Перейти к публикации
  • 0

Біль після куріння.


Вопрос

                 Доброго дня рідненькі мої раста, ось не давно зіткнувся із проблемою після куріння на попусках починає боліти шлунок та легка нудота інколи починає боліти голова міняв сорта не допомагає. Вживаю один раз в день і то у другій половині дня раніше курив 3 рази на добу але зменшив дозу до одного разу, і так постійно курити ще не допомагає тільки усилюється біль, у лікаря був шлунок здоровий не курю алкоголю не вживаю майже, харчуюсь регулярно по годинах.

Якщо є якісь гіпотези, то буду рад вислухати.

Стаж куріння більше 5 років

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Підшлункова зайобує, спробуй коли починає боліти сухарів в топку кинути..в мене діє

  • Like +1 4

 

Стим для наших Любимых)))   тут

 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, Migelxl сказал:

Підшлункова зайобує, спробуй коли починає боліти сухарів в топку кинути..в мене діє

Радий бачити ветерана :drujba:.

Дякую спробую.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, Kapman сказал:

Радий бачити ветерана :drujba:.

Дякую спробую.

Та перевір підшлункову, ця дівчина мовчить , мовчить, та потім .......

 

1 минуту назад, Kapman сказал:

Радий бачити ветерана

Навзаєм , бро

  • Like +1 1

 

Стим для наших Любимых)))   тут

 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Голова болит вечером если курить с утра начал, или много купишь, или от непростой травы такое. 

По поводу сухарей хороший совет, у меня такое же, но проблема может как и у многих быть в клапане желудка, если он воспален от неправильного питания (а это почти всё что мы едим))) то не закрывается до конца, и сок попадает куда ему не следует вызывая раздражения, боль и т.д.

Если ты уже и так регулярно питаешься попробуй на пару недель убрать всё жирное сладкое и мучное, и всё наладиться. Вообще пишу которую желудок легко переработать без лишнего выделения кислоты, и всё что воспалено или раздражённо сможет спокойно зажить.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
9 часов назад, CA124 сказал:

Голова болит вечером если курить с утра начал, или много купишь, или от непростой травы такое. 

По поводу сухарей хороший совет, у меня такое же, но проблема может как и у многих быть в клапане желудка, если он воспален от неправильного питания (а это почти всё что мы едим))) то не закрывается до конца, и сок попадает куда ему не следует вызывая раздражения, боль и т.д.

Если ты уже и так регулярно питаешься попробуй на пару недель убрать всё жирное сладкое и мучное, и всё наладиться. Вообще пишу которую желудок легко переработать без лишнего выделения кислоты, и всё что воспалено или раздражённо сможет спокойно зажить.

Дякую за відповідь  

 Та уже який сорт не пробував не допомагає думаю з місяць не курити.

 Солодке, гостре та жирне і так виключив, а учора купив гарного вершкового масла домашнього порекомендували приймати по невеликому кусочку 4-5 разів на день разом з харчуванням.

1 час назад, Tyomishe сказал:

Тиждень  на сніданок вівсяні хлоп'я та обмеж гостре - і все ,як рукою, зніме (якшо підшлункова).

В самого таке було на нервах.

Як перестане колбасити - до нормального й пройди обстеження(зайвим не буде). Тільки за покури не кажи.

Це може бути все,шо завгодно - навіть міжпозвонкова грижа.

На ранніх стадіях лікуватися дешевше і легше.

Якшо раніше такого не було,це можуть бути прояви стресу.

Стрес у всіх проявляється по-різному. Якшо не жер з пола і не перетравлював цвяхи - в тебе,скоріш за все, таким чином

      Дякую бро за пораду,

                 Та був вже у лікаря у гастроентеролога, невропатолога навіть у травматолога був но то зі спиною застуджений нерв і потрібно було брати направлення на масаж рівняють спину і потім на пів року відпускає проходив обстеження, здавав аналізи все чисто 

         Може і в правду нерви но тут ні одні ліки не заспокоять нервова робота, та й ці свинохряки все стріляють по Неньці, а в мене до кордону(точніше до початку загону свинособак півтори години їхати) кожного дня над головою літає то ті дрони то ще якась бурда. 

 

              Дякую вам расти за пораду.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
17 часов назад, Migelxl сказал:

Підшлункова зайобує, спробуй коли починає боліти сухарів в топку кинути..в мене діє

Ох уж мивинка с юпи постаралась 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, Kapman сказал:

Та уже який сорт не пробував не допомагає думаю з місяць не курити

А оно и не поможет, делай перерыв, от травы ещё больше жрать охота и сока больше выделяется, и заживать тяжелее будет 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Возможно плохие новости, но есть один тест. В случае тошноты после курения - принять душ горячий. Если станет легче, то это почти точно так называемый Cannabis Hyperemesis Syndrome. Если рвоты нет, то не очень тяжелый случай.  Если перестать курить симптомы проходят. Другого лечения нет. Больше инфы в поисковиках, удачи. Ну и тест с горячим душем это не шутка.

  • Confused 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 часов назад, HelpfulPerson сказал:

В случае тошноты после курения - принять душ горячий.

где ты такое вычитал ? :rasta_sad: 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Лазаренко сказал:

где ты такое вычитал ? :rasta_sad: 

       Привіт Лазар.

   Також читав про таке, але  це більше схоже на нашого ''Спійматі блідного'' тільки на постійній основі ось так я це зрозумів.  

І якщо мені не зраджує пам'ять, то різкий гарячий душ не дуже добре і взагалі небезпечно для певної групи людей, цей синдром появився в Америці у постійних курців, але вони в меншості і було виявлено що при таких симптомах люди заходили в душ щоб за допомогою води зменшити симптоми так як вода знімає напруження і стає трішки легче.  Як мені стало зрозуміло під накуром люди заходили до душу і як завжди холодну ні хто майже не любить тому починали себе поливати гарячою водою і тривалий час доки не відпустить, а під дією Марії:flower: паяло їх і постійно робили гаряче тому деякі отримують опіки.

  Є така гіпотеза серед курців що душ дає змогу бистріше відпуститися, але як я провірив на собі холодний вітер або прохолодна вода не допомагає зменшити час накуру але знімає напругу по тілу( напруження м'язів та зменшує температуру тіла тому прохолодний душ че те що потрібно).

   Але в мене не цей синдром.    І я більше згоден з авторами коментарів які сказали що це підшлункова, стрес, або жовч яка потрапляє в шлунок і робить проблеми,  сьогодні був у гастроентеролога і невропатолога здав всі аналізи, навіть кардіограму змусили робити і флюорографію, але я так і не зрозумів нащо.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, Kapman сказал:

Привіт Лазар

:drujba:

 

4 часа назад, Kapman сказал:

І якщо мені не зраджує пам'ять, то різкий гарячий душ не дуже добре і взагалі небезпечно для певної групи людей, цей синдром появився в Америці у постійних курців, але вони в меншості і було виявлено що при таких симптомах люди заходили в душ щоб за допомогою води зменшити симптоми так як вода знімає напруження і стає трішки легче.  Як мені стало зрозуміло під накуром люди заходили до душу і як завжди холодну ні хто майже не любить тому починали себе поливати гарячою водою і тривалий час доки не відпустить, а під дією Марії:flower: паяло їх і постійно робили гаряче тому деякі отримують опіки.

  Є така гіпотеза серед курців що душ дає змогу бистріше відпуститися, але як я провірив на собі холодний вітер або прохолодна вода не допомагає зменшити час накуру але знімає напругу по тілу( напруження м'язів та зменшує температуру тіла тому прохолодний душ че те що потрібно).

   Але в мене не цей синдром.    І я більше згоден з авторами коментарів які сказали що це підшлункова, стрес, або жовч яка потрапляє в шлунок і робить проблеми,  сьогодні був у гастроентеролога і невропатолога здав всі аналізи, навіть кардіограму змусили робити і флюорографію, але я так і не зрозумів нащо.

это видимо метод от самых жестоких кайфожоров :rasta_laugh: 

ну а если серьёзно, то это гониво полнейшее и шутить с этим не стоит :no:

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Що п'єш і скільки коли відкланяєшся? загалом на чай чи каву насідаєш?

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, ХаПаZz сказал:

Що п'єш і скільки коли відкланяєшся? загалом на чай чи каву насідаєш?

Тільки вода та і то звичайна. Раз в неділю чай можу випити. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 часов назад, BigHead сказал:

Тільки вода та і то звичайна. Раз в неділю чай можу випити. 

А до того як курив? плотно? давно почалися болі?

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...