Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Рекомендованные сообщения

Доброго вечора брази і сісти:flagdja:

Щойно зрозумів що давно не слухав якусь нову музикі під грибним тріпом і вагаюсь яку обрати на завтра.

Буду дуже вдячний якщо поділитесь вашими улюбленими зразками:okay:

Мої фаворити: 

 

https://www.youtube.com/live/mARG21wXS6w

 

Пліз утримайтесь від кидання відосу/музики в якому починається bad trip :pray: попадався я вже на такі:rasta_sad:

Можливо хтось поділиться крутим досвідом як урізноманітнити тріп. Бо я по стандарту: навушники + маска на очі + шавасана + плєдік зверху + аромалампа (з чимось розслабляючим) :plane(ulet):

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якось порадили на природі потріповать, кажуть взагалі збс та треба щоб поряд хтось був)) А так можна і по хаті полазити, всі по своєму вживають. Різну музичну слухав під кубами (але зазвичай без музики), ось Naxatras наприклад подобається:

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 minutes ago, CannabisDoomOcculta said:

Якось порадили на природі потріповать, кажуть взагалі збс

Ох, це поки мрія, надіюсь скоро реалізую:smile:

5 minutes ago, CannabisDoomOcculta said:

А так можна і по хаті полазити

Хоча я пю чай, всеодно мене деколи підтошнює коли хожу. Тому хіба збігати в туалет а так лежу:rasta_laugh:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@kotoamatsukami у мене негативної реакції по-типу тошноти не виникає. Можливо можно підібрати стрейн на який не буде такої реакції. Так само з бед-подорожами крім настрою та всього-всього іншого має значення стрейн та доза.

Маю декілька картин десь півтора-на-півтора, то якщо після грибасиків завтичить вони наче оживають, такий цікавий досвід був. Та дуже під кубами не лажу, оця шавасана більше мені підходить.  Хоча знову ж все індивідуально, є знайомі які хавають на ногах.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...