Перейти к публикации

БОБ МАРЛІ СТАВ ХРИСТИЯНИНОМ ПЕРЕД СМЕРТЮ


Рекомендованные сообщения

Вітаю всіх!

В моєму житті відбулось багато важливих змін. Я пройшов довгий шлях як завзятий планокур і пропагандист вживання маріхуани. Навіть вів свій канал на Ютубі про вирощування коноплі в аутодорі, але в один момент все змінилось назавжди.

За спиною більше 10 років систематичного, а потім і регулярного вживання трави. Я добре так втягнувся і більше свого життя без плану не уявляв, щиро вірив що це моя тєма. Але от яка деталь цікава... я ніколи не відчував себе повністю щасливим, а коли марафон затягувався на місяці, навіть відчував себе спустошеним, в повній апатії і навіть депресії.

І тут на останньому моєму перериві від вживання, буквально минула зима, зі мною стаються цікаві речі. Сиджу я, заліпаю ютуб, шукаю шось цікаве і починаю помічати відео які з'являються в моїй рекомендації на християнську тематику. Весь прикол в тому що я жодного разу свідомо нічого подібного не шукав і алгоритми аж ніяк не могли мені таке підтягнути. Ці відео дуже сильно виділялись на загальному фоні моїх рекомендацій.

Я точно знаю, що якби мені такий контент виліз під час мого періоду вживання, 100% що я просто би нажав "не рекомендувати цей канал", думаю всі знають що є така функція на ютубі. А тут - ідеально підібраний момент, прямо сигнал мені. Сам незнаю чого, але я відкриваю це відео і воно мені дуже сподобалось. Не можу згадати яка була тема, але аргументація і знання пастора мене вразили. Це прям вийняток, я ніколи в Україні не чув такої проповіді. Хочу уточнити що відео англомовне, що ще додає унікальності тому, що воно мені появилось в рекомендаціях.

Від того моменту, я на регулярній основі почав дивитись відео того пастора і в один момент хотів перевірити як звучать ті вірші які він згадує на українській мові. Це призводить до наступного нечуваного моменту в моєму житті - я купую свою особисту Біблію і починаю її читати на регулярній основі.

Доходить до того що я повністю переосмислюю своє життя і ці шкідливу звичку (вживання маріхуани) загалом. Мені стає дуже цікаво як Бог ставиться до цього, але прямої відповіді в Біблії я не знаходжу... Це мене дуже зачепило і я хочу знати відповідь на своє питання - вживати траву (чи інші речовини) гріх? І я вирішую задати це питання напряму, до Бога. Десь тиждень, а може і два підряд, я виходячи на прогулянку в ліс наодинці запитував в Бога чи це гріх. І, о диво, відповідь приходить так само неочікувано як і ті перші християнські відео. Мені в рекомендаціях появляється відео яке дає відповідь мені на це питання. Кому цікаво - кину в ссилку. І таки да, вживання трави це гріх. Вживання наркотиків це порушення одразу двох заповідей: 1. Не створи собі кумира. Вдаватись в деталі не буду, хто має голову - зрозуміє і так. 2. Не вбивай. Так як вживання наркотиків руйнує тіло, а трава руйнує мозок, це частина тіла, це можна віднести до повільного самогубства, що само собою порушує дану заповідь.

Коротше, до чого тут я, якщо в заголовку пише про Боба Марлі? Зараз поясню.

 

Отримавши відповідь, я приймаю рішення назавжди покінчити зі своєю залежністю, бо перспектива вічних мук мене м'яко кажучи не радує. Я видаляю всі відео, позбуваюсь всіх сємок які закупив на новий сезон і всього решти що хоть якесь має відношення до трави. Ви собі не представляєте наскільки було важко відірвати від себе 10 років життя, які розуміючи тепер, я просто змарнував. Нічого не здобувши, окрім проблем і поганої репутації, якщо дивитись на все реально без планового туману в голові. Тупо деградував і морально розкладався під впливом трави... В цьому було важко зізнатись собі в першу чергу, але так воно і було.

Потім в мене було купа питань яка доля тих людей які були просто хорошими людьми, але вживали траву. І тут мені на думку приходить Боб Марлі - повністю позитивний персонаж, ніколи і ніде не чув про нього нічого поганого. Тільки хороше. Моя цікавість не дає спокою і я знову питаю Бога: "Господи, а яка доля Боба Марлі?" Прям о так і питаю. І знову ж таки, чудесним, але вже звичним способом Бог відповідає на моє питання. Мені трапляється новий християнський канал, але вже зовсім іншого формату, і він також на англійській мові.

Я прикріпляю це відео, де реальні пруфи того, що Боб Марлі - раста-планокур, на смертному одрі, в останні місяці свого життя приймає Ісуса Христа як свого Бога і спасителя. І я вірю що це його врятувало.

Ось саме відео

 

 

Хтось може спитає: для чого я це роблю, в чому ідея? Я відповім. Тепер коли я покаявся і прийняв Ісуса Христа як свого Бога і Спасителя і маю обов'язок як і кожен справжній християнин - розносити хорошу звістку і рятувати душі.

Якщо цей пост буде мати ефект хоча б на одну людину. І ця людина змінить своє життя, покається, відвернеться від своїх грішних шляхів і віддасть своє життя єдиному Богу Ісусу Христу - я вже зробив правильно.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дунул, прочел, улыбнуло):tyanet:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну не знаю, не знаю , мне Господь сказал иначе . :yes: Евангелие от Матфея. 15:11. Слова Иисуса Христа: " Не то, что входит в уста, оскверняет человека, но то, что выходит из уст, оскверняет человека." 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 хвилин тому, Аспара сказав:

Ну не знаю, не знаю , мне Господь сказал иначе . :yes: Евангелие от Матфея. 15:11. Слова Иисуса Христа: " Не то, что входит в уста, оскверняет человека, но то, что выходит из уст, оскверняет человека." 

Ці вірші вирвані з контексту. А якщо взяти цей уривок письма в цілому, то буде зрозуміло що Ісус говорить про те, що нема нічого грішного в тому що його учні вживають їжу брудними руками.

Таке враження бро, що тебе наший спільний ворог вводить в оману, використовуючи уривки письма щоб потакати тобі ж в грішних слабкостях. Як відомо, сатана обманщик і хитрун, він прекрасно знає Святе письмо і може використовувати його проти віруючих.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 години тому, JahSoul сказав:

сатана обманщик і хитрун, він прекрасно знає Святе письмо і може використовувати його проти віруючих.

раптом не знаєш, то скажу - сотону придумали попи, щоб краще несли донати. такий хитрий маркетинговий ход. і він працює))))

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

:giggling:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
51 хвилину тому, jumbojet сказав:

раптом не знаєш, то скажу - сотону придумали попи, щоб краще несли донати. такий хитрий маркетинговий ход. і він працює))))

:facepalm:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 години тому, JahSoul сказав:

:facepalm:

Бро тебе круто попаяло:rasta_laugh:(в хорошому сенсі) а от навязувати це точно неправильно людина до всьго має прийти сама:okay::gomer:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Приветствую,земляк.Боб Марли умер православным(а Бога там  нет)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 години тому, Lюbitel сказав:

Бро тебе круто попаяло:rasta_laugh:(в хорошому сенсі) а от навязувати це точно неправильно людина до всьго має прийти сама:okay::gomer:

Де в моєму тексті нав'язування? Просто ділюся досвідом і інформацією, кому не цікаво чи байдуже - проходить мимо.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
53 хвилини тому, Mnogopuk сказав:

Приветствую,земляк.Боб Марли умер православным(а Бога там  нет)

Ти вірно підмітив що православним, бо прийняв Ісуса через Ефіопську православну церкву. Але я би уточнив що помер саме християнином, бо увірував в Ісуса Христа. А вже через яку конфесію, це вже діло десяте.

Я до речі, також не прихильник розділювання на конфесії, але вже так склалась історія. Ти якщо приймаєш Ісуса Христа як свого Бога і Спасителя, то апріорі стаєш християнином, а церкву можеш обрати ту яка подобається тобі. Або взагалі не відвідувати, якщо поряд немає такої яка співзвучна з твоєю душею.

Головне - це постійно вивчати Святе письмо і жити так як там написано. Біблія вище будь яких попів і вище будь яких конфесій. Сама конфесія має проходити перевірку Біблією.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, JahSoul сказав:

Ти вірно підмітив що православним, бо прийняв Ісуса через Ефіопську православну церкву. Але я би уточнив що помер саме християнином, бо увірував в Ісуса Христа. А вже через яку конфесію, це вже діло десяте.

Я до речі, також не прихильник розділювання на конфесії, але вже так склалась історія. Ти якщо приймаєш Ісуса Христа як свого Бога і Спасителя, то апріорі стаєш християнином, а церкву можеш обрати ту яка подобається тобі. Або взагалі не відвідувати, якщо поряд немає такої яка співзвучна з твоєю душею.

Головне - це постійно вивчати Святе письмо і жити так як там написано. Біблія вище будь яких попів і вище будь яких конфесій. Сама конфесія має проходити перевірку Біблією.

дивись яка ситуація: тут форум любителів ботаніки. навряд хто тут читає жидівський фольклор. то ж навряд чи тобі вдасться організувати тут якусь дискусію з цього приводу. тобі кращу організовувати такі дискусії в спеціальних місцях

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@JahSoul могу тебе однозначно сказать, чел, что нихера ты не разобрался ни с верой Боба Марли, ни с Эфиопской православной церковью, ни с растафарианством. Подозреваю, что твои познания христианства примерно на том же уровне.
Святое письмо, о котором ты тут вещаешь, без церковных толкований и перекручивания смысла представляет собой дичайший триллер, в котором еврейский народ ходит по селениям, вырезает и порабощает всех, у кого, по их мнению, и мнению их господа, земля пригодна для проживания и в садах допиздища винограда. Но даже будучи евреем, тебе категорически нельзя в субботу даже собрать хвороста, иначе тебя выведут вне стана и забьют камнями, ибо так сказал господь. Главное убедить себя в том, что ты живешь во Христе, а он был добрый и такого не говорил. Он всего лишь заставлял всех поверить в того самого бога (не себя, если что), который в случае лишних вопросов забьет тебя камнями, спалит на костре или придумает какой-то более интересный способ экзекуции. Например, принести в жертву собственного сына.

Деградировал ты не от травы, а от недостатка информации в твоей голове. Если бы ты чаще читал книги, то не говнопостил бы сейчас в интернетах всякие глупости после каждого очередного ролика на ютубе. 

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

«И сказал Бог: да произрастит земля зелень, траву, сеющую семя дерево плодовитое, приносящее по роду своему плод, в котором семя его на земле. И стало так. И произвела земля зелень, траву, сеющую семя по роду ее, и дерево, приносящее плод, в котором семя его по роду его. И увидел Бог, что [это] хорошо» (Бытие 1:11,12). Всякая «зелень, трава, сеющая семя», появилась вследствие Божьего акта творения; соответственно, Бог создал и марихуану.

«И сказал Бог: вот, я дал вам всякую траву, сеющую семя, какая есть на всей земле, и всякое дерево, у которого плод древесный, сеющий семя; — вам [сие] будет в пищу» (Бытие 1:29). «Всякая трава, сеющая семя, какая есть на земле», безусловно, включает в себя марихуану; и она дана для употребления. «И увидел Бог все, что он создал, и вот, хорошо весьма. И был вечер, и было утро: день шестой» (Бытие 1:31). Следовательно, хороша и конопля.

Просто у будь якій справі треба мати почуття міри, а не курити як той бобер з анекдоту :eyes:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 25.10.2023 в 20:53, JahSoul сказав:

знає Святе письмо і може використовувати його проти віруючих.

капець... тобто, якшо в мене вистачає розуму вичитати в книзі "біблія" від Матфея стосовно того ,шо не треба накопичувати матеріальне,бо здохнеш,а "там" воно не треба, а десятину ніхто не відміняв,то я- сатана?)))

А що до того, що біблія каже не поклонятися ідолам, а ікони,церква і біблія - ідол?))) сатана в квадраті?:giggling:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 годин тому, WeedStreet сказав:

@JahSoul могу тебе однозначно сказать, чел, что нихера ты не разобрался ни с верой Боба Марли, ни с Эфиопской православной церковью, ни с растафарианством. Подозреваю, что твои познания христианства примерно на том же уровне.
Святое письмо, о котором ты тут вещаешь, без церковных толкований и перекручивания смысла представляет собой дичайший триллер, в котором еврейский народ ходит по селениям, вырезает и порабощает всех, у кого, по их мнению, и мнению их господа, земля пригодна для проживания и в садах допиздища винограда. Но даже будучи евреем, тебе категорически нельзя в субботу даже собрать хвороста, иначе тебя выведут вне стана и забьют камнями, ибо так сказал господь. Главное убедить себя в том, что ты живешь во Христе, а он был добрый и такого не говорил. Он всего лишь заставлял всех поверить в того самого бога (не себя, если что), который в случае лишних вопросов забьет тебя камнями, спалит на костре или придумает какой-то более интересный способ экзекуции. Например, принести в жертву собственного сына.

Деградировал ты не от травы, а от недостатка информации в твоей голове. Если бы ты чаще читал книги, то не говнопостил бы сейчас в интернетах всякие глупости после каждого очередного ролика на ютубе. 

Насправді твої знання Біблії і всього що зв'язано з християнством близькі до нуля. Якщо б справді хотів розібратись в темі, то погрузився б в неї і зрозумів всі нюанси. Але нащо... простіше вірити в шось своє

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 години тому, Louvre сказав:

«И сказал Бог: да произрастит земля зелень, траву, сеющую семя дерево плодовитое, приносящее по роду своему плод, в котором семя его на земле. И стало так. И произвела земля зелень, траву, сеющую семя по роду ее, и дерево, приносящее плод, в котором семя его по роду его. И увидел Бог, что [это] хорошо» (Бытие 1:11,12). Всякая «зелень, трава, сеющая семя», появилась вследствие Божьего акта творения; соответственно, Бог создал и марихуану.

«И сказал Бог: вот, я дал вам всякую траву, сеющую семя, какая есть на всей земле, и всякое дерево, у которого плод древесный, сеющий семя; — вам [сие] будет в пищу» (Бытие 1:29). «Всякая трава, сеющая семя, какая есть на земле», безусловно, включает в себя марихуану; и она дана для употребления. «И увидел Бог все, что он создал, и вот, хорошо весьма. И был вечер, и было утро: день шестой» (Бытие 1:31). Следовательно, хороша и конопля.

Просто у будь якій справі треба мати почуття міри, а не курити як той бобер з анекдоту :eyes:

Незнаю де взяв таке тлумачення, але там явно єресь. Чорним по білому написано - "будет в пищу". Ти дим хаваєш може? Чи може десь написано хоть рядок на всю Біблію про куріння?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 годин тому, Neverminder сказав:

капець... тобто, якшо в мене вистачає розуму вичитати в книзі "біблія" від Матфея стосовно того ,шо не треба накопичувати матеріальне,бо здохнеш,а "там" воно не треба, а десятину ніхто не відміняв,то я- сатана?)))

А що до того, що біблія каже не поклонятися ідолам, а ікони,церква і біблія - ідол?))) сатана в квадраті?:giggling:

Християнство не проти багатства, мова йде тільки про то, що не варто до нього прив'язуватись. Десятина це скоріше настанова, а не закон. Підтримати нужденних і тим самим показати їм через свою віру любов Бога.

З іконами також історія непроста, якшо цікаво, я також не є їх прихильник. Але навіть якщо будь якого православного чи католика запитати, то вони скажуть що поклоняються не іконам, предметам як таким, а Богу який зображений на них.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 години тому, JahSoul сказав:

поклоняються не іконам,

тобто людина б'є поклони перед малюнком,хреститься,цілує його - то не поклонення?))))) Ти на приколі?

Які можуть бути "настанови" в духовному? Шо значить "не проти багатства"?

Я тобі кажу шо біблія - то книженція шо протирічить сама собі і кожен застебнутий на цьому лайні трактує цю дичину по своєму:giggling:

2 години тому, JahSoul сказав:

Підтримати нужденних

пасторів?попів?))) Поржав)))

Ти хоч раз худого попа чи бідного пастора зустрічав? Особисто я-ні)))

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, JahSoul сказал:

Незнаю де взяв таке тлумачення, але там явно єресь. Чорним по білому написано - "будет в пищу". Ти дим хаваєш може? Чи може десь написано хоть рядок на всю Біблію про куріння?

Поповнюй отару адептів, я не проти) Але християнство вже давно дискредитувало само себе у будь якій конфесії. Це вже наполовину мертва релігія, яка доживає свої останні часи. Тільки, коли вона остаточно помре, то вже не воскресне. Якщо ти цього так і не зміг зрозуміти, то даремно курив. Бо творіння богів пошло не на користь, а на збиток.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 години тому, Louvre сказав:

Поповнюй отару адептів, я не проти) Але християнство вже давно дискредитувало само себе у будь якій конфесії. Це вже наполовину мертва релігія, яка доживає свої останні часи. Тільки, коли вона остаточно помре, то вже не воскресне. Якщо ти цього так і не зміг зрозуміти, то даремно курив. Бо творіння богів пошло не на користь, а на збиток.

Згідний тіп залітає на форум гроверів і проповідує штундятську туфту...

 

7 годин тому, JahSoul сказав:

Християнство не проти багатства, мова йде тільки про то, що не варто до нього прив'язуватись. Десятина це скоріше настанова, а не закон. Підтримати нужденних і тим самим показати їм через свою віру любов Бога.

З іконами також історія непроста, якшо цікаво, я також не є їх прихильник. Але навіть якщо будь якого православного чи католика запитати, то вони скажуть що поклоняються не іконам, предметам як таким, а Богу який зображений на них.

Друже ти можеш мені навести приклад спасіння душі в загробниму світі і чи дійсно ми підем до бога, чи взагалі є рай є якісь докази у вашій вірі??? Є реальні душі які врятувались і відмолились від гріхів і взагалі хто сказав що проповідування вашою викривленої часом віри врятують грішну душу і все простить Христос? Друже я вважаю ти поспішив із висновками, нарахунок вище сказаного взагалі брєд сумашедшого...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я грешен, братья!

(хор мясистых сисястых негритянок - Аллилуйя!)

я шел по жизни, как завзятый планокур и не знал Господа!

(хор мясистых сисястых негритянок - Аллилуйя!)

Но пастор открыл мне глаза и указал дорогу к Господу!

(хор мясистых сисястых негритянок - Аллилуйя!)

И теперь я буду рассказывать об этом всем и везде!

(хор мясистых сисястых негритянок - Аллилуйя!)

Ну так же сильно веселее было бы, вместо "Марли под конец жизни от передоза поехал кукухой и пошел в эфиопскую церковь", что явно так себе реклама православия.

 

  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 10/27/2023 at 11:19 AM, JahSoul said:

Насправді твої знання Біблії і всього що зв'язано з християнством близькі до нуля. Якщо б справді хотів розібратись в темі, то погрузився б в неї і зрозумів всі нюанси. Але нащо... простіше вірити в шось своє

IMG_2213.thumb.jpeg.a38d5100d719b80c5d5cd01388b6b71d.jpeg

Это прямая цитата из Библии, чел. Так что кому тут нужно было бы разобраться с религией под ахуенным вопросом. Как правильно заметили выше - христианская религия доживает свои последние дни. Она полна противоречий, которые можно скрыть только лишь за церковными проповедями, маркетингом и пропагандой.
 

On 10/27/2023 at 11:30 AM, JahSoul said:

Але навіть якщо будь якого православного чи католика запитати, то вони скажуть що поклоняються не іконам, предметам як таким, а Богу який зображений на них.

Это самое настоящее язычество, чувак, которое христианская религия не смогла перебороть окончательно… Именно поэтому европейцам выдумали сказку про сына божьего, который по случайному стечению обстоятельств родился именно в день зимнего солнцестояния, на главный языческий праздник. Так же как и остальные твои боги, к которым ты обращаешь своим молитвы, были созданы исключительно заради удобства. То есть каждый раз, когда ты приносишь молитву очередной иконе ты отворачиваешься от Бога и почитаешь «святых». Я тебе могу привести с десяток цитат из Библии, где Бог это категорически запрещал. Но христиане давным давно отошли от Бога и не слышат его, а слышат лишь то, что говорит им церковь.

Если уж решил упороться в религию, изучай Коран или Тору. Там все намного каноничнее. 
 

И поинтересуйся, хотя бы ради приличия, шо значит Jah в твоем $username. Уверен, тут тебя тоже ждет дохуя открытий.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вот еще мое любимое. Глава Числа. Хз как у кого, но в моей голове подобные события как-то нихуя не вяжутся с любовью и всепрощением…

IMG_2215.thumb.jpeg.afeabf9f224557c3854ab9de47ddc578.jpeg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Уверовал - молодец, респект. Твой выбор - твоё право. Чтобы "проповедовать" придется подучиться. И одной лживой библией не обойтись. А судя по аргументации первого поста... Беда в общем. Боб Марли, эфиопская церковь, ютуб канал. Отдаёт разводами в пирамидах. Правильно Коран и Тору посоветовали. Я б для сравнения пополь вух и бхагавадгиту добавил. Без знаний в подобных спорах не победить ( если ты не хапаз, тогда можно нести любую невменяемую чушь и обзывать всех дурачками).

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...