Jump to content

GG19876

Strain Hunters
 • Content Count

  13,305
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

GG19876 last won the day on January 29 2020

GG19876 had the most liked content!

Community Reputation

11,908 ++

About GG19876

 • Rank
  Легенда Джа форума

Информация гровера

 • Sex
  Мужчина
 • Experience in Grow
  Более 5 лет
 • Interests
  Гидропоника
  Земля
  Indoor
  Индика
  Гибриды
 • Age
  Я подтверждаю, что мне уже исполнилось 18+ лет.
 • Country
  Украина

Recent Profile Visitors

11,811 profile views
 1. нет проблем. Я так переходил с Jungle juice на Vitalink или я переходил наоборот ... в общем не важно
 2. наверняка вариантов много. Но знаю только такой
 3. все кусты так или иначе фонят, даже те про которые говорят - "без запаха" Без фильтра в индоре не обойтись если ты о этом.
 4. Відмочив день кокос з брикету, добряче пролив його водою з сульфатом магнію з квіткового магазину (коштує копійки, а можна і без нього просто водою прямо з крану). Віджав кокос щоб не було багато вологи і насипав в горшок. Потім цей горшок повільно пролив добривами в повну дозу (1000-1100 ппм) об'єм поливу приблизно 50% від об'єму горшку. Почекав поки все стече. Все, кокос готовий, копаємо неглибоку лунку і саджаємо пророщену сємку. Для розсади в стаканчиках та ж історія.
 5. @BM5 я ж казав. Кокос без добрив. Потрібна зарядка кокосу перед посадкою - повноцінною дозою, як на вегу. А це по 1-1.5мл\л і мікро, і гро і блум, Десь 700-800ppm добрив + 200-300 води з під крану, 1000ppm разом. Для рослини в стаканчику - та ж історія. Не декілька капель мікри на літр
 6. я через фінансову частину - теж майже закінчив купувати стіми. Залишив в списку лише те що сподобалось і те що необхідно. Це основне без чого для мене гров неможливий. Базові добрива + щось фосфоро-калійне на цвітіння(от що завгодно, будь то пк бустер, овердрайв чи просто частина бази Bloom) + сульфат магнію (30 гривень пів кіло) Ще іноді купую те без чого можна обійтися, але те що мені подобається - b-52, T.A Silicate(кальцій\кремній), мікоріза (+меласса для підкормки мікорізи)
 7. @Бугор @Tyomishe від промивки немає ні великої шкоди, ні якихось великих плюсів. Нічого з рослини не "вимивається", смоли і терпенів більше не стає (а терпенів стає навіть менше), рослина просто починає помирати з голоду та етап "пролічки" запускається трішки раніше т.к через голод руйнується хлорофіл і інші сполуки. Особисто я прибічник позиції = кормити до останнього дня. Нехай рослина гарно живе до останнього її дня. Ну а ви робіть що хочете, можете мити, можете ні.
 8. а если товарищу отбить эти листья через сетку = то наверняка нос воротить не будет. Кстати так я с сахарными листьями и поступаю.
 9. ответ = забей. Это вообще не проблема.
×
×
 • Create New...