Перейти к публикации

romario999

Гроверы Новичок
  • Публикации

    1 302
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    2

Последний раз romario999 выиграл июня 14

Публикации romario999 были самыми популярными!

Репутация

1 199 +

6 подписчиков

О romario999

  • Звание
    Джа постоялец

Информация гровера

  • Пол
    Мужчина
  • Стаж грова
    Более 5 лет
  • Интересы
    Гидропоника
    Земля
    Indoor
    Outdoor
    Сатива
    Индика
    Гибриды
  • Страна
    Украина

Посетители профиля

3 016 просмотров профиля
  1. 8 тижнів Привіт, друзі! От такий 3.14здець сьогодні зранку. Останнім разом в четвер зранку вилив по 10 літрів, але жара 40(а на сонці і більше) робить свою справу. Рівно три доби і рослини, особливо Special Queen 1, підв'яли. Сподіваюсь, що це не критично. Знизу трохи пожовтіли липухи. Завтра вроді вже спека спаде
  2. та ні, недалеко. з дому везу. канал є біля місця, але я там і так с каністрами шифруюсь, то не хочу ще лишній раз набирати. метрів 200 по корчах від дороги. але вже в 7 ранку 26 градусів. сьогодні вдень 41. з понеділка вже нормально буде 30-32 при такій спеці в мене земля висихає швидко, рослини п'ють. якби я землю не завозив і не поливав, то мені б природа дала на тиждень покурити
  3. romario999

    дичка

    пхахахах... шо це за новий перл?
  4. romario999

    дичка

    шо за провокація? хто це пише?
  5. згоден. але що таке країна? то є люди. кожен з себе повинен почати ставати краще і тоді буде щастя всім. так, звучить як щось далеке і нереальне. але воно є вже. люди так живуть зараз і не в другому світі. і коли ти це все бачиш, занурюєшся в життя, де ніхто не лізе в твоє особисте життя (поки ти не порушуєш закон), то розумієш наскільки це круто. треба закінчувати засерати репорт людині. мир усім
  6. офіційна позиція така собі. рано чи пізно прийдеться прийти до цього. тільки законність, як норма поведінки, може врятувати суспільство. зробити країну процвітаючою. просто мета проекту, на мою думку, повинна рухатись у напрямку розвитку і вдосконалення. як юрист(коли буде посада, то пишіть) заявляю, шо з такими позиціями у судах будуть проблеми. а держава, як регулятор відносин, може знести форум, або надати права певні головним конкурентам. може я помиляюсь.. колись, я вірю, люди які не спричиняють шкоди оточуючим, зможуть спокійно ростити деревця собі коханому. і тільки така позиція і
  7. о 8-30 ранку приблизно так я себе відчував треба назву репорту змінити на "репорт водовоза 2026"
  8. romario999

    Ампутация семядоль

    какой возраст? и автомат это или фотик? сильно ты этими пересадками увлекаешься. бледноватые, света не хватает очень. скрути хотя бы бытовой лэд, если нет на лампу пока
  9. тепер зрозуміло, Бро! трохи спокійніше я ж без негативу. це тоді вже питання до адмінів. є в цему зерно раціональності просто - правило для нових репортів. гарного грову, козаче
  10. було б дивно, якшо б ти написав, шо барижеш. відповіді я не почув, а тільки "проходь" і це не дискусія. скільки в тебе росте зараз? мені коханому 2 на рік з головою вистачає. а коли 2 роки вона лежить, то вже не пахне і не смакує. чому в Німеччині 3 кущі можна за легалайзом тримати? та і кругом є обмеження. може в тебе і добрі наміри, але це ж дивляться мамкіни гровери теж. чому вони не можуть насадити півгорода конопель і курити всім клубом поки на сраки не попадають? це не іграшки. зараз це наркотична речовина і ми тут шоб показати і доказати, шо ми люди розумні і раціональні. я не проти за
  11. Хай, Бро! Гарні кущики, тільки незрозуміло навіщо стільки багато? Взагалі цю тему потрібно піднімати на форумі і не висвітлювати такі масштаби суспільству. Це нездоровий глузд, що найменше. Нашим людям даси руку, вони по плече відхоплюють. Треба розуміти навіщо ми взагалі тут спілкуємось і радимось. Це не схоже на кроки до висвітлювання мирного канабісу і просунення ідей легалайзу. На брідера ти не дуже схожий, вибач. Я нікого не хочу ображати, але це тема для дискусу, що найменше. Мир
  12. Дякую, Бро! Ялинки гарні справді. Але дуже жарко зараз. Температура побила історичний максимум, до 40 і ще буде так до вівторка. Зараз приходиться кожних 2-3 дні бігати поливати, бо боюсь, що погорять. Два відра тягну, шоб хоть трохи промочити, а не просто зверху. Тиждень - два окей. Але перспектива на все літо не дуже сприятлива. Дощі в нас не дуже часто, а гарних дощів взагалі мало. Отака в мене земля, якшо спахана. Коли коріння заповне мої ями по 40-50 літрів чи буде воно заповнювати грунт місцевий? ШІ каже, шо це алювіальний галечниково-гравійний грунт. Теоретично коріння його може
  13. насекомое паразит - минер
  14. взагалі треба фотки, а то все балачки..
  15. хай, Бро! це дуже гарно, що ти розібрався з речами, в яких більшість мамкиних гроверів не мають уяви. але в ауті це зайве, на мою думку. в мене теж камінці самі, тому видовбав ями по літрів 50-70 і землю привозю покупну. свого роду горщики у землі. блок в ауті - це шо? вже якшо на природі таке, то нашо взагалі цим займатись і витрачати час? жорстко, але по суті. трохи насторожує вода з річки - я б сюди увагу звернув. в мене проблема з цвіл'ю наприкинці. і це єдина проблема взагалі в моєму розумінні в ауті, яка може мати місце. я знаю людей, які без добрив у горщиках по 8 літрів ростять. і це
×
×
  • Создать...