Jump to content

INVICTUS

Новичок
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Очень хороший

About INVICTUS

 • Rank
  На верном пути

Информация гровера

 • Sex
  Мужчина
 • Experience in Grow
  Начинающий
 • Interests
  Земля
  Indoor
 • Country
  Украина

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Звісно не забувай за те що на кокосі є головне правило: завжди він повинний бути вологий та на буфері (заряджений компотом), пересихати не повинен, бо будуть трабли. Звичайною водою або осмосом яб на твоєму місці навіть і не думав полівати, завжди легким компотом з базою, іноді чередувати з калмагом і все буде топ. Я голосую за лст, топінг не роби) починай десь через дня 3-4 обережно гнути (по відчуттям)
 2. Все вірно робиш, сенс у інтервальному поливі звісно є, 15 хвилин достатньо щоб вносити літр. Робиться це для того щоб весь компот разом не витік у самий низ, це наприклад якщо сразу 5 літрів гатануть, то звісно все вийде одразу у дренаж, а так грунт рівномірно пропитується компотом/водою.
 3. Брази, напевно потрібно вже потихесеньку замислюватися над витяжкою та фільтром. Підкажіть будь ласочка, як розрахувати потрібну потужність витяга та фільтра? Шось я читав о формулі помножити на 60. Це я так розумію 0.9*2.0*2.0*60=216куб? (Нагадую що розмір бокса 90х200х200) То маємо шо потрібен витяг 125/280 та фільтр на 360? Правильно порахував чи щось не так?
 4. 25.02 (19 днів від каски) перший раз пролив легким компотом з MGB по 0.5/1л та б52 1/1л Через пару днів буду продовжувати лстшити. Трішки загального виду P.s поклеію вже зовсім скоро)
 5. 23.02 (17 днів від каски) продовжую гнути. Намагаюсь вести їх по колу горщика.(все ж так?) Температура 21-23гр Вологість 65-70
 6. Бро, так до поливу по відчуттях йще десь днів 5, земля волога навіть зверху, стабільні 70 вологи тримаю, дуже повільно земелька сохне)
 7. 21.02 (15 днів від каски) почав лстшити інши ростіхи. Перша себе доволі непогано почуває після підгибу, тому було прийнято рішення почати і всі інші, тим паче що @sshkiper каже що саме час) Не перебарщую? P.s. зломав пару листів коли лстшив, десь на двух ростіхах пару листів видрав резинкою випадково (будьте обережні брази, треба трішки ніжніше з ними) P.p.s не скаржиться на мене), це моє перше лст
 8. 20.02 (14 днів від каски) пробую потихеньку лстшити, спробував тікі на одному, якщо все пройде ок через пару днів погну всі. P.s не рано починаю гнути? Волога тримається 65-70 Температура 21-23 стабільно Добавив великий вентилятор на обдув всіх ростіх, трішки колише їх, начебто подобається.
 9. @MamaIndica як там ростіха, сподобався їй заряджений кокос?) Дай фото)
 10. Ось в цьому і трабла, заряджай по таблиці бро @kriss літрів на 8-10 землі (кокос не трамбуй руками до стану камня, достаньо його просто насипати та вдарити пару раз об підлогу). В заряджений кокос пересадиш растішку, 2 дня пройде, вона вичухається і попре у рості.
 11. Якось і справді дивнувато, а як кокос був заряджений? Ти ж його заряджала?
 12. Ну і обклєйку їбану звісно, вибачаюсь за стрьомні стіни, тримайтесь браття, лишилось трішки потерпіти, щоб не бачити цього кошмару)
 13. 16.02 (10 днів від каски) З рослинами начебто (на мій нубський погляд) все добре, піздують шо дурні, з кожної годиною підростають. Волога тримається на 65-70 стабільно. Температура 21-23гр. Також сьогодні пересадив purple lemonade 💜🍋 у тару на 10л землі, алмікс біобіз, пролив до дренажу його. (Він був як запасний на випадок якщо хтось не проросте, але вирішено лишати його теж.) Світло 20/4, у темряві даю б52 1мл/л по листу. Скоріше за все буду на днях вже пробувати LST, не вмію звісно, але начебто по сусідним репортам все досі легко. Трішечки загального виду:
 14. Так і роблю бро, дякую за підтримку) Можеш зайти в мій репорт, тікі почав вести, навіть розписав всі ціни. Десь так і вийшов стартовий сетап, як ти і кажеш. Те ж юзаю інфу тікі с джа форума і прислуховуюсь до місцевих спеціалістів) Буду рад бачити у себе в репорті, мож шо підкажеш)
×
×
 • Create New...