Перейти к публикации
  • 0

Передоз чи дефіцит?


Вопрос

20241010_191541.jpg

20241010_191613.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
Только что, SebaWithBong сказал:

І до речі, при контролюванні ппм в дренажі, лисття до харву було все зелене

photo_2024-08-12_10-19-58.jpg

Так в том і хуйня шо я завжди в горшках чи відрах робив двіж, а це перший раз в бегаг, і бляха ніхуя не понятно, як не лий - ніхуя не тече. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 минуты назад, GROW2023 сказал:

Пролив покупною водою так шоб з дна потекло і поміряв, тільки ж не ph a ppm

то короче засол в тебе, в наступний раз лий воду, потім можешь компота в інший раз, тільки невелику концентрацію, біля 700ппм щоб було, і стеж за дренажним показником, з часом коли дійде до 1200, потім можешь і кампот такий же на 1200ппм давати, це за умови що вони до того часу будуть вже активно цвісти

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 минуты назад, GROW2023 сказал:

Так в том і хуйня шо я завжди в горшках чи відрах робив двіж, а це перший раз в бегаг, і бляха ніхуя не понятно, як не лий - ніхуя не тече. 

Мені беги не подобаються, можна просто зробити в стінках горшика отвори, та на 1 літр землі кладу 400грам перліта або верміка

Изменено пользователем SebaWithBong

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, SebaWithBong сказал:

то короче засол в тебе, в наступний раз лий воду, потім можешь компота в інший раз, тільки невелику концентрацію, біля 700ппм щоб було, і стеж за дренажним показником, з часом коли дійде до 1200, потім можешь і кампот такий же на 1200ппм давати, це за умови що вони до того часу будуть вже активно цвісти

Так крануха майже 600, як зробити 700 з кормами? Юзаю від флора гро, мікро, блум, і б52 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 минуты назад, GROW2023 сказал:

Так в том і хуйня шо я завжди в горшках чи відрах робив двіж, а це перший раз в бегаг, і бляха ніхуя не понятно, як не лий - ніхуя не тече. 

В любому разі треба ПШ вирівняти спершу, думаю після цього вони і їсти почне нормально, а там вже і кампот 700-1000 ппм можна до харву давати, щоб точно не засолити

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
10 минут назад, SebaWithBong сказал:

400грам перліта або верміка

Ну в мене беги 5ти літрові, заповнені десь на 87%, по 200 грам перліту кидав, рихло  на мій погляд 

Изменено пользователем GROW2023

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 минуты назад, GROW2023 сказал:

Так крануха майже 600, як зробити 700 з кормами? Юзаю від флора гро, мікро, блум, і б52 

біда в тому що якщо вода 600 а з добривом зробити 700 то це всього 100ппм добрив, це мало. Змішай крануху 50 на 50 з очищеною, щоб хочаб 300 було, або взагалі добрива робити на чистій воді, єдине тільки що ПШ може бути нижче 6, а коли без добрив поливаешь то мішай з кранухой, бо якщо будешь фільтрованою поливати воно тобі всі мікроелементи вимоє. Короче самий ідеальний варік це мішати кран + чиста, так і пш будешь рівняти трохи

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 минут назад, GROW2023 сказал:

Нуив мене беги 5ти літрові, заповнені десь на 87%, по 200 грам перліту кидав, достатньо рихло  на мій погляд 

для бега 200 гр на 1 кг землі норм, просто в горшику пропорція 400гр на 1 кг добре себе показала, просихають швидко і засол не так страшно)

 

Изменено пользователем SebaWithBong

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, SebaWithBong сказал:

для бега 200 гр на 1 кг землі норм, просто в горшику пропорція 400гр на 1 кг добре себе показала, просихають швидко і засол не так страшно)

 

Я зіткнувся з тим шо в мене з бегів ніхуя не тече, і як контроліть всю хуйню мій досвід поки не дае  розуміння. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Треба пробовати на кокосі, там легше помилки виправлять (мабуть) . Бо те шо я роблю зараз це га осліп 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 минуты назад, GROW2023 сказал:

Я зіткнувся з тим шо в мене з бегів ніхуя не тече, і як контроліть всю хуйню мій досвід поки не дае  розуміння. 

Може земля дуже плотна? або просто лити більше. Скільки літрів на один горшик іде?

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, SebaWithBong сказал:

Може земля дуже плотна? або просто лити більше. Скільки літрів на один горшик іде?

 

Зараз в середньому 1л, земля та не плотна, рихлю кожен день навіть. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, GROW2023 сказал:

Зараз в середньому 1л, земля та не плотна, рихлю кожен день навіть. 

пробуй по 1.5 л лити 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
16 минут назад, SebaWithBong сказал:

пробуй по 1.5 л лити 

Та +- іноді може так і виходить,  орікнтуюсь на те як швидко зникає калюжка 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Привіт. Справа в тому,що твоя крануха гімно. Тобі можна як варік купувати воду АТБшну 6л. Я так роблю. В мене он у самого крануха 750ппм. Я її взагалі не юзаю так як вона ніяк не підходить.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...