Перейти к публикации
  • 0

Коли харв?


Вопрос

Друзі підкажіть,це мій 4гроу ,завжди різав 60-65 днів від каски,тут тепер 75 день,вирішив все зробити по паспорту .Як думаєте скільки ще можна потримати?Ерорси останнім часом щось недуже радують,зернятка приїхали не в коробочці ,а в раку ,замовляв всі кольорові рослини,це авто пурпле кущ голд,але воно взагалі щось не пурпле.☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

IMG_20230714_193116_039.jpg

IMG_20230714_193046_415.jpg

IMG_20230714_193135_584.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 1

Ще до харва як до Київа рачки:yes:

Изменено пользователем gans30

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1

+ - місяць цвісти ще.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Не перетримаю?Вона стоїть під 100 ват ледовськими лампами,урожаю багато не малоб бути.

Изменено пользователем Kenny666

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, Kenny666 сказал:

Як думаєте скільки ще можна потримати?

днів 30 а то і більше

3 часа назад, Kenny666 сказал:

Ерорси останнім часом щось недуже радують

сідбанк винити ліпше за все, по фото видно що умови не айс. подивись репорти на форумі які ялинки від Єросів виростають

3 часа назад, Kenny666 сказал:

зернятка приїхали не в коробочці ,а в раку

На форумі писали що їх офіс дуже постраждав від прильотів коли били по Харкову і вони переїхали в інше місто, мабуть на сервісі сказалось

3 часа назад, Kenny666 сказал:

кольорові рослини,це авто пурпле кущ голд,але воно взагалі щось не пурпле

Більшість пурпл сортів мають декілька лінійок кольору і частенько не пурпл. Фіолетовий колір з'являєтся ближче до харву.

Доречі, спробуй фотіки. Їм можна дати довше вегі щоб кущи стали крупніші, і вже коли будуть потрібного розміру переводити на квітнення.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

пздц мабуть я теж розачоруюсь, казав собі попробую щось нове заменжився с часом та взяв знов у них 

6 часов назад, Kenny666 сказал:

Друзі підкажіть,це мій 4гроу ,завжди різав 60-65 днів від каски,тут тепер 75 день,вирішив все зробити по паспорту .Як думаєте скільки ще можна потримати?Ерорси останнім часом щось недуже радують,зернятка приїхали не в коробочці ,а в раку ,замовляв всі кольорові рослини,це авто пурпле кущ голд,але воно взагалі щось не пурпле.☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

IMG_20230714_193116_039.jpg

IMG_20230714_193046_415.jpg

IMG_20230714_193135_584.jpg

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 часов назад, Kenny666 сказал:

Друзі підкажіть,це мій 4гроу ,завжди різав 60-65 днів від каски,тут тепер 75 день,вирішив все зробити по паспорту .Як думаєте скільки ще можна потримати?Ерорси останнім часом щось недуже радують,зернятка приїхали не в коробочці ,а в раку ,замовляв всі кольорові рослини,це авто пурпле кущ голд,але воно взагалі щось не пурпле.☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

IMG_20230714_193116_039.jpg

IMG_20230714_193046_415.jpg

IMG_20230714_193135_584.jpg

Шось бро в тебе беда як в мене була, психанув зняв ті 3 коробкы и сдув , теж якісь карліки були ...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Я скурив вже трохи, та мені не в кількості справа ,мені достатньо 60 грам з 3 різних рослин зібрати.Всі вони при цвітінні мали бути кольоровими ,одна фіолетова ,інша рожева,синя,але чомусь все що від них ,ніби 5 сортів продають ,а пишуть да це лемон хейз ,амнезич,лзд,уайт виндов й так далі,а насправді просто продають одинакові зернята одного виду,індика сатива й все,у них напевно всі сорти індики які вони продають це насправді один вид.На багатий врожай не претендував ніколи,так як прикурюється ,+паузу хоча би місяць.Сенсу від 100 грам небачу,таке важливо хіба якимось баригам.А ми тут закон не порушуємо,все для себе й тихо .Що знає другий знає і свиня.☹️☹️Хотів просто бачити фіолетові шихи які приємно пахнуть.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
21 час назад, Kenny666 сказал:

Друзі підкажіть,це мій 4гроу ,завжди різав 60-65 днів від каски,тут тепер 75 день,вирішив все зробити по паспорту .Як думаєте скільки ще можна потримати?Ерорси останнім часом щось недуже радують,зернятка приїхали не в коробочці ,а в раку ,замовляв всі кольорові рослини,це авто пурпле кущ голд,але воно взагалі щось не пурпле.☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

IMG_20230714_193116_039.jpg

IMG_20230714_193046_415.jpg

IMG_20230714_193135_584.jpg

65 дней от каски и рубил, курил походу лопухи да? Большинство сортов только на пятидесятый день зацветает, тем более под быт LED.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 година тому, slimmy сказав:

65 дней от каски и рубил, курил походу лопухи да? Большинство сортов только на пятидесятый день зацветает, тем более под быт LED.

Лопухи непогано пробивали з 2 водних,але молоді лопухи з верхушок,завжди показувала стать 15-20 день,ця з запізненням на 30.

16 годин тому, Ragnar29TGK сказав:

Шось бро в тебе беда як в мене була, психанув зняв ті 3 коробкы и сдув , теж якісь карліки були ...

 

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
12 часов назад, Kenny666 сказал:

прикурюється ,+паузу хоча би місяць.Сенсу від 100 грам небачу,таке важливо хіба якимось баригам.А ми тут закон не порушуємо,все

Потрать 150грив на правильні удобри, будеш 300грам з 3х кущів знімать, будеш типа барига :giggling:но не барига :weedbush: 

 

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 14.07.2023 в 19:38, Kenny666 сказал:

кущ

Поки білі вуса не повисохають і не покоричнівішають, про фініш не може бути й мови. 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 годин тому, Бугор сказав:

Потрать 150грив на правильні удобри, будеш 300грам з 3х кущів знімать, будеш типа барига :giggling:но не барига :weedbush: 

 

Дякую бро,я трачу 100 приблизно ,сильно не заморачуюся ,на ріст і цвіт ,звичайне в епіцентрі в рослинному.Хімія я так розумію багато чого дає

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 16.07.2023 в 08:36, Kenny666 сказал:

багато

Гуляючи . А коли стараєшся то вообще піздец . Автомат. 

20230418_135947.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

20 грам зняв з того малого,непогано я скажу вам,розйобує так що нічо незрозуміло,з одного водного просто в космос відправляє,після 30 хвилин спати хочеш так що пиздець

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 часов назад, Kenny666 сказал:

20 грам зняв з того малого,непогано я скажу вам,розйобує так що нічо незрозуміло,з одного водного просто в космос відправляє,після 30 хвилин спати хочеш так що пиздець

20 гр. сирого, я так розумію? 

Буде грам 5-6 сухого... мдя... малувато для індора, всеодно:

З ХАРВОМ .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...