-
Публикации
1 050 -
Зарегистрирован
-
Посещение
-
Дней в лидерах
5
Тип публикации
Профили
Галерея
Форум
Seedbanks profiles
Shops
Видео
Блоги
Магазин
Фото конкурс
Все публикации пользователя Gamut
-
Нескінченний репорт або рубрика "Рукодупство"
тему ответил в Gamut пользователя Gamut в Репорты Новичков
Гарнеько поспілкувавшись зі знайомим, який глибоко в темі питання, дійшли висновку, що причиною всього кардебалету стало нестача кальцію, бо вода всетаки осматична. відповідно рослини перестали їсти, плюс провтик з одним поливом, підсушило, ЕС поліз вверх і от... Тому було прийняте рішення про термінове придбання СalMag i No Stress. Все це добро було пущено в роботу. Дівчата виглядають набагато краще. спостерігаю далі. поки не фоткаю. Доречі, @Shajtan, бро, найстійкішим виявився Davil Haze. Я про нього забув, бо він разом з сиром в іншому боксі з розсадою живе. Кароче у нього трохи су -
3 фотика в подвале | LED | первый раз COCO | палатка 80×80x160 | Advance Nutrients
тему ответил в motomoto пользователя Gamut в Репорты Новичков
от тільки подовжувач підніми наверх ))) -
Нескінченний репорт або рубрика "Рукодупство"
тему ответил в Gamut пользователя Gamut в Репорты Новичков
возні шо з кокосом шо з землею однаково. просто кокос засолити важче і переливу як такого бути не може -
3 фотика в подвале | LED | первый раз COCO | палатка 80×80x160 | Advance Nutrients
тему ответил в motomoto пользователя Gamut в Репорты Новичков
Заходь, якшо цікаво. -
Нескінченний репорт або рубрика "Рукодупство"
тему ответил в Gamut пользователя Gamut в Репорты Новичков
Шож, панове... глянув я на своїх дівок блядих і пойняв, що не все так добре навіть з хорошим грунтом від Плагрона, що я таки рукожоп... а шо не добре - а те, шо він надто заряджений НПК... і всі дівчата отримали передознячок... Не фоткав, бо було дуже впадло, тому розпишу просто цифрами: 1) Амнезія По входу ЕС 0.0; РРМ 29; РН 6,3 На першому виході ЕС 3,7; РРМ 2670; РН 6,1 Останній вихід ЕС 0,4; РРМ 327; РН 6,7 2) Дизель По входу ЕС 0.0; РРМ 29; РН 6,3 На першому виході ЕС 3,8; РРМ 2720; -
3 фотика в подвале | LED | первый раз COCO | палатка 80×80x160 | Advance Nutrients
тему ответил в motomoto пользователя Gamut в Репорты Новичков
так і є. я зараз допишу в репорті, прочитаєш... яке я дурне телє... буде наука... -
3 фотика в подвале | LED | первый раз COCO | палатка 80×80x160 | Advance Nutrients
тему ответил в motomoto пользователя Gamut в Репорты Новичков
Бомбей))) Гроутентів як патронів - багато не буває )))) я теж думав, шо моїм дівкам подобається, але сьогодні відкрив бокс і прифігів.... кароче 6 годин плясок з бубном і більше ніколи ніякого грову на землі. -
Нескінченний репорт або рубрика "Рукодупство"
тему ответил в Gamut пользователя Gamut в Репорты Новичков
я ще вчора помітив, що якось блідо все, але під звичайним світлом наче норм було... а от сьогодні, курва, вилізло.... -
Нескінченний репорт або рубрика "Рукодупство"
тему ответил в Gamut пользователя Gamut в Репорты Новичков
не в везінні, друже діло, а втому, що проігнорував досвід. Відкрив бокс, а там все бліде.... і з коричневими плямами по першим листам... я туди осмосу в дренаж по самій хворій, а там на виході в дренажі ЕС 3,7, ррм 2670... ну хоч ПШ 6,1. Далі думаю ти розумієш шо за процес зараз, і фігурна єбля зважаючи на кількість рослин (((( -
Нескінченний репорт або рубрика "Рукодупство"
тему ответил в Gamut пользователя Gamut в Репорты Новичков
От, блядь, те, про шо я і думав. Їбав я більше ці грови на землі... НІ КО ЛИ!!! деталі трішки папізже. саме процес єблі... і судячи з усього він затягнеться до ранку.......... -
Banjerine Auto - Atlas Seed 🇺🇸HESI COCO 🟠⚫️⚪️LED 240w⚠️
тему ответил в Uchastkoviy пользователя Gamut в Завершенные Репорты
бляха, і це є навіть не половіння терміну цвітіння... Ой шо буде... -
Banjerine Auto - Atlas Seed 🇺🇸HESI COCO 🟠⚫️⚪️LED 240w⚠️
тему ответил в Uchastkoviy пользователя Gamut в Завершенные Репорты
це цілий Тельдрасіл )))) -
Нескінченний репорт або рубрика "Рукодупство"
тему ответил в Gamut пользователя Gamut в Репорты Новичков
трішки підростаємо попиваючи водичку + 1мл/л Root Stim Світ Чіз відчайдушно намагається розвиватися. виглядає це як трансформація мерців в постапокаліптичних фільмах ))) Амнезія всім своїм виглядом показує, що вона хоче бути щільним кущем, а не тягнутися. -
Нескінченний репорт або рубрика "Рукодупство"
тему ответил в Gamut пользователя Gamut в Репорты Новичков
Поставив в теплиці термогігрометр. На зараз в похмурий день темпа 18 градусів і вологість 75%. як на мене - нормас. Замовив термо реле, буду ставити дуйчик , щоб не опускати температуру вночі в теплиці нижче 16 градусів. Розсада огірків через пару днів вже дасть зубаті листочки і треба буде висажувати. Помідори ось тільки порозкривали сім"ядолі, зараз позеленіють під лампою, дочекаюся зубатих і теж аля улю в теплицю. а от перців і баклажанів треба ще чекати... да бро, якусь маленьку дульку там накручує ))) щось показати хоче мені ))) да і тобі заодно ))) -
тримають зазвичай поки тріхоми не пожовтіють. то треба мікроскопом дивитися. я завжди харвив до того, як жовтіли, мені так більше подобалося, менше проявлявся стоун ефект. не так розмазувало по дівану.
-
3 фотика в подвале | LED | первый раз COCO | палатка 80×80x160 | Advance Nutrients
тему ответил в motomoto пользователя Gamut в Репорты Новичков
Так, то воно так, але для культивування ціє рослини достатньо по листу давати кальцій і магній. те з чим восновному дефіцит при вирощуванні в індорі. ІМХО. -
Auto apple fritter🍏🌍🌞 by Shajtan
тему ответил в Mecheniy
пользователя
Gamut в Репорты на гидропонике
Хай росте )))) так же і задумано))) А от я за свій бокс тоже починаю потрошку переживать ) -
Нескінченний репорт або рубрика "Рукодупство"
тему ответил в Gamut пользователя Gamut в Репорты Новичков
пройшло 5 днів... Сьогодні був перший полив водою до дренажа. просто чиста вода ПШ 6,1 -
Auto apple fritter🍏🌍🌞 by Shajtan
тему ответил в Mecheniy
пользователя
Gamut в Репорты на гидропонике
Мангрові зарості марухи))) -
здається, друже, суховато їй. що у тебе з вологістю в боксі?
-
Нескінченний репорт або рубрика "Рукодупство"
тему ответил в Gamut пользователя Gamut в Репорты Новичков
друже, вологи зовсім не багато. ти ж бачиш, що болота немає ) я нічого викидати не спішу, мені немає куди спішити ) -
Banjerine Auto - Atlas Seed 🇺🇸HESI COCO 🟠⚫️⚪️LED 240w⚠️
тему ответил в Uchastkoviy пользователя Gamut в Завершенные Репорты
ОХ І ЛІС!!!! Прям Брокілон ))) -
IMG_20260324_102510472_MFNR.jpg
изображение в галерее прокомментировал Rukalips пользователя Gamut в Категория
-
Auto apple fritter🍏🌍🌞 by Shajtan
тему ответил в Mecheniy
пользователя
Gamut в Репорты на гидропонике
Як казав мій батько: у каждого додіка своя методіка)) -
Auto apple fritter🍏🌍🌞 by Shajtan
тему ответил в Mecheniy
пользователя
Gamut в Репорты на гидропонике
Ну дивись, нижній ярус у тебе вже затінений, а міг бути вже на рівні з центральною))) але то все діло тєхнікі)))
