Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Test Report 2024/120х120х200/Led/(місцеві брідери з форума)


Рекомендованные сообщения

Начало гроурепорта

Тест-гровінг,UA

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • pro100grow changed the title to 47Ш,Test Outdoor Fast/Foto/Auto,2024

Будуть присутні такі сорти/сідбанки:

@milen9(Wedding Chesekake fast,Kerosene Krash Foto,O.G Kush Foto,Cinema Haze auto,Night Queen auto

@sim Kritical Kush Fast,O.G Kush Fast,S.A.D Fast

@GanjaSeeds Dos-si-Dos auto,Dos-si-Dos Photo

Ну і ще щось подумаю,може знайду десь Іспанську генетику,мрія №779😏

 

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

По сємкам маю ось що...Збираю кеш на якісь дуже круті сємки(3-5шт) упаковку візьму або Barney's або Swet Seeds,в цьому сезоні то 100% і порівняю якість трави і чи дійсно ціна=сама висока якість.Так,це будуть  Fast-версії,в силу більшості порад.Джа допоможе:rasta_peace:@milen9, @RISEWEED, @GanjaSeeds, @sim 

IMG_3310.jpeg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 weeks later...

Є знатоки по індору в даний період?Згадав,що збирав колись бомж-палатку,подивився-ніби нічо так,можна гровити,5 кущів за глаза влізе і ще місця повно,так от,палатка знаходиться в неопалюваному приміщенні і з ввімкненим світлом-температура 22-25,цикл буде нічним,щоб компенсувати лампами падіння температури,як буде краще,18/6,де 6 годин нічні будуть припадати на 10:00-16:00 з періодично вмикаючогося дуйчика чи 24/0,без дуйчика?Я рахую,що останній варік-жоска порнуха і ліпше все ж таки з дуйчиком)І да,насіння замочені і вже всі луснули,від @milen9 Cinema Haze auto,Night Queen auto,British Style auto,по світлу-поки бічлед і 2 галогенові прожектори на 250 на 450W,жарять як пекло і спочатку парився,що від контакту може щось загорітись,типу пінофолу або мішковина з-під селітри,з якої власне і зібрана палатка...хз думаю в кінці місяця взяти якісь Quantum Board на 240W в районі 7К грн,але поки маю що маю...

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Такі діла)

IMG_3387.jpeg

IMG_3386.jpeg

Темпа замала,думаю дуйчик вирішить,маю ось такий

IMG_3385.jpeg

IMG_3384.jpeg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

По світлу,буду замовляти китай-лед борди 2шт і Мінвелл на 240W і замонтую на металеві швелера-вуголки в якості радіатора,думаю для початку вистачить,потім мб ще 2шт поставлю на цвітіння.Хто гровив на таких?Буде толк?Бо ціна дуже демократична,за 240W-всього 3500грн комплектом виходить.

111.png

Безымянный.png

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1 день від каски,Cinema Haze(2шт)+Night Queen(1шт) чудово залишили скорлупку в землі,British Style поки що з пропусками по зажиганію🤨Дуже довго росте корінець,ще навіть над землею не піднялись обидві,але все ок,підожду гляну,мб сорт врожайний буде)Температура:17-18С,попшикав легенько з пульвіка осмосом.Купив механучний таймер на дуйчик,тепер кожні 3 години буде вмикатись на 15хв на 1 положенні тумблера потужності.

IMG_3398.jpeg

IMG_3397.jpeg

IMG_3396.jpeg

IMG_3395.jpeg

IMG_3394.jpeg

IMG_3400.jpeg

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Затарився трохи стимуляторами,буду потрохи давати корневін в компот і стимульятор росту,дуже гарно себе показав в ауті,бурштинку з пульвіка.British Style обидві так і не роздуплились,сємки сидять в землі з росточками і не ростуть а от Cinema Haze і Night Queen вже витягнулись по 2-2.5см і формується друга пара листів.Думаю їх замінити на автіки від @RISEWEED

IMG_3406.jpeg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2 калаша вже плавають,нам потрібні здорові і міцні дівки,тормозячі не в наш вагон:weedbush:Стоп-матч,потрібен трансфер:eyes:Тріхоми вмєсто ізвілін:bayan:

IMG_3408.jpeg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

5 днів,під корінь-100г осмосу з корневіном+янтарка,по листу-янтарка+циркон.Трошки прохолодно в халабуді)

IMG_3413.jpeg

IMG_3414.jpeg

IMG_3415.jpeg

IMG_3416.jpeg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...
Конец гроурепорта

вже плануєш сіяти чи просто здалеку зайшов?)))

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
33 хвилини тому, jumbojet сказав:

вже плануєш сіяти чи просто здалеку зайшов?)))

вже посіяв...:giggling:

  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, jumbojet сказал:

вже плануєш сіяти чи просто здалеку зайшов?)))

ні,жду ще деякий час і під лампи в потах,потім ті дерева повивозю в Wild Nature і повкопую прямо в них)Просто вже створив,щоб вести перелік деяких питань і які сорти буду підіймати в цьому сезоні 😌Так би мовити,свого роду,щоденник)

44 минуты назад, Neverminder сказал:

вже посіяв...:giggling:

в нас тільки зима прийшла)))

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
23 хвилини тому, pro100grow сказав:

ні,жду ще деякий час і під лампи в потах,потім ті дерева повивозю в Wild Nature і повкопую прямо в них)

 

автоквіти через їх умовно короткий цикла нема сенсу висаджувати в аут раніше ніж коли нічна температура підніметься до хоча б(!) 12 градусів, бо отримаєш ліліпутів, тобто засіваєш десь 15 травня, макс 2 тижні в горщику(0,6-1 л) і потім в аут.

по фот\фаст, якщо посієш на початку квітня отримаєш цикл 7 місяців+. воно тобі треба?  я вже минулого року посіяв фото на початку квітня - отримав цикл на 7 місяців, а у випадку з area51, яка як виявилося любить квітнути 3 місяці вийшло 8 місяців. твої сативні fast сорти в ауті не те, що не дозріють, може навіть не наростуть нормально....... на 50 широті fast починає квітнути 25 серпня.... зважай кароч

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сьогодні 13 січня. Я по мені ще рано:giggling:

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я після минулого року більше не буду фотіки піднімать.... Тільки фасти та автомати. 48 ш.

Изменено пользователем gans30
  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, jumbojet сказал:

автоквіти через їх умовно короткий цикла нема сенсу висаджувати в аут раніше ніж коли нічна температура підніметься до хоча б(!) 12 градусів, бо отримаєш ліліпутів, тобто засіваєш десь 15 травня, макс 2 тижні в горщику(0,6-1 л) і потім в аут.

по фот\фаст, якщо посієш на початку квітня отримаєш цикл 7 місяців+. воно тобі треба?  я вже минулого року посіяв фото на початку квітня - отримав цикл на 7 місяців, а у випадку з area51, яка як виявилося любить квітнути 3 місяці вийшло 8 місяців. твої сативні fast сорти в ауті не те, що не дозріють, може навіть не наростуть нормально....... на 50 широті fast починає квітнути 25 серпня.... зважай кароч

з минулого досвіду,фасти-дуже не стабільні рослини,деякі зацвіли не початку літа,деякі в середині,деякі в серпні а деякі,взагалі разом з фотіками,на початку вересня....чому це не наросте?))Дурниці якісь,нарахунок автиків і температури повнцстю згоден з тобою,а от всього іншого-однозначно ні)

2 часа назад, gans30 сказал:

Сьогодні 13 січня. Я по мені ще рано:giggling:

ну в мене минулий сезон тільки на фотіках і виїхав,але деякі фастт були як фот.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22 часа назад, pro100grow сказал:

Тест-гровінг,UA

Нормал бро,как говорят готовь сани летом,а телегу зимой.На твоей широте,много чего можно пробовать подымать,а если осенью с погодой повезет,будешь в шоколаде.

 

18 часов назад, pro100grow сказал:

минулого досвіду,фасти-дуже не стабільні рослини,деякі зацвіли не початку літа,деякі в середині,деякі в серпні а деякі,взагалі разом з фотіками,на початку вересня...

Есть такое дело,даже у более мения неплохих банков,но есть и довольно стабильные вещи у местных.

 

20 часов назад, gans30 сказал:

Я після минулого року більше не буду фотіки піднімать.... Тільки фасти та автомати. 48 ш.

Есть бро и фотики довольно ранние,их не много,но есть.И это не бла-бла,а реально  проверенно лично на 48.5 ш.

 

20 часов назад, jumbojet сказал:

фот\фаст, якщо посієш на початку квітня отримаєш цикл 7 місяців+. воно тобі треба?  я вже минулого року посіяв фото на початку квітня - отримав цикл на 7 місяців, а у випадку з area51, яка як виявилося любить квітнути 3 місяці вийшло 8 місяців. твої сативні fast сорти в ауті не те, що не дозріють, може навіть не наростуть нормально....... на 50 широті fast починає квітнути 25 серпня.... зважай кароч

Так у него юга,по сравнению с 50ш,так шо наростет у него всё нормально,разве может фотик какой немного не достоит чуть,но тут уже от погоды зависит.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, Хотабыч сказал:

Нормал бро,как говорят готовь сани летом,а телегу зимой.На твоей широте,много чего можно пробовать подымать,а если осенью с погодой повезет,будешь в шоколаде.

 

Есть такое дело,даже у более мения неплохих банков,но есть и довольно стабильные вещи у местных.

 

Есть бро и фотики довольно ранние,их не много,но есть.И это не бла-бла,а реально  проверенно лично на 48.5 ш.

 

Так у него юга,по сравнению с 50ш,так шо наростет у него всё нормально,разве может фотик какой немного не достоит чуть,но тут уже от погоды зависит.

Вот именно- погода. В прошлом году фотики на половине цвета уже прихватил заморозок. И шишки такими размерами и остались...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, gans30 сказал:

Вот именно- погода. В прошлом году фотики на половине цвета уже прихватил заморозок. И шишки такими размерами и остались...

Дааа,було діло ну буду сподіватись на гарну погоду

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 13.01.2024 в 13:46, gans30 сказал:

Я після минулого року більше не буду фотіки піднімать.... Тільки фасти та автомати. 48 ш

Нормально можна фотіки піднімати на 48, бро. Звісно з року в рік від погоди залежить, але високі шанси все ж таки є.

Для себе зробив висновок: рання висадка і помірний азот сприяють більш ранньому зацвітанню

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

Приїхали ніштяки,як і планував,2 плашки по 120wSamsung LM 281B+(3000K+5000K),FR(660NM),UV(395nm),дрова ди них-XLG-240-H-AB з виносним діммером,по удобрам докупив що не вистачало,а саме:Flora Micro+Bloom по 1л,як база і альтернатива Adeanced Nutrients,з минулого грову ще пляшка літрова Gro залишилась і ще хочу стіми їхні затарити,купив мікоризу Great White(100g),5 гроубегів по 20л,зволожувач з вмонтованим таймером і просто купу кокосу і перліту,не знаю навіщо так багато,хочу спробувати гров в коко.На майбутнє,в планах маю взяти гроутент на 2 здорові фотіки і ще 2 борди,проте то буде пізніше,в мене ж тут тест гров і 5 автіків.Також забрав тестові горіхи від бро @POSTAL,навіть не рахував скільки там,проте,як домовлялись,з мене розгорнутий реп.Придивляюсь взяти комплект з двох приладів Ph i tds метр ну п поки займусь монтажем і підключенням.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Монтую на відрізки алюмінієвого швелеру,виходить якось так)

IMG_3425.jpeg

IMG_3423.jpeg

IMG_3424.jpeg

IMG_3426.jpeg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Змонтував на металевій штанзі з різьбою і гвинтах-барашиках.Вроді як надійно.Очікував більш-менш якогось нагрівання плат,але на 50% потужності,вони абсолютно холодні.Нове світло є,трішки пізніше розберусь як там шо з зволожувачем та замутю саванну)))

IMG_3428.jpeg

IMG_3427.jpeg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

З 2-х auto ak-47,тільки одна дала корінь.Прошу звернути увагу @RISEWEED,може сємки трошки не свіжі?Все роблю правильно.Готую кокос,заливаю водою і упаковку перліту на вазон,буде 3 на землі,2 на коко.Так як 1 вазон порожній,швидше за все,туди залетить автік dos-si-dos від @GanjaSeeds,з ними в мене ще не було промахів.Виходить якийсь індорно-аутдорний репорт:giggling:.Ну вже веду тут,кому треба-точно знайдуть:yatta:

IMG_3430.jpeg

IMG_3431.jpeg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • sshkiper changed the title to Test Report 2024/120х120х200/Led/(місцеві брідери з форума)

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...