Перейти к публикации

Gamut

Гроверы
  • Публикации

    1 050
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    5

Все публикации пользователя Gamut

  1. Шалом православні. І знову виникла проблема, цей раз з фотіком і цього я очікував найменше. Анамнез: вода осмос +1мл/л КалМаг +2мл/л Плагрон коко А + 2мл/л Плагрон коко В. РН строго 5,8 наступний день день замість бази Silicon 1мл/л +Калмаг 1млм/л + NoStress 1ml/L РН строго 5,8 наступний день взагалі без поливу І от буквально за одну ніч вилізла ось так картина Автіки, які на землі отримують таку ж схему але з удобрами для землі там питань немає поки. Що я роблю не так? Де знову йобаний харьок? @sshkiper, @Shajtan @ХаПаZz, @boyarskiy рятуйте!
  2. просто загни вниз. прив"яжи нитку і нагни до горщика.
  3. Gamut

    Вода і підготовка

    Понизити або підвищити ПШ проблем немає. це питання закрите. Відкритим лишається питання по ЕС/ррм. варто чи не варто і як коригувати базу для компоту?
  4. Ситуація наступна: воді зі свердловини має ЕС 0,6 (це приблизно 450 ррм) і РН 7.1 - 7.2. Аналіз складу води не робив, але точно знаю що багато кальцію і багато двовалентного заліза. Питання наступне: чи варто цю воду використовувати для грову? якщо так, то які коригування робити в компотах?
  5. От і звіт по Автікам, які переїхали тиждень тому в теплицю. звісно їм там не жарко, а ле почувають вони себе дійсно набагато краще. Листя повирівнювалося, почав повертатися нормальний колір і формуватися потроху точки цвітіння. звичайно вони трішки потягнулися. Першим іде Девіл Хейз від @Shajtan 1) Наступний Auto Amnesia Ну і третій New York Diesel ну і куди ж без судів їстівного сектору )))) і назавершення коротенький таймлапс з гроубоксу 1776707940000 – копія.mp4
  6. гров в старому холодосі дуже зручна і прикольна тема. особливо тим, що можна світло закріпити капітально, а растіху опускати по мірі росту. також зручно ставити сітку для скрогу. Мав досвід грову в холодосі в глибокому холодному підвалі де влітку не підіймалася темпа вище 12ти градусів. в холодосі була стабільна темпа при ввімкненій лампі і неінтенсивній вентиляції 23 градуси. правда на період ночі вентиляція перекривалася автоматично і темпа не падала нижче 16ти. так шо холодос це тема і тому числі і для стелс грову ))) Успіхів!
  7. пройшло пару днів і ось власне що відбувається в боксі: Фотік Lemon Orange foto, який живе в кокосі, був пострижений від лапухів, розмір яких мене просто лякав ( один лопух займав площу майже листка А4) був погнутий і переведений в режим світла 12/12 всього навсього через одну добу він вже мав ось такий вигляд (це якийсь монстр) Разом з ним в боксі лишилися 2 Apple Strudel auto fem. Разом це все виглядає десь ось так: Звичайно є ще парочка растіх, про які я не згадаю сьогодні, але щоб їх сфоткати нормально, потрібно, щоб був ясний день, бо вони жив
  8. нема жари, друже. максимальна темпа 25 градусів буває і то не часто. по солям компот лив ЕС 1,3 -1,4 а дренаж виходив 0,5-0,6. провів сьогодні спец операцію і три автіка Амнезію, Дізель і Девіл хейз, шоб спробувати врятувати, висадив у грунт втеплицю. земля там прогріта, а температура повітря вночі підтримується не нижче 13ти градусів.
  9. ну я рибу люблю різну, але тільки власноруч приготовану
  10. О )) Рибалка гуд. гасаю на 15тисильному моторі і пулю тільки щуку на тролінгу) лінивий я, але щуку люблю ) Так шо успіхів у всих цих справах )
  11. тільки резерв по потужності на 3 дні мінімум... нажаль так...
  12. Не відмазуйся. То ти просто обкончав весь бокс від побаченої краси і тепер на квадріс з'їхати хочеш)))
  13. Якщо з одним рукодупством справився і растіхи почали нормально їсти і розвиватися, то настав момент і знову прийшла халепа, а інфи шось ніде знайти не можу. Дуже багато когтя у растіх. Кормляться Плагроном терра блум по першому тижню цвіту. Раз компот раз вода. по солям перевищення не має пш 6 - 6,1 Ще в компоті калмаг присутній. Де харьок порився?
  14. Gamut

    2026 фаст.jpg

    Перпл вгень!!!!
  15. так а чого вони лежать??? в розхід ці какашечки )))))
  16. Сьогодні з"явилася обновочка в боксі, яка повністю інтегрується в систему і керується з гроухаба. Це вентилятор Vivosun AeroWave E6 Gen2 для обдуву рослин Просто офігенский карлсон. Ну і коротенький таймлапс ))) 1843426930_13_04.mp4
  17. постав камеру як у мене в боксі і будеш просто кайфувати )))
  18. так не відмивати треба було, а скатати в плюху. провтикав гашика плюху.... а взагалі то спонжик просочений спиртом змиває миттєво. або просто сало ))) ех... молодьожжж ))) наростає дуже гарно!
  19. не заважай рости рослинам. просто поливай і підкормлюй так як треба і не заважай. хай ростуть, вони самі собі розберуться хто кому заважає а хто ні.
  20. Автікам 24 дні від каски. Карліто Чіз сам по собі розтягується в 2 напрямки ) Фотік лякає своїми лапухами. А йому днів 10 всього. я якось загубив інфу коли він скинув каску.
  21. Gamut

    Opium Autoflower fem 150w

    ох бро, дарма 24/0... будуть палки з шишками ) але тобі видніше чому так. треба всетаки давати нічний режим рослинам. там купа всього важливого відбувається.
  22. я під звуки Metallica непогано засинаю ))) але я ж "буддист київського патріархату" ))) тому спостерігати як ростуть рослини мені кайфовіше, ніж аудіальна колискова )
  23. доречі наявність камери в боксі круче тіктока і шортсів разом взятих. я тупо вмикаю стрім з бокса і під нього засинаю ))) це просто єбєйша колискова!
×
×
  • Создать...