Перейти к публикации

Gamut

Гроверы
  • Публикации

    1 050
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    5

Все публикации пользователя Gamut

  1. Гарнеько поспілкувавшись зі знайомим, який глибоко в темі питання, дійшли висновку, що причиною всього кардебалету стало нестача кальцію, бо вода всетаки осматична. відповідно рослини перестали їсти, плюс провтик з одним поливом, підсушило, ЕС поліз вверх і от... Тому було прийняте рішення про термінове придбання СalMag i No Stress. Все це добро було пущено в роботу. Дівчата виглядають набагато краще. спостерігаю далі. поки не фоткаю. Доречі, @Shajtan, бро, найстійкішим виявився Davil Haze. Я про нього забув, бо він разом з сиром в іншому боксі з розсадою живе. Кароче у нього трохи су
  2. от тільки подовжувач підніми наверх )))
  3. возні шо з кокосом шо з землею однаково. просто кокос засолити важче і переливу як такого бути не може
  4. Шож, панове... глянув я на своїх дівок блядих і пойняв, що не все так добре навіть з хорошим грунтом від Плагрона, що я таки рукожоп... а шо не добре - а те, шо він надто заряджений НПК... і всі дівчата отримали передознячок... Не фоткав, бо було дуже впадло, тому розпишу просто цифрами: 1) Амнезія По входу ЕС 0.0; РРМ 29; РН 6,3 На першому виході ЕС 3,7; РРМ 2670; РН 6,1 Останній вихід ЕС 0,4; РРМ 327; РН 6,7 2) Дизель По входу ЕС 0.0; РРМ 29; РН 6,3 На першому виході ЕС 3,8; РРМ 2720;
  5. так і є. я зараз допишу в репорті, прочитаєш... яке я дурне телє... буде наука...
  6. Бомбей))) Гроутентів як патронів - багато не буває )))) я теж думав, шо моїм дівкам подобається, але сьогодні відкрив бокс і прифігів.... кароче 6 годин плясок з бубном і більше ніколи ніякого грову на землі.
  7. я ще вчора помітив, що якось блідо все, але під звичайним світлом наче норм було... а от сьогодні, курва, вилізло....
  8. не в везінні, друже діло, а втому, що проігнорував досвід. Відкрив бокс, а там все бліде.... і з коричневими плямами по першим листам... я туди осмосу в дренаж по самій хворій, а там на виході в дренажі ЕС 3,7, ррм 2670... ну хоч ПШ 6,1. Далі думаю ти розумієш шо за процес зараз, і фігурна єбля зважаючи на кількість рослин ((((
  9. От, блядь, те, про шо я і думав. Їбав я більше ці грови на землі... НІ КО ЛИ!!! деталі трішки папізже. саме процес єблі... і судячи з усього він затягнеться до ранку..........
  10. бляха, і це є навіть не половіння терміну цвітіння... Ой шо буде...
  11. трішки підростаємо попиваючи водичку + 1мл/л Root Stim Світ Чіз відчайдушно намагається розвиватися. виглядає це як трансформація мерців в постапокаліптичних фільмах ))) Амнезія всім своїм виглядом показує, що вона хоче бути щільним кущем, а не тягнутися.
  12. Поставив в теплиці термогігрометр. На зараз в похмурий день темпа 18 градусів і вологість 75%. як на мене - нормас. Замовив термо реле, буду ставити дуйчик , щоб не опускати температуру вночі в теплиці нижче 16 градусів. Розсада огірків через пару днів вже дасть зубаті листочки і треба буде висажувати. Помідори ось тільки порозкривали сім"ядолі, зараз позеленіють під лампою, дочекаюся зубатих і теж аля улю в теплицю. а от перців і баклажанів треба ще чекати... да бро, якусь маленьку дульку там накручує ))) щось показати хоче мені ))) да і тобі заодно )))
  13. тримають зазвичай поки тріхоми не пожовтіють. то треба мікроскопом дивитися. я завжди харвив до того, як жовтіли, мені так більше подобалося, менше проявлявся стоун ефект. не так розмазувало по дівану.
  14. Так, то воно так, але для культивування ціє рослини достатньо по листу давати кальцій і магній. те з чим восновному дефіцит при вирощуванні в індорі. ІМХО.
  15. Хай росте )))) так же і задумано))) А от я за свій бокс тоже починаю потрошку переживать )
  16. пройшло 5 днів... Сьогодні був перший полив водою до дренажа. просто чиста вода ПШ 6,1
  17. Мангрові зарості марухи)))
  18. Gamut

    Opium Autoflower fem 150w

    здається, друже, суховато їй. що у тебе з вологістю в боксі?
  19. друже, вологи зовсім не багато. ти ж бачиш, що болота немає ) я нічого викидати не спішу, мені немає куди спішити )
  20. Gamut

    IMG_20260324_102510472_MFNR.jpg

    Відро!!! )))) Вітаю!
  21. Як казав мій батько: у каждого додіка своя методіка))
  22. Ну дивись, нижній ярус у тебе вже затінений, а міг бути вже на рівні з центральною))) але то все діло тєхнікі)))
×
×
  • Создать...