Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 0

Не розумію що не так з фільтром/витяжкою


Вопрос

Привіт всім , накінець дійшло діло до підключення і зборкі гроубоксу . Підключив витяжку вентс тт про 125 на меньшій швидкості і фільтр Fresh Air 125 мм (240/360 м3/ч) . Значить проблеми такі - не фільтрує запах і гуде , що я не так зробив ?

Screenshot_20240326-192904.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Може,крутить не в ту сторону - поміняй полярність

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Ну по перше як на мене треба гофру між фільтром і вентом.І думаю все запрацює а вугілля в фільтрі є?)))).По друге гудіти не перестане так як тяга на тт про 125 в 2 рази сильніше крутить з фільтром.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 година тому, Neverminder сказав:

Може,крутить не в ту сторону - поміняй полярність

Стрілка норм показує в сторону вихода

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

що гуде, не зроз? Оберти є, тяга є? Тт сам по собі не з тихих, гуде норм... щодо фільтрації, якщо фільтр довго лежав на складі його треба перетрусити, короче кажучи обернути вугілля іншою стороною..а може косяк виробника, і вугілля просто фуфло..

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

У мене такий самий вент, викинув фильтр після первого грову... Не справлявся навіть на другій швидкості...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 година тому, gans30 сказав:

У мене такий самий вент, викинув фильтр після первого грову... Не справлявся навіть на другій швидкості...

В мене тт про 125  і фільтр від бро с форума вроді на 255м3 ,вже третій рік ганяє , досі справляється(хоч і штиняє сирниками і носками) 2 аута просушив через фільтр можна було мацанку катати з тряпочки фільтрувальної.десь 5циклів індору ще відпрацював.І доречі ттшка справлялась як на всмоктування через фільтр так і на виштовхування через нього.

Тут ше може бути вологість в вугіллі,або просто ппц неякісне вугілля.(якщо воно є в фільтрі)))),багато продавців без вугілля продають).

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 минут назад, gans30 сказал:

У мене такий самий вент, викинув фильтр після первого грову... Не справлявся навіть на другій швидкості...

слежался или отсырел уголь ,нужно хорошо перетрусить фильтр если не помогает то отобрать немного угля и снова перетрусить а ты сразу радикально всё порешал бро.

 

24 минуты назад, Kushtik сказал:

В мене тт про 125  і фільтр від бро с форума вроді на 255м3 ,вже третій рік ганяє , досі справляється(хоч і штиняє сирниками і носками) 2 аута просушив через фільтр можна було мацанку катати з тряпочки фільтрувальної.десь 5циклів індору ще відпрацював.І доречі ттшка справлялась як на всмоктування через фільтр так і на виштовхування через нього.

Тут ше може бути вологість в вугіллі,або просто ппц неякісне вугілля.(якщо воно є в фільтрі)))),багато продавців без вугілля продають).

так простерни предфильтр ,ещё долго отходил фильтр ,обычно 1,5..2 года и усё:eyes:

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 хвилини тому, Neverminder сказав:

Може,крутить не в ту сторону - поміняй полярність

Та видуває з палаткі норм , ніби в ту що треба сторону

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
11 година тому, Kushtik сказав:

Ну по перше як на мене треба гофру між фільтром і вентом.І думаю все запрацює а вугілля в фільтрі є?)))).По друге гудіти не перестане так як тяга на тт про 125 в 2 рази сильніше крутить з фільтром.

Читав що навпаки фільтр і вент без гофри кращий варіант, ніж якщо між ними гофра.

Фільтр брав на 4grow , я навіть не допускав думки що він може бути порожній . Я розумію що він не тихий але блін через полотно закриті дерев'яні двері чути що гуде 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
10 годин тому, Roeder сказав:

що гуде, не зроз? Оберти є, тяга є? Тт сам по собі не з тихих, гуде норм... щодо фільтрації, якщо фільтр довго лежав на складі його треба перетрусити, короче кажучи обернути вугілля іншою стороною..а може косяк виробника, і вугілля просто фуфло..

Та голосно капець працює з фільтром, за закритими дверима чути що там щось працює , без фільтра на порядок тихіше . Сьогодні заступив на суткі , перетрушу його завтра і відпишусь чи помогло

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, Яр13 сказал:

Та голосно капець працює з фільтром, за закритими дверима чути що там щось працює , без фільтра на порядок тихіше . Сьогодні заступив на суткі , перетрушу його завтра і відпишусь чи помогло

Значить фільтр дуже туго напресований вугіллям, або воно набрало в себе бруду і вологи що перестало пропускати повітря. Суши, перетруси фільтр, якщо забагато вугілля жменьку відсип.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
28 хвилин тому, Roeder сказав:

Значить фільтр дуже туго напресований вугіллям, або воно набрало в себе бруду і вологи що перестало пропускати повітря. Суши, перетруси фільтр, якщо забагато вугілля жменьку відсип.

Дякую друже , спробую завтра . Подзвонив менеджеру сказали якщо що то буде заміна 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Ви розраховуєте, що за 1 прогон весь запах буде видалятися? 

Така конструкція будови системи фільтрації є не дуже правильна. Фільтр має бути на виході.  Тоді канальник протискає повітря. А в твоєму варіанті, тиск не із середини розпушує вугілля, а тисне зовні. Зовні буде все налипати и ток повітря буде хреновий.

Изменено пользователем ХаПаZz

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
55 хвилин тому, ХаПаZz сказав:

Ви розраховуєте, що за 1 прогон весь запах буде видалятися? 

Така конструкція будови системи фільтрації є не дуже правильна. Фільтр має бути на виході.  Тоді канальник протискає повітря. А в твоєму варіанті, тиск не із середини розпушує вугілля, а тисне зовні. Зовні буде все налипати и ток повітря буде хреновий.

Завтра переставлю фільтр друже , бо я глянув в інтернеті і ніби там така схема , фільтр - витяжка - гофра . На рахунок запаху - я хз як має бути , змонтував включив - дує добряче навіть через фільтр , пшикнув в палатку одеколону і весь запах видуло з гофри ніби фільтр і не стоїть . 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
44 минуты назад, Яр13 сказал:

глянув в інтернеті і ніби там така схема , фільтр - витяжка - гофра

Так там таких схем є повно. Їх часто використовують коли ціль стоїть  все запхати в бокс і мінімізувати зовнішню габаритуру. Але, якщо ти заміряєш яке навантаження бере мотор з фільтром на вході і на виході то побачиш, що на виході потужності споживається менше. Звісно до плотності набиття теж можуть бути притензії. Як і до вугілля. Якщо це не оригінальний фільтр від пріма кліма ( оригінальний розбірний дозволяє зручно міняти вугілля) то питання до вугілля. Бо як тягне не дуже, і щей запах травить добре, це говорить що, або вугілля натягнуло сирості, або воно хреново регенероване виробником. З рештою, якщо винести фільтр на зовні не проблема, краще винести на зовні. 

Стосовно ситуації в мене. В мене пріма кліма такого фасону як в тебе і працює вже 4ий рік без замін вугілля. 1 раз рік тому виймав вугілля і продував його від пилу (його там було чимало) Проста продувка  допомогла і він продовжив поглинати запахи. Так чи інакше приміщення в якому стоїть бокс наповнюється ароматами періодично. Особливо пробиває коли вимикається світло. Всі разом як бзднуть, то фільтр ясне діло не впорається за 1 раз. Але рано чи пізно все повітря в приміщенні очиститься. З нюансів, в мене вологість 35% сухо. 

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
19 хвилин тому, ХаПаZz сказав:

Так там таких схем є повно. Їх часто використовують коли ціль стоїть  все запхати в бокс і мінімізувати зовнішню габаритуру. Але, якщо ти заміряєш яке навантаження бере мотор з фільтром на вході і на виході то побачиш, що на виході потужності споживається менше. Звісно до плотності набиття теж можуть бути притензії. Як і до вугілля. Якщо це не оригінальний фільтр від пріма кліма ( оригінальний розбірний дозволяє зручно міняти вугілля) то питання до вугілля. Бо як тягне не дуже, і щей запах травить добре, це говорить що, або вугілля натягнуло сирості, або воно хреново регенероване виробником. З рештою, якщо винести фільтр на зовні не проблема, краще винести на зовні. 

Стосовно ситуації в мене. В мене пріма кліма такого фасону як в тебе і працює вже 4ий рік без замін вугілля. 1 раз рік тому виймав вугілля і продував його від пилу (його там було чимало) Проста продувка  допомогла і він продовжив поглинати запахи. Так чи інакше приміщення в якому стоїть бокс наповнюється ароматами періодично. Особливо пробиває коли вимикається світло. Всі разом як бзднуть, то фільтр ясне діло не впорається за 1 раз. Але рано чи пізно все повітря в приміщенні очиститься. З нюансів, в мене вологість 35% сухо. 

В мене вологість 50 показує але фільтр ще не юзаний хіба на складі у них натягнув сирості , завтра перероблю , якщо що ніби з поверненням не повинно бути проблем . 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Питання вирішилось поверненням , спитали чи чути що всередині сиплеться вугілля, кажу сиплеться , сказали відправляйте . Тільки я не спитав що це значить 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 28.03.2024 в 18:28, Яр13 сказал:

спитали чи чути що всередині сиплеться вугілля

то там бракувало вугілля чи як? Слабо втрамбований?

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 хвилин тому, ХаПаZz сказав:

то там бракувало вугілля чи як? Слабо втрамбований?

Щось таке , береш в руки і чути що там сиплеться вугілля, вже відправив їм , заберуть напевно з понеділка , так що поки хз 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 минуты назад, Яр13 сказал:

чути що там сиплеться вугілля

певно не втрамбувався нормально, а на боку вклався от запах і труїв

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Тільки що, ХаПаZz сказав:

певно не втрамбувався нормально, а на боку вклався от запах і труїв

Так певно і було , я так зрозумів що це часта проблема цього виробника , бо менеджер спочатку те се п'яте десяте , а як почув що всередині сиплеться - зразу такий присилайте замінимо , тай таке бро

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...