Перейти к публикации

Підарська атака


Рекомендованные сообщения

😁🙄

Изменено пользователем haps

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

😁

Изменено пользователем haps

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
30 минут назад, haps сказал:

ослоёпы чтоли какие-то напали :rasta_biggrin:думал почистить лс а потом дунул и задумался что вообще за движ якась атака вобщем стало интересно а инфы 0  )))) 

Бро, инфы на самом деле много, просто все молчат) не знаю можно ли про это сейчас говорить, не уверен потому как враг не дремлет... Точнее думаю лучше не говорить, не публично точно

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 02.06.2024 в 22:53, VladIsLove сказал:

Бро, инфы на самом деле много, просто все молчат) не знаю можно ли про это сейчас говорить, не уверен потому как враг не дремлет... Точнее думаю лучше не говорить, не публично точно

😁 

Изменено пользователем haps
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@kostiaудали плз тему 

Изменено пользователем haps

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тієї злосчасної ночі тут ADMIN(а це був переодітий в адміна кацап) спамив в темах посиланням на якийсь телеграм-бот, а пів форума були Джараторами з червоними ніками. Я уху їв, думаю нафіга їх стільки. І всі-всі були підвищені в статусі, навіть новачки. А мене чомусь не підвищили. Підари кацапські :demon2:

2 часа назад, haps сказал:

удали плз тему 

Нормальна тема. Людям можна хоч щось пояснити. Це ж база даних, тут користувачі, інфа про них і т.д.

  • Like +1 8

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так а варто переживати чи ні? Скоро всіх по черзі приймати будуть чи як? Було б добре якби прояснили всім

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 03.06.2024 в 13:32, andriyko сказал:

Так а варто переживати чи ні? Скоро всіх по черзі приймати будуть чи як? Було б добре якби прояснили всім

Дивись бро, із небезпечного - вони злили айпішніки та пошти всіх форумчан. Інша інформація що там у базі немає сенсу так як і так доступна всім. 

Але тут вже інше питання - чи достатньо нашим органам факту присутності людині на форумі щоб щось робити? Гадаю ні 

Але тим, в кого реальна пошта яка пов'язана з чимось ще важливим(на такому форумі заздалегідь небезпечно так регатися), і тим в кого статичний реальний ip який видає реальну локацію - це досить підступно. 

І всеодно, цих всіх даних не достатньо для якоїсь правоохоронної діяльності, тупі кацапські огидні шматки лайна не розуміють як в нас працює ця система. Нас скоріше почнуть шукати щоб на роботу взяти щоб їм гровити:giggling: А ніж щось взяти з нас. З більшості форумчан все що можна натрусити - це 5 копійок та условку, ще і відстрочка від мобілізації буде бля..

Якщо би кібер поліція хотіла дістати кожного з форума - вона зробила би це без допомоги підарської групи жалюгідних невдах - хакерів. Не так складно шукати людей, але чи є сенс? Щоби що? Щоби з якогось Степана натрусити 5 копійок? В нас в більшості випадків так не робиться.

До того ж в мене знайомого приймали, приїхали 6 підарів по наводці і почали шукати все що корєш саджав. Що дивно, вони навіть не обшукали дім на предмет сухого і т.п, вони просто шукали всі його 10+ кущів і рвали для фото і новин. Але що у результаті? Він просто судився з ними і виграв суд тому що в нього інвалідність, адвокат був хороший. А гровить так само зараз і взагалі не боїться нічого 

Якщо йому не змогли нічого зробити суттєвого окрім нервів, то людині в якої 1-3 кущі, ну взагалі жодному мусару дуже не цікаво займатися цим. Це повинен бути самий відчайдушний принциповий коп, який реально мріє чистити планету від нарків та преступності. Але звісно, в нас все робиться частіше для грошей, вигоди. 

Яка вигода трясти нехай навіть 10 тисяч форумчан. Це безглуздо. Навіть якщо б вони і хотіли щось зробити комусь, по факту того, що людина є на форумі, то це теж безглуздо так як немає ніяких доказів, ніяких взагалі поводів справжніх. А завести справу з повітря... Був би сенс. Так немає. Всеодно не пересаджають тому що немає за що, просто позайобувать? Толку? Грошей тут великих не отримаєш.

Я думаю цей "злив" не скільки небезпечний, а більше по репутації форума б'є на жаль. До лс не дібрались підари, може і не могли а може могли..хз, для мене це все темний ліс. Дуже хочеться вірити що в адміністрації є кіберспеци які знають що до чого і чому. А з приводу закону, з вірогідністю 99% ніхто нічого з тією базою не зможе зробити і не захоче,  тому як зусиль і робити потрібно дуже багато і не зрозуміло заради чого.

Але звісно цікаво буде почути адмінів форуму) бро @kriss в телеграмі в коментарях до тих шаболд відповідав, що їх шантаж це позорисько і в очко собі можуть ту базу сувати, закони в нас не як на рашкє. Вони звісно все чистять що може нашкодити дитячій психіці їх півторам підписникам і читачам, але відповідь була) 

Изменено пользователем VladIsLove
  • Like +1 8

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Одно ясно, мозгами сейчас нужно хорошо соображать, сейчас все паразиты будут охотиться на гроверов, что наши что их....

  • Like +1 1

Українська Конопляна Асоціація (УКА) приєднуємось... https://uacanas.com  :  https://t.me/uacanas

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

При чому тут взагалі якісь мусара :sheep:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, Warming сказал:

При чому тут взагалі якісь мусара :sheep:

IMG_20240608_091323.jpg.3c7fab88f13d39f6896171f9ddae99c9.jpg

Дійсно! Взагалі ні до чого))) та і в нас же брава поліція справедлива, ніхто з кацапами не співпрацює ага, і рашку ніхто з мусарів не чекає, всі в нас справедливі копи. А ще якщо введуть військову поліцію буде взагалі весело - тоді взагалі поліція буд абсолютно до всього причетна

Зараз навпаки, майже у будь якому питанні - мусора ще і як при чому. Якщо хтось не помітив, зараз в принципі поліція діє против цивільних і на користь нашому ворогу. Що робить "мусарів" причастним до всіх бід які зараз відбувається на вулицях зараз із бандитами які перевищують повноваження

Але благо ця система має дві сторони - друга сторона це якщо в тебе є знайомі - друзі які мають відношення до мусарів - то вони полахають з тієї бази і з цих хакерів))) кумів ніхто не відмвняв

P.S я особисто знаю хороших копів, не всі копи = мусора, але на жаль таких багато, і ждунів рашки також на жаль вистачає серед них які не проти співпрацювати з свиношакалами... тому все воно взаємопов'язане так чи інакше. Спросоння дуже емоційно реагую на такі теми :bayan:

Изменено пользователем VladIsLove
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, VladIsLove сказал:

Спросоння дуже емоційно реагую на такі теми

Нічого страшного, воно потім з роками проходить

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...