Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Всім привіт та з новим роком! Планую почати новий рік з нового грову, з використанням добрив від Advanced Nutrients, на базі Connoisseur. Так як таблиці від виробника мене мʼяко кажучи «дивують», вирішила запитати у експертів поради тут на форумі. Буду дуже вдячна тому, хто скине адекватну таблицю для такої бази, та надасть поради щодо доцільності придбання «смаколиків» до цієї бази, та яких саме. Всім миру 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Юзав. Але не сосо. Удобри як удобри.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, MamaIndica сказал:

Всім привіт та з новим роком! Планую почати новий рік з нового грову, з використанням добрив від Advanced Nutrients, на базі Connoisseur. Так як таблиці від виробника мене мʼяко кажучи «дивують», вирішила запитати у експертів поради тут на форумі. Буду дуже вдячна тому, хто скине адекватну таблицю для такої бази, та надасть поради щодо доцільності придбання «смаколиків» до цієї бази, та яких саме. Всім миру 

так а що в таблиці від виробника не так ? Не розумію що саме дивує. 

 

Я так зрозумів там дві двокомпонентні бази, а+б в рівних пропорціях - одна на вегу НПК 5-2-4, а інша на цвітіння 5-4-5.

Абсолютно звичайні цифри для коко бази, вони майже всі такі. 

Додати ще щось фосфоро-калійне на цвітіння + магній = мінімальний набір добрив для грову на кокосі готовий. Всі інші домішки - то вже по бажанню, можна хоч всю лінійку адванседів скупити ) 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
46 минут назад, GG19876 сказал:

так а що в таблиці від виробника не так ? Не розумію що саме дивує. 

 

Я так зрозумів там дві двокомпонентні бази, а+б в рівних пропорціях - одна на вегу НПК 5-2-4, а інша на цвітіння 5-4-5.

Абсолютно звичайні цифри для коко бази, вони майже всі такі. 

Додати ще щось фосфоро-калійне на цвітіння + магній = мінімальний набір добрив для грову на кокосі готовий. Всі інші домішки - то вже по бажанню, можна хоч всю лінійку адванседів скупити ) 

Дякую за відоповідь. 
 

Обшаривши іноземні форуми, та GrowDiares, у тому числі, зробила висновок, що іноземці користуються таблицями виробника, у співвідношенні 1/2, с деякими погрішностями. Так як лити, умовно, на 3 тижні грову 4мл/л Grow A/B, це дивно, як на мене. Для чого виробник це робить, вказуючи такі пропорції, не важко здогадатись. 
 

У будь-якому випадку, я буду експериментувати по ходу діла. Але, не вважаю, що було зайвим, запитати думки людей, хто ростив на цій базі.  

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, MamaIndica сказал:

Дякую за відоповідь. 
 

Обшаривши іноземні форуми, та GrowDiares, у тому числі, зробила висновок, що іноземці користуються таблицями виробника, у співвідношенні 1/2, с деякими погрішностями. Так як лити, умовно, на 3 тижні грову 4мл/л Grow A/B, це дивно, як на мене. Для чого виробник це робить, вказуючи такі пропорції, не важко здогадатись. 
 

У будь-якому випадку, я буду експериментувати по ходу діла. Але, не вважаю, що було зайвим, запитати думки людей, хто ростив на цій базі.  

так а чо дивного то ? Я так і не зрозумів. 

Думаєш велика доза і боїшся давати ? Ну... дозування штука індивідуальна.

Наприклад у мене 1000-1200ппм вега 1400-1800 цвітіння. І одночасно знаю бро з форуму у котрого в схожих умовах за весь цикл не більше 800ппм. А також знаю іншого бро у якого цифри до 3000 доходять ) і нічо, росте норм. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

багато хто боїться навалювати рослині добрив. 

Зря... якщо з самого початку ростити її на серйозній дозі - вона звикає і чудово росте. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...