Перейти к публикации

Поділіться досвідом)


Рекомендованные сообщения

Трішки про ситуацію загалом)) : Ніколи не займався гроумінгом і не маю досвіду взагалі, навіть кактуси і ті не виживали в мене))) Але одного разу щоб постійно не купувати, вирішив спробувати виростити самостійно. Почав з того що замовив обладнання і зібрав гроубокс, дивився на сайтах який краще замовити бокс та яке обладнання. І того замовив тент розміром 80х80х180 (здалося ідеальний варіант) почитав що там можна саджати 4-5 автіків. Потім замовив 4 текстильні горщики по 15л(читав що ідеальний обьем грунту 12-15 л) , а такстильні тому що тканина краще дихае та недозволяє вологі затримуватись( але з мінусів можуть вимагати біль частого поливу рослин) Потім замовив грунт взяв Plagron GrowMIx з Нідерландів з кокосовим волоссям, з перелітом 70\30. Для дренажу замовив керамзіт який потім почитавши форуми зрозумів що може викликати залуження грунту і підняти рівень ПШ , тому замінив його звичайним пінопластом який поломав невиличкими кубиками на дно розміром 2-3см. Купив для постійного обдуву на прищепці вентилятор на 6в (мені здалося ідеальний варіант) для системи вентиляції купив  канальний вентилятор TT 125 23-37W, 220-280 м3/час, та під нього вугольний фільтр з пропускною можливістю 360м3\час. З освітлення поставив Samsung Quantum Board 240W з повним спектром.  І тепер в мене виникло багато питань )) :

1) Ваша думка стосовно боксу, обладнання, грунту горщиків та іншого , можливо що не так?

2) Так як я новачок в цій справі мав не обережніть замовити 4 різні насіння, замість того щоб взяти однакові( бо так ще проще доглядати всі плюс мінус в один час почнуть квітнути і т.д...) а в мене виходить 4 різні повністю різні кущі будуть сидіти ... 1) Auto Moon Rock , 2) Auto Deadryder , 3)Auto Killer-kush( это та что не выпустила хвостик) , 4)Auto Lemon Kix  ( на ватном диске у меня вырезан полукруг, квадрат, и треугольник ) - это что бы не перепутать где какая семечка )

3) Пророщування насіння ( я поклав поміж вологих ватних дисків в темне місце все як пишуть ) за перші 24 години 2 зернятка тріснули і з одного навіть виліз невиличкий корінець, інші 2 взагалі не як нереагували , я залишив ще на 24 години, 2 зернятка що були закриті випустили корінці , а ті два що були тріснуті так і лишились , оддне взагалі без корінця, а один вже з хвостиком більшим за зернятко і я вирішив його також посадити. А те одне так і залишилось тріснутим без хвостика ... почитав що можно закинути в стакан з водою і туди трішки перекис водню додати 3% , так і зробив.

4) 3 зернятка що я пересадив одразу в основні горщики( бо читав, що автоцвети краще саджати одразу в основний горщик щоб в них було меньше стрессу. Я зробив невиличке углублення та корінцем в низ їх посадив, та накрив прозорими стаканчисками з дірочками та пшикнув в кожній стаканчик водичкою( щоб був парниковий ефект) з ранку побачив що під стаканчиками вже трішки піднялись на 2-3 мм.

5) Освітлення ( ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ ) на стадії коли я тільки висадив їх в основний горщик скільки світла їм потрібно ? я повісив лампу на 50 см вище грунту 240в, чи вмикати її? чи нехай поки при кімнатному освітленні тягнуться? 

6) Та як часто і скільки поливати їх на стадії рассади .

7) Напишіть будьласка помилки , та як покращити процесс. Також в мене є добриво рідке, але я читав що перші 10 днів його взагалі не використовують, тому трішки пізніше до цього повернусь

photo_11_2023-11-08_10-57-04.jpg

photo_6_2023-11-08_10-57-04.jpg

photo_2_2023-11-08_10-57-04.jpg

photo_4_2023-11-08_10-57-04.jpg

photo_3_2023-11-08_10-57-04.jpg

photo_8_2023-11-08_10-57-04.jpg

photo_1_2023-11-08_10-57-04.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, K0koC сказал:

я повісив лампу на 50 см вище грунту 240в, чи вмикати її? чи нехай поки при кімнатному освітленні тягнуться? 

если на лампе нет диммера то вешай выше намного, где-то на метр

3 часа назад, K0koC сказал:

Та як часто і скільки поливати їх на стадії рассади .

перед высадкой надо было весь горшок медленно пролить водой, чтобы пропитался весь грунт, а потом сажать, и потом можно 4-5 дней не поливать вообще с твоим объёмом горшка

  • Like +1 3

Минимум света максимум урожая, технология локального освещения

Хитрости гровера для улучшения результатов

Консультация по грову в телеграм (голосовая связь), платно. Пишите в ЛС.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Добрий вечір , дякую що відповіли на питання стосовно світла . Написали, що лампу потрібно підвісити вище, добре так і зроблю підвішу на метр від горщиків, а скажіть ще будьласка коли іі вмикати? Коли зявляться перші зелені листочки? а до поки нехай просто у відкритому боксі стоять щоб захоплювали світло денне з кімнати? чи закрити і зробити їм там суцільну темряву? якщо закрити їх то чи вмикати їм вентиляції?( вони все одно під стаканом ) Коли знімати стакан з расади? коли будуть листочки? А з приводу того, що я не знав, що потрібно пролити землю водою (а вже посадив рассаду) то як часто мені поливати? че полити зараз землю подалі( з краю ) від росточка ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 hour ago, K0koC said:

Добрий вечір , дякую що відповіли на питання стосовно світла . Написали, що лампу потрібно підвісити вище, добре так і зроблю підвішу на метр від горщиків, а скажіть ще будьласка коли іі вмикати? Коли зявляться перші зелені листочки? а до поки нехай просто у відкритому боксі стоять щоб захоплювали світло денне з кімнати? чи закрити і зробити їм там суцільну темряву? якщо закрити їх то чи вмикати їм вентиляції?( вони все одно під стаканом ) Коли знімати стакан з расади? коли будуть листочки? А з приводу того, що я не знав, що потрібно пролити землю водою (а вже посадив рассаду) то як часто мені поливати? че полити зараз землю подалі( з краю ) від росточка ?

Я останнім часом після пророщування в дисках, якщо все добре, то висаджую в грунт і ставлю одразу під лампу 18/6 і накриваю зверху стаканом з отворами для повітря. Як тільки зʼявляється каска на поверхні, то знімаю стакан і далі вже росте як росте. Вентиляцію в будь якому вмикай, повітря має бути достатньо. Якщо висадив росток в сухий грунт, то краще лий по краях, але не зверху, щоб його там вже не тєрєбонькати, зверху наприскай добре з пульвіча води.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Два зернятка вже піднялись над землею одне взагалі вже майже каску скинуло, ще стоять під стаканами, світло не вмикав їм , але бокс був відкритий тому там було повітря як у кімнаті 24.5 градусів та вологість 50% , ну під стаканом звичайно там трішки інше,одне зернятко не піднялося (те що я посадив на фото було з найменшим зелененьким корінчиком.  ну тоді увімкну вже їм світло, і все підключу . Дякую

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@K0koC вмикай світло, може ще підніметься. Таке теж буває

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 hours ago, K0koC said:

2) Так як я новачок в цій справі мав не обережніть замовити 4 різні насіння, замість того щоб взяти однакові( бо так ще проще доглядати всі плюс мінус в один час почнуть квітнути і т.д...) а в мене виходить 4 різні повністю різні кущі будуть сидіти ... 1) Auto Moon Rock , 2) Auto Deadryder , 3)Auto Killer-kush( это та что не выпустила хвостик) , 4)Auto Lemon Kix  ( на ватном диске у меня вырезан полукруг, квадрат, и треугольник ) - это что бы не перепутать где какая семечка )

Не бери в голову. Растет все одинаково плюс минус. Наоборот, как по мне, то четыре разных сорта получше чем один. Всегда так сажал )
Поливать ты их чем собираешься?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ці дві мені подобаються) сподіваюсь що 3тя також проросте, та що була у воді вона розпалася на дві частини не знаю чи можливо її врятувати, вітягнув з води поклав у ватний диск знову (фото 3). В мене було запасне зернятно то його вже також поставив пророщуватись на ніч, бо один горщик пустуе, а якщо ще те не вилізе, то прийдеться замовляти ще одне насіння, бо таке собі, що місце буду пустувати, але одразу виникае таке питання, якщо в них вже буде різниця тиждень, то зможу я їх ростити одночасно?

photo_1_2023-11-08_20-03-05.jpg

photo_2_2023-11-08_20-03-05.jpg

photo_2023-11-08_19-27-22.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@WeedStreet А з приводу поливу, поливав моршиньской негазованой) в неї Пш 8.24 , в мене з фільтра йде вода 7.5 ПШ , якою краще поливати? та який ідеальний рівень ПШ та як його контрошювати? А якщо з приводу добрив, то мені подарунком дали два добрива, фото зараз додам, якщо вони підходять мені, то напишіть будьласка в якій кількості, на які кількість води та коли треба додавати . https://hydroponics.in.ua/udobrenie-terra-power-gorgona-power-growth-ab250-ml  - це посилання на добриво .

photo_2023-11-08_21-28-07.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
51 minutes ago, K0koC said:

А якщо з приводу добрив, то мені подарунком дали два добрива, фото зараз додам, якщо вони підходять мені, то напишіть будьласка в якій кількості, на які кількість води та коли треба додавати .

На сайте пишет 1 - 2 мл/л. Но так как это минеральные удобры, то обзаведись сразу ппм метром, почитай как им пользоваться и зачем. Более опытные коллеги тебе тут помогут с этим ) я этой фигней не пользовался лет 7

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в целом оно, конечно, да...

1. кокос - лично для меня странный и непонятный предмет :), требующий танцев с бубном и буферизации на старте. Потом все хорошо.

2. идея в 80х80 садить 4 растения - так себе

3. Для 4 растений на 80х80 240Вт - мало.

 

Теперь по процедуре. Садить орех в большой горшок кокоса - так себе идея. Рекомендую выкопать и пересадить, пока не поздно, в литровый или пол-литровый горшок с тем же кокосом. через пару недель целиком ком пересадить в большой. Проще поливать и лучше разовьется корневая (но это не точно)

По воде. Начальный полив кокоса - 3.0ЕС /5.8ПШ, с двойной дозой Калмага. Садить уже после этого и поливать по рекомендациям производителя, но, в среднем, это 2.0ес/5.8ПШ.

ПШ понижается после добавления всех удобрений ПШ-дауном. Есть в любом гроверском магазине. Лампу включить на четверть мощности (надеюсь, диммер в ней есть), если нет - она все равно слабая, просто подними вверх.

Но начни с осмысления мысли, что 60х60 - вполне приличная жилпощадь на однорастение, а если 80х80 на четверых - выростут джунгли, которые ты, конечно, можешь нещадно стричь... и выход будет тот же. Потому как урожай мы считаем не с количества растений, а с площади и, в первую очередь, со света. Одно замечание - в твоем случае в урожае будет тот же вес, но разных сортов.

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не вздумай ничего никуда пересаживать, эти манцы 1л -3л - 10л годится для фотика но никак не для авто. И сажай как задумал. У вэбмастера 4 в 50*50 и нормально. Всё зависит от схемы питания техник и тренировок. И определение производительности г/вт и г/кв.м обычно не совмещаются, применяются для разных техник. Согом можно растить и 25 растих на кв.м. Вот тогда и г/кв.м.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 hours ago, FedorKastorkin said:

 

в целом оно, конечно, да...

1. кокос - лично для меня странный и непонятный предмет :), требующий танцев с бубном и буферизации на старте. Потом все хорошо.

2. идея в 80х80 садить 4 растения - так себе

3. Для 4 растений на 80х80 240Вт - мало.

 

1) кокос от плагрона не требует никаких танцев. При том, шо там даже не кокос, а какой-то GrowMix с кокосом. Шо оно из себя представляет нужно смотреть
2) идея в 80х80 садить 4 растения - вполне ок. Хотя бы потому что:
 

3 hours ago, FedorKastorkin said:

в твоем случае в урожае будет тот же вес, но разных сортов.

3) Для растений 80х80 240 Вт - достаточно. Это не ДНаТ. Тут не ватты считать нужно.

4) 

3 hours ago, FedorKastorkin said:

Садить орех в большой горшок кокоса - так себе идея. Рекомендую выкопать и пересадить, пока не поздно, в литровый или пол-литровый горшок с тем же кокосом. через пару недель целиком ком пересадить в большой.

Почему же так себе? Для первого раза лучше избежать пересадок в принципе. И уж тем более ничего не выкапывать и никуда не пересаживать, если уже посадил.

5) 

3 hours ago, FedorKastorkin said:

Лампу включить на четверть мощности (надеюсь, диммер в ней есть),

Не трогай лампу. В твоем боксе на максимуме оно вполне нормально прорастет весь цикл. Главное следи за температурой. Если растению жарко, тогда есть смысл скручивать. Но это вряд ли произойдет.

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сьогодні з ранку вже ті 2 красеня майже каски поскидали , але в мене тепер одразу декілька нових проблем))

1) В боксі 28.5 градусів і це за 3 години робити лампи з увімкненою вентиляціею і прищебкою ( лампу підняв на 1м як рекомендували ) Але в мене у кімнаті майже 25 , відкривши вікно можливо понизити у кімнаті темпиературу і тим самим спаде і в боксі, але він стоїть у кутку кімнати, а це біля вікна ( не протягне моїх малюків якщо я відкрию вікно а на вулиці 5 градусів, і буде тягнути одразу в бокс прямо на малюків . Як підростуть то я відкрию вікно і у кімнаті температура впаде ( буду сподіватись )

2) Через те, що постійно увімкнена витяжка то вологість повітря 40% , я поставив пару резервуарів з водою і пару губок поклав, читав, що у квітковому магазині можно купити ОАЗІС для квітів змочити його водою та також покласти в тент . Я коли з ранку пішов на роботу то знову накрив їх стаканчиками( пшикнув водички у кожний ) бо переймаюсь що з вологістю 40% нічого гарного не буде . 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Освітлення в мене увімкнено 18\6 , прищепка працюе 24\0 , а витяжка 18\6 як і світло , але після вимкнення ще на 15 хвилин довше, щоб знизити температуру , і кожну наступну годину до включення світла по 15 хвилин в годину . Сьогодні поставлю зволожувач повітря у бокс .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Да, кстати, про температуру и влажность. Хоть в твоем боксе, уверен, глобальных проблем не будет, но лучше повесь внутри гигрометр и следи за параметрами. При чем следи за параметрами именно под лампой, а не где-то в углу. Высокая влажность на финальных стадиях может привести к плесени и потере урожая. Так же как и температура выше 30 подниматься не должна.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, Тилорн сказал:

Согом можно растить и 25 растих на кв.м

можно и голым на морозе танцевать, только зачем... 25 чупачупсов с выходом, как у одного растения, а купил топикстартер каждый орех за отдельную денежку.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, WeedStreet сказал:

кокос от плагрона не требует никаких танцев. При том, шо там даже не кокос, а какой-то GrowMix с кокосом

Мсье имеет с ним опыт? я имею; это обычный кокос плюс добавленный перлит в пропорции 7/3. Изначально промытый в ноль от соли, но так же и от всего остального. И который при старте полива без буферизации радостно заберет из компота весь магний в первую очередь. Именно поэтому его надо вначале буферизировать, и даже после этого потом вылязят дисбалансы.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, Тилорн сказал:

Всё зависит от схемы питания техник и тренировок

не совсем. Схемой питания мы можем максимально раскрыть потенциал растения. Но если человек садит растение на 25х25см (как в примере  - 4 горшка на 50х50) - это, безусловно, интересный опыт, но рекомендовать его я бы не стал. У меня сейчас, впрочем, одно растение занимает кусок принта площадью 30х50см, и это при всех сетках и обрезаниях считаю минимальным объемом, уменьшать еще жилплощадь даже при своих бесплатных клонах считаю неверным (но, разумеется, у меня своя мотивация - максимальный урожай максимального качества за минимальное время - если отталкиваться от другой задачи - можно и сог поднимать. Просто он менее эффективен, собственно, поэтому у коммерческих гроверов в ЮСА его и нет)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

IMG_2284.jpeg
 

GrowMix судя по всему вообще кокоса не содержит. Тут ошибочка.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 11/8/2023 at 11:18 AM, K0koC said:

Потім замовив грунт взяв Plagron GrowMIx з Нідерландів з кокосовим волоссям, з перелітом 70\30

Там торф с перлитом, а не кокос

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

IMG_2285.thumb.jpeg.d32b89d68f2cd7a5d4236feb737d16bc.jpeg

Тем не менее этот тоже буферизирован. Так шо если у кого-то что-то забирает из компота, то проблема не в субстрате

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро, @K0koC посмотри точно что там у тебя, ибо кокос нельзя поливать водой без удобрений.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вставлю свои 5 копеек как владелец точно такой палатки в которой провел 4 цикла.

В 08.11.2023 в 11:18, K0koC сказал:

І того замовив тент розміром 80х80х180 (здалося ідеальний варіант) почитав що там можна саджати 4-5 автіків.

лично я в таком боксе растил всегда по 2 растения. Имхо удобней их обслуживать. Часто в бокс надо что то поставить ( увлажнитель например ) 
+ листва и ветки при 4х растихах переплетутся и создадут сплошное плато ( при должном уходе )
Короче к чему я..   2 - максимум 3 растения на єтот бокс) Представь нужно достать дальний горшок что б пролить например. Головняк. 
1656505318__viber_2021-01-03_12-05-49.thumb.jpg.3ee12a6a3fb615827e3f80331680ecc2.jpg

В 08.11.2023 в 11:18, K0koC сказал:

для системи вентиляції купив  канальний вентилятор TT 125 23-37W, 220-280 м3/час, та під нього вугольний фільтр з пропускною можливістю 360м3\час.

на вид фильтр вроде небольшой на фото. Если реально 360 м3\час, то рекомендую юзать первую скорость твоего канальника! Та что на 220 м3\час

Иначе может пропускать запах на цвете. Я предыдущие циклы не по канальнику подбирал фильтры и постоянно стоял легкий штын. В текущем цикле у меня огромный канальник в миниатюрном боксе. Запаха в хате нет от слова совсем. 
 

В 08.11.2023 в 11:18, K0koC сказал:

читав що ідеальний обьем грунту 12-15 л

Это мое любимое :rasta_biggrin:  
Все время так выходит, что ращу в 6-7 литрах кокоса) 
и ниче ...   нарастает)  Один раз даже в 1 литровых горшках поднимал)  Так что думаю не в горшках тут дело)
Но тот факт, что они у тебя больше. дает им больше потенциала. Еще один аргумент в пользу 2х растих вместо 4х )
image.thumb.png.0911f4ba37fdb22d0284a3cee496e171.png image.thumb.png.4478dcadca2c546fa1f849ee7004131d.png

В 08.11.2023 в 11:18, K0koC сказал:

) Освітлення ( ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ ) на стадії коли я тільки висадив їх в основний горщик скільки світла їм потрібно ? я повісив лампу на 50 см вище грунту 240в, чи вмикати її? чи нехай поки при кімнатному освітленні тягнуться? 

включай лампу) никакого дневного освещения) ) Подними повыше если лампа без диммера.  80-100 см наверное.. лампа мощная

В 08.11.2023 в 11:18, K0koC сказал:

6) Та як часто і скільки поливати їх на стадії рассади .

7) Напишіть будьласка помилки , та як покращити процесс. Також в мене є добриво рідке, але я читав що перші 10 днів його взагалі не використовують, тому трішки пізніше до цього повернусь

 

Кокос поливаешь всегда с удобрами. Даже если он был буферизирован изначально. Делай слабый компот в 250-300 ппм и пока мелкие поливай вокруг ствола, кольцом. По 300 мл в каждую будет достаточно первую неделю.
Не забывай про кальций. Он тоже нужен на постоянке в компоте

  • Like +1 3

 

Runtz & Gorilla Glue | Barney's Farm | Coco | Led ( текущий гроу )

Green Poison в 1 л. горшках / Кокос / АN  Сухой вес - 255 гр. :perfect:

 :flower:  DWC | Blue Auto Mazar® от Dutch Passion | Led   Сухой вес - 416 гр. :peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вибачаюсь з приводу грунту написав кокос бо (багато волосні з кокосу , ну блін чи шерсті чиєїсь)))) грунт реально називается Plagron GrowMix , і више ктось писав про торф я подививився він реально тільки з торфу , вибачаюсь якщо ввів когось в оману ( Я в цей грунт ще додав сам переліту бо мені здалося його замало, писали в деяких пабліках що взагалі можна 40\60 додавати, то я додав ще десь 20-25% переліту в цей грунт, він взагалі став як хмаринка легкий .

 

photo_1_2023-11-09_18-18-47.jpg

photo_2_2023-11-09_18-18-47.jpg

photo_3_2023-11-09_18-18-47.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...