Jump to content

mrJar

Photo Cup
 • Content Count

  685
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

mrJar last won the day on May 24 2020

mrJar had the most liked content!

Community Reputation

1,850 +

4 Followers

About mrJar

 • Rank
  Гров?! Интересно...

Информация гровера

 • Sex
  Мужчина
 • Experience in Grow
  Более 5 лет
 • Interests
  Гидропоника
  Indoor
 • Age
  Я подтверждаю, что мне уже исполнилось 18+ лет.
 • Country
  Украина

Recent Profile Visitors

4,793 profile views
 1. mrJar

  smalinet???

  Це як рузьких питають на вулиці - "Ви підтримуєте "воєнну спецоперацію"?", а вони в відповідь "ми внє палітікі", "ми палітікай нє інтєрєсуємся". Яка це політика? Це болюче питання життя і смерті нашої держави і нас зокрема. Можеш банити, я особисто не надто переживатиму. Бань всіх хто за Україну і тоді форум нарешті стане таким як ти хочеш. Зручною інформаційною бульбашкою для тих, кому похуй на все, крім трави. Тут цілі держави закони переробляють під сьогоднішні реалії, а форум виявляється має більш стійкі правила. І це поки міста України знищуються, окупуються, поки гинуть
 2. mrJar

  smalinet???

  Вважаю, це щоб таким довбойобам, як ти, було зрозуміліше. От ти пишеш що не можна всіх під одну гребінку, і зразу же криєш рузьким наративом. Чий Крим, педро?
 3. Я б радив квайтлайн 100 + фільтр самий маленький, який знайдеш, або сам зроби. Фільтр і канальник всередину бокса став. А виводити видув краще було наверх, там зараз відстань дуже мала хоч з фільтром, хоч без...
 4. Якісь дивні в тебе порівняння, як хуй з пальцем. Гриби взагалі основа всього живого. Без грибів не було б рослин і тварин. Антибіотики теж гриби. Навіть з блідої поганки є ліки для хіміотерапії при лікуванні раку. Власне, ще Парацельс помітив, що все може бути ліками і все може бути отрутою, різниця в дозуванні.
 5. Давай посилання на те дослідження) Я навпаки знаю, що чомусь навіть продавці в оголошеннях зазначають, що сушені гриби при темпі до 40. І багато де в статтях читав якраз те, що сушити потрібно при низькій темпі. І ще, в мене раз довго нижній піддон не мінявся місцем з іншими, і там темпа підскочила за 50. Центри шляпок при цьому темніють, а це вже ознака неякісно висушеного гриба.
 6. На основі чого така рекомендація? Я не побачив жодної різниці для особистого вживання мікродозами. Навпаки, мені порошок вживати і зберігати зручніше. Порошок є сенс не купувати, тому що неможливо прослідкувати за якістю сировини. Приблизно 40С оптимальна темпа. Для цього в своїх сушарках я кладу датчик від термометра на нижній піддон, а на регуляторі так, орієнтовно спочатку 70С і плавно знижую до 60-50С по мірі висихання.
 7. Так, звісно) Шляпки в блендер або кавомолку, і порошок готовий. Але також потрібно зберігати без повітря і в темному місці.
 8. Збираєш чисті шляпки без пошкоджень, бажано в відро або кошик. Вдома можна очистити гриби від сміття та бруду. Я використовую чисту зволожену губку для посуду. Сушити бажано в сушарці, темпа 60С (в нижньому піддоні не має бути більше ніж 40-45С). Потрібно періодично міняти піддони місцями. Десь добу займає процес. Зразу після сушки необхідно пакувати, поки шляпки крихкі, як чіпси. Бажано в вакуум, але якщо нема - підійде пакет, з якого потрібно вичавлювати повітря по максимуму. Якщо десь буде порушення - ібутенова кислота може не перетворитись в мусцимол. Нічого страшного н
 9. Теж так читав, але надлишок янтарки рослини можуть використовувати і як харчування. Сто процентів) Там капуста якраз збоку росте, хапнула генів)
 10. Та якось років зо 5 обходився без янтарки, але раз була під рукою, то чому б не обробити.
 11. Так, я і не звертаю, просто стало цікаво чи не від опіків це. Рослина загалом цілком здорова, я її охрестив пучком салату за кількість листя і точок росту А ятаркою хз треба чи ні, але пару днів тому теж обприскав, тому що залишився розчин з аутних растіх. Думаю, не зашкодить точно.
 12. Не повинен бути, кокос заряджений і ллю компот по таблиці як завжди... в мене звичка разів 5 в день по листу обприскувати, це трохи темпу збиває і здається що растіхам подобається Лампа спочатку була сантиметрів 20, а потім підняв, і вже нема некрозу на нових листках. Тому грішу якраз на опіки.
 13. повір, я знаю що там робиться) Норм все крім тих нижніх 2 пар і вони не перелиті і не недолиті, не перший рік на кокосі гровлю. Я більше схиляюсь якраз до опіків.
 14. Пишу ж - була спочатку лампа низько. Десь 20-25 см. Зараз підняв прибл. до 30-35 і листки нові вже нормальні.
×
×
 • Create New...