Jump to content

Жиня

Новичок
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Хороший

About Жиня

 • Rank
  На верном пути

Информация гровера

 • Sex
  Женщина
 • Experience in Grow
  Начинающий
 • Interests
  Земля
  Indoor
  Outdoor
  Сатива
  Гибриды
 • Country
  Украина

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Колонізатор північних здичавілих земель)))
 2. @Gshl123 Непогано. Я ось такі лампи на днях хочу купити: http://www.trueled.com.ua/shop/phytolamp-bulb-led-40-w/ Норм буде дві по 40Вт для підсвітки?
 3. @ijahman Меблі є))) Кожного ранку виходимо пити каву на балкон, а між мною і дівчиною розсада)))) Та й коло балкону плететься 2х річний виноград. Зелена стіна. Якщо через неї шось і видно - легко сплутати з самим виноградом. Та й ще скоро родичі дадуть м'яту з корінням. Посаджу. Думаю, може помогти хоч трохи відтінити майбтній запах (якщо він буде).
 4. Отакий удобний кут будинку. Влітку це насправді проблема, якщо немає кондиціонеру, але для растішки в самий раз. Хіба що для веги все одно не вистачає світла. Буду все ж встановлювати додаткове освітлення на період веги.
 5. @JahSaveTheQuen Сонце з 7 ранку до 18-19 вечора. Сонечко гарно світить. Над досвітом зараз займаюсь. Буду пробувать дві лампочки по 40Ват (да, мало, але все ж хоч шось) на найближчий час замовляти і ставити.
 6. @Warming Було б що репортити) Десь днів 15 з посадки. Всі растішки ростуть потроху. Сонця малувато останні три дні, але скоро буде норм. Ще й скоро куплю дві лампи по 40W на перший час для вечірнього досвіту (потім ще куплю дві такі, але вже восени). Позавчора підсипала їм біоукорінювач від БіоХелп. Завтра-післязавтра при поливі внесу ще біоживлення від того ж таки БіоХелпу. Буду дивититися як відреагують. Мінералів їм вистачає. Поки все добре)
 7. @Gshl123 "Но доставляет токо боль такая гендерная роль Какой тут нахуй плюрализм, как заебал андроцентризм" Недооцінюєш)) Коли батько - електрик, то можеш всяку схему собрать (в межах допустимого), ібо натаскав за роки.
 8. @Gshl123 Тумбочку ніде ставити, а от системник гарно в інтер'єр впишеться. Справа ж в тому, що влітку можна на відкритому балконі ростити, а взимку при мінусі ні)). Коли гості ходять - просто накриваю горшки на балконі коробкою НП, а в індорі не хочеться мати такої запари + запах дівчині не подобається.
 9. Та от растішкам вже майже три тижні... Довго ростуть. Та й сидять вони в 20л. горшках, можна заносити всередину (та й так заношу, коли менше 15* на вулиці). Так шо думаю додаткове освітлення їм не завадить[email protected]
 10. @haps Ну от ніби походила по форуму і іншим сайтам. Буду пробувать. Хіба що рекомендують давати більше світла після заходу сонця (куплю мб LED лампу хоча б на період веги). А в цілому балкон на сонце виходить. З 7 ранку і до самого заходу сонця є пряме світло. І да, вирощую три растішки. Авто Тутанхамон, Red Dwarf і, припускаю, White Dead Russian (йшов як бонус, думаю що це все таки цей сорт).
 11. Хм, читала, що ніби автіки нормас, але ок. Прислухаюсь І до речі, чому це сусіди-планокури це мінус?) Типу палево буде не скільки від плантації, скільки від сусідів? Шмалять як не в себе. Кожного вечора стоїть ніфіговий запашок))) Аж підбиває прийти-подружиться
 12. Крч, така ситуація. Вирішила виростити автіки на балконі влітку. Все ніби норм, але... Балкон не закритий, а відкритий. Хоч є міцна й доволі щільна зелена стіна з винограду і сусіди самі планокури, але все одно очкую від того, що може початися на цвітінні. Наскільки такий варіант в результаті може бути безпечним? P.S. Ну і як бонус: паросточок Авто Тутанхамона, який вижив після тлі і пустив другу гілку на ранній стадії життя. Перший досвід грову, а тут одразу такі приколи.
 13. Та в принципі хочу купити насіння від Errors Seed Silver. Стелс-бокс ще не виготовила, проте планую купити великий системник, щоб гарний вугілник поставити.
 14. Всім привіт. Хотіла б спробувати виростити Girl Scout Cookies в стелс-боксі (в корпусі ПК). Вже вирощую Auto Tutankhamon, Red Dwarf і ще один невідомий сорт (припускаю, що Auto White Dead Russian) на балконі, проте хочу продовжити гров восени вже в повному стелс-індорі. Дуже сильно хочу спробувати Girl Scout Cookies завдяки їх смаку і аромату (ну і ще це гарний гібрид з сатівними генами). Чи норм для стелс-гровінгу, чи надто пахне?
×
×
 • Create New...