перейти на 10/14. Судячи із логіки, восени день у природі стає меншим. Чи це так не працює? 
 

P.S. 2.0 По їжі, даю десь 350 ппм, на виході 350-380. Воду п‘є добряче, з 2 літрів дренаж десь 0.4л 

C155FF3B-EBB4-4C53-88C3-84A408398D56.jpeg

33DE35DE-511C-44A8-B7C7-EA036E1A0ED2.jpeg

F6DB9AB1-C542-4216-80DD-1F0681904B75.jpeg

5860D8BB-7949-4E23-9CF1-96360AFE0B68.jpeg

D1932D61-B317-469F-AE3A-170D33148697.jpeg

Изменено пользователем MamaIndica
  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думаю можно еще покормить 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У нас 125 день

 

Все ж вирішила поливати далі, але ппм виходу все рівно росте, растіха таке відчуття вже взагалі перестала хавати. Тож я вирішила починати робити флеш та готовитись до харву. Та і чесно кажучі рослина вже така широка, що її з боксу не витягнути, та і крутити у боксі її вже неможливо, бокові шишки труться об стіни палатки. На разі планую робити полив 2л разом з Flawless Finish 2мл на літр, та ph 6.2, десь 4 дні, потім 1 день зроблю засухи та темряви і буду різати, це правильний алгоритм дії? Дякую  

Изменено пользователем MamaIndica
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...