Перейти к публикации

Яр13

Гроверы Новичок
  • Публикации

    1 278
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    13

Все публикации пользователя Яр13

  1. Що за нечисть яка небезпека? Гровлю в домашньому ауті
  2. Яр13

    Нет эффекта тгк

    То що там друже , який фінал ?
  3. Яр13

    IMG_20230915_113839.jpg

    Розкажи обов'язково, якщо є можливість зваж до і після
  4. Як скурю те що є , буде черга оцього бадиля , не охота ним займатись - все одно толку не буде
  5. Яр13

    IMG_20230915_113839.jpg

    Як будеш сушити друже ?
  6. Яр13

    IMG_20230914_171143.jpg

    Красота
  7. Сьогодні наблюдав як прилетіла бджола полазила по шишці і полетіла далі , теоретично може теж переносити на собі пилок хто зна з звідки
  8. Такі да , кущ в теплиці але постійно відкриті два входи для вентиляції, візуально бачу десь 10- 15 зернят точно , певно ще є де не бачу) а татко хто ? В сусідів виріс бадиль і пилив , пізно побачив , але потім я його рубанув і в утиль Але добре що не багато
  9. Було пару підрізок фотіка , раз в тиждень два , так от суб'єктивно - кожного разу сила куща збільшується, покурив листя прикурився повністю зрізав свіже , просушив покурив і знов на раз чи два пробиває , далі куриш прикурюєшся . З молодих одуванів робив два рази кашу і добивався через мокрий листям . За останній час шишманчікі підросли і накидали кристалів на листя - зрізав пару маленькіх бошечок , по швидкому просушив на утюжку і перебив на гріндері . Вчора так склалося що попередньої ночі спав тільки 3.5 години а вдома міні свято - річниця , кароче прийшов накатив повну 80грамову стопку і п
  10. Про Запах - рощу в теплиці десь 3.5 на 12м , разом з овочами , теплиця провітрюються 24/7 , два входи відчинені. На вулиці особливо не чути але в самій теплиці просто піздос як пахне травою , фотік і 3 карліка автіків , і автікі пахнуть не слабше за великий фотік . Фотік має складний запах щось між газом полинью і травою , orange має легкий запах якогось лайма - кароче як в паспорті цитрус , jack herer та vending cheese cake- пахнуть по іншому але без якихось конкретних натяків . Читав репорти де люди ростять велику кількість кущів , то я хз бо це паліво 100% , один писав що хоче 100 ку
  11. Дякую за пропозицію друже , місця мало - є під один великий кущ і пару автіків , я краще купив би раньоцвітів в тебе , але пізно спохватився , бачив ти вже все збув . До слідуючого сезону аута ще будуть зернята ?
  12. Клонування певно не варіант - не шарю , перший гров , це я так розумію цілу зиму тримати клон ? В пильці є ТГК ? Не знав , значить не вигорить - шкода . І ще шкода що я рубанув півня , спочатку було два куща, шкода
  13. А сенс ростити і ризикувати ? а потім воно буде ніяке . Купи сортових зернят і не парься
  14. Вітаю друзі , росте у мене фотік - зерно з бошкі , спочатку зернята з нього не збирався брати тай і нема їх майже . Але тепер дивлюсь на кущ і є бажання на слідуючий сезон знов такого виростити , кущ великий , шишок багато , молоді одувани курив - вставляє , зацвів раніше деяких раніків на форумі і ось це мене найбільше підкупає - ранній цвіт. Значить хочу взнати чи можливо зараз її опилити і отримати зернята ? Чим треба опиляти щоб зберегти ген раннього цвіту - авто , фото ? І ще , в кого на форумі можна купити чи попросити пилку для такого діла ? Або (і певно так і є) є ню
  15. Так і зробив на початку цвітіння, побачив на деяких листках щось схоже на мучнисту росу - обробив здається квадріксом всі кущі
  16. Яр13

    Что можно приготовить?

    Робив кашу з молодих одуванів, кинув стільки що два дні можна курити , з'їв, ну таке , приход через годину двадцять і приход якийсь лайтовий , зробив ще два мокрих - і дві години встати не міг) Взагалі плани з врожаю - зробити жижу для вейпа , спекти пряніків , зварити молока зі згущонкою
  17. Та вона сквозна , двоє дверей відкриті постійно . Слава вищим силам , черв'яків немає , ствол і гілки цілі та чисті - в чиємось репорті бачив таку біду , брр
  18. Контрольований аут , не герметична теплиця вітерець гуляє , низько не гнув - читав що не добре . Оце я не думав що з тією пліснявою так часто біда
×
×
  • Создать...