-
Публикации
1 302 -
Зарегистрирован
-
Посещение
-
Дней в лидерах
2
Последний раз romario999 выиграл июня 14
Публикации romario999 были самыми популярными!
Репутация
1 199 +О romario999
-
Звание
Джа постоялец
Информация гровера
-
Пол
Мужчина
-
Стаж грова
Более 5 лет
-
Интересы
Гидропоника
Земля
Indoor
Outdoor
Сатива
Индика
Гибриды -
Страна
Украина
Посетители профиля
-
Я людина проста: є зернята, треба садити / Fat Banana Special Queen 1 RQS
тему ответил в romario999 пользователя romario999 в Репорты АутДор
8 тижнів Привіт, друзі! От такий 3.14здець сьогодні зранку. Останнім разом в четвер зранку вилив по 10 літрів, але жара 40(а на сонці і більше) робить свою справу. Рівно три доби і рослини, особливо Special Queen 1, підв'яли. Сподіваюсь, що це не критично. Знизу трохи пожовтіли липухи. Завтра вроді вже спека спаде -
Я людина проста: є зернята, треба садити / Fat Banana Special Queen 1 RQS
тему ответил в romario999 пользователя romario999 в Репорты АутДор
та ні, недалеко. з дому везу. канал є біля місця, але я там і так с каністрами шифруюсь, то не хочу ще лишній раз набирати. метрів 200 по корчах від дороги. але вже в 7 ранку 26 градусів. сьогодні вдень 41. з понеділка вже нормально буде 30-32 при такій спеці в мене земля висихає швидко, рослини п'ють. якби я землю не завозив і не поливав, то мені б природа дала на тиждень покурити -
пхахахах... шо це за новий перл?
-
шо за провокація? хто це пише?
- 4 ответа
-
- 2
-
-
Аут 47 широта, авто+ фаст від бро гуд мастер) багато сортів)
тему ответил в Rastapaha1 пользователя romario999 в Репорты АутДор
згоден. але що таке країна? то є люди. кожен з себе повинен почати ставати краще і тоді буде щастя всім. так, звучить як щось далеке і нереальне. але воно є вже. люди так живуть зараз і не в другому світі. і коли ти це все бачиш, занурюєшся в життя, де ніхто не лізе в твоє особисте життя (поки ти не порушуєш закон), то розумієш наскільки це круто. треба закінчувати засерати репорт людині. мир усім -
Аут 47 широта, авто+ фаст від бро гуд мастер) багато сортів)
тему ответил в Rastapaha1 пользователя romario999 в Репорты АутДор
офіційна позиція така собі. рано чи пізно прийдеться прийти до цього. тільки законність, як норма поведінки, може врятувати суспільство. зробити країну процвітаючою. просто мета проекту, на мою думку, повинна рухатись у напрямку розвитку і вдосконалення. як юрист(коли буде посада, то пишіть) заявляю, шо з такими позиціями у судах будуть проблеми. а держава, як регулятор відносин, може знести форум, або надати права певні головним конкурентам. може я помиляюсь.. колись, я вірю, люди які не спричиняють шкоди оточуючим, зможуть спокійно ростити деревця собі коханому. і тільки така позиція і -
Я людина проста: є зернята, треба садити / Fat Banana Special Queen 1 RQS
тему ответил в romario999 пользователя romario999 в Репорты АутДор
о 8-30 ранку приблизно так я себе відчував треба назву репорту змінити на "репорт водовоза 2026" -
какой возраст? и автомат это или фотик? сильно ты этими пересадками увлекаешься. бледноватые, света не хватает очень. скрути хотя бы бытовой лэд, если нет на лампу пока
-
Аут 47 широта, авто+ фаст від бро гуд мастер) багато сортів)
тему ответил в Rastapaha1 пользователя romario999 в Репорты АутДор
тепер зрозуміло, Бро! трохи спокійніше я ж без негативу. це тоді вже питання до адмінів. є в цему зерно раціональності просто - правило для нових репортів. гарного грову, козаче -
Аут 47 широта, авто+ фаст від бро гуд мастер) багато сортів)
тему ответил в Rastapaha1 пользователя romario999 в Репорты АутДор
було б дивно, якшо б ти написав, шо барижеш. відповіді я не почув, а тільки "проходь" і це не дискусія. скільки в тебе росте зараз? мені коханому 2 на рік з головою вистачає. а коли 2 роки вона лежить, то вже не пахне і не смакує. чому в Німеччині 3 кущі можна за легалайзом тримати? та і кругом є обмеження. може в тебе і добрі наміри, але це ж дивляться мамкіни гровери теж. чому вони не можуть насадити півгорода конопель і курити всім клубом поки на сраки не попадають? це не іграшки. зараз це наркотична речовина і ми тут шоб показати і доказати, шо ми люди розумні і раціональні. я не проти за -
Аут 47 широта, авто+ фаст від бро гуд мастер) багато сортів)
тему ответил в Rastapaha1 пользователя romario999 в Репорты АутДор
Хай, Бро! Гарні кущики, тільки незрозуміло навіщо стільки багато? Взагалі цю тему потрібно піднімати на форумі і не висвітлювати такі масштаби суспільству. Це нездоровий глузд, що найменше. Нашим людям даси руку, вони по плече відхоплюють. Треба розуміти навіщо ми взагалі тут спілкуємось і радимось. Це не схоже на кроки до висвітлювання мирного канабісу і просунення ідей легалайзу. На брідера ти не дуже схожий, вибач. Я нікого не хочу ображати, але це тема для дискусу, що найменше. Мир -
Я людина проста: є зернята, треба садити / Fat Banana Special Queen 1 RQS
тему ответил в romario999 пользователя romario999 в Репорты АутДор
Дякую, Бро! Ялинки гарні справді. Але дуже жарко зараз. Температура побила історичний максимум, до 40 і ще буде так до вівторка. Зараз приходиться кожних 2-3 дні бігати поливати, бо боюсь, що погорять. Два відра тягну, шоб хоть трохи промочити, а не просто зверху. Тиждень - два окей. Але перспектива на все літо не дуже сприятлива. Дощі в нас не дуже часто, а гарних дощів взагалі мало. Отака в мене земля, якшо спахана. Коли коріння заповне мої ями по 40-50 літрів чи буде воно заповнювати грунт місцевий? ШІ каже, шо це алювіальний галечниково-гравійний грунт. Теоретично коріння його може -
насекомое паразит - минер
- 4 ответа
-
- 3
-
-
SOS!Потрібна допомога, підкормка по листу
вопрос ответил в zewsepta пользователя romario999 в Вопрос - ответ
взагалі треба фотки, а то все балачки.. -
SOS!Потрібна допомога, підкормка по листу
вопрос ответил в zewsepta пользователя romario999 в Вопрос - ответ
хай, Бро! це дуже гарно, що ти розібрався з речами, в яких більшість мамкиних гроверів не мають уяви. але в ауті це зайве, на мою думку. в мене теж камінці самі, тому видовбав ями по літрів 50-70 і землю привозю покупну. свого роду горщики у землі. блок в ауті - це шо? вже якшо на природі таке, то нашо взагалі цим займатись і витрачати час? жорстко, але по суті. трохи насторожує вода з річки - я б сюди увагу звернув. в мене проблема з цвіл'ю наприкинці. і це єдина проблема взагалі в моєму розумінні в ауті, яка може мати місце. я знаю людей, які без добрив у горщиках по 8 літрів ростять. і це
