Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 0

Кліщі.


Go to solution Solved by gans30,

Вопрос

Привіт всім.:peace:

Оглядаючи свої містяки в ауті,стикнувся з проблемою у вигляді маленьких кровососів,шось їх набагато більше чим зазвичай.

Тому прошу поради стосовно дієвих репелентів,або можливо ще якихось методів вберегти себе від цих тварюк.(Начитався про них ужастіків,до цього якось уваги на них не звертав...):rasta_peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Їх більше чим дохуя!  На минулому тижні заряджав лунки в ауті. Їх реально дохуя. Раніше восени палили сухостій їх було меньше, тепер не палять та їх дохуя. Купив спрей,обробляю одяг та йду....

IMG_20240420_204224.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Кліщі? В квітні? :sho:  Ну да, ну да )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Sk1f сказал:

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
30 хвилин тому, Warming сказав:

Кліщі? В квітні? :sho:  Ну да, ну да )

А що не так бро? Вже темпа була +25 тиждень почти, от вони і повилазили.Сенс мені брехати? Їх аномально багато.Чи фото поробити?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
14 минут назад, Sk1f сказал:

А що не так бро?

Наскільки знаю, активну життєдіяльність вони починають тоді, коли температура середовища стабільно висока, коли сухо і багато зелені. Пару днів +25 в квітні це дурниці, зараз знову дубак. В мене навіть мухи ще не попросиналися, бджоли сонні, а тут кліщ, який зазвичай активізується не раніше червня. Я не те що не вірю... але якось надто аномально

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, Warming сказал:

Наскільки знаю, активну життєдіяльність вони починають тоді, коли температура середовища стабільно висока, коли сухо і багато зелені. Пару днів +25 в квітні це дурниці, зараз знову дубак. В мене навіть мухи ще не попросиналися, бджоли сонні, а тут кліщ, який зазвичай активізується не раніше червня. Я не те що не вірю... але якось надто аномально

Бро, вже з кота, три штуки видрав

  • Like +1 1
  • Confused 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Пздц брази. Клімат міняється нереально швидко. Якби не було біди.

Доречі помітив таку штуку, що фотоперіоди стали зацвітати раніше. Якщо це знову не мої глюки

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
29 хвилин тому, gans30 сказав:

Раніше восени палили сухостій їх було меньше, тепер не палять та їх дохуя

Доречі так ті містяки частенько горіли до війни.

 

8 хвилин тому, Warming сказав:

В мене навіть мухи ще не попросиналися, бджоли сонні, а тут кліщ, який зазвичай активізується не раніше червня.

Мухи літають,джмелі,бджоли,комарі.Ще в кінці березня ці маленькі підарки були помічені..Думав накурило.Але ні пройшовся тверезий і ахуєваю.

 

8 хвилин тому, Warming сказав:

але якось надто аномально

Як написав @gans30,скоріш за все причина є з за того що не  палили сухостой...

  • Like +1 1
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 минуты назад, Warming сказал:

Пздц брази. Клімат міняється нереально швидко. Якби не було біди.

Якби ж бро, найбільша біда зараз була саме в кліматі. Насправді клімат це одне з того що зараз турбує найменше.

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
13 минут назад, Warming сказал:

Наскільки знаю, активну життєдіяльність вони починають тоді, коли температура середовища стабільно висока, коли сухо і багато зелені. Пару днів +25 в квітні це дурниці, зараз знову дубак. В мене навіть мухи ще не попросиналися, бджоли сонні, а тут кліщ, який зазвичай активізується не раніше червня. Я не те що не вірю... але якось надто аномально

є бро

принаймні перед похолоданням їх вже було дохєра

  • Like +1 3

/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 минуты назад, Sk1f сказал:

Мухи літають,джмелі,бджоли,комарі.Ще в кінці березня ці маленькі підарки були помічені..Думав накурило.Але ні пройшовся тверезий і ахуєваю

Мухи, бджоли є, але дуже мало. Вчора вдома знайшов дві бджоли, тільки починають просинатися. Кліщів раніше червня або навіть липня у себе я не зустрічав ніколи, хоча в липні-серпні з ауту кожного разу на собі приносив.

Позавчора щоправда в місті на клумбі побачив тюльпани, які вже відцвіли. Зазвичай вони зацвітають не раніше 10-тих чисел травня і до самого червня цвітуть

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 минуты назад, Барт сказал:

клімат це одне з того що зараз турбує найменше

Я на рахунок цього дещо більш песимістичний. Уви

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Відійшли від теми,порадьте шось будь -ласка ,щоб мінімізувати ризики укусу.Дякую.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Только что, Sk1f сказал:

Відійшли від теми,порадьте шось будь -ласка ,щоб мінімізувати ризики укусу.Дякую.

 

52 минуты назад, gans30 сказал:

Купив спрей,обробляю одяг та йду...

 

  • Like +1 1

/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

актофит+приилипаатель добавь,и пшикать  с обратной стороны листа:nurse:

  • Confused 1
  • Джа Пре +1 2
 
 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
12 минут назад, массяня сказал:

актофит+приилипаатель добавь,и пшикать  с обратной стороны листа:nurse:

Бро, кліщі у кота :rasta_biggrin:

Цитата

вже з кота, три штуки видрав

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
14 часов назад, Sk1f сказал:

Оглядаючи свої містяки в ауті,стикнувся з проблемою у вигляді маленьких кровососів,шось їх набагато більше чим зазвичай.

...про кота вроодь ниче неет:fool:

 
 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Любий спрей проти кліщів, раджу шукати ті що можна на шкіру наносити, лапки загибаються за секунди,кількість кліщів дуже від зими залежить,якшо зима коротка вони не промерзають в землі і вилазять раніше,мій рекорд 13 чи 15шт з одягу зняті вже в машині.

І ше їх концентрація на місті залежить від диких тварин, якшо козочки вічно поряд і зайці і лиси то їхїхбуде тьма.

  • Like +1 1
  • Confused 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 часов назад, Sk1f сказал:

Відійшли від теми,порадьте шось будь -ласка ,щоб мінімізувати ризики укусу.Дякую.

Бро, вичитав, що найкращими засобами від кліщів є ті, в яких діюча речовина альфа-циперметрин :rasta_peace:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 20.04.2024 в 21:34, Sk1f сказав:

Відійшли від теми,порадьте шось будь -ласка ,щоб мінімізувати ризики укусу.Дякую.

спрей Bolfo. якщо знайдеш звісно. легкої обробки собаки вистачає на тиждень надійного захисту

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 20.04.2024 в 19:04, Sk1f сказал:

Привіт всім.:peace:

Оглядаючи свої містяки в ауті,стикнувся з проблемою у вигляді маленьких кровососів,шось їх набагато більше чим зазвичай.

Тому прошу поради стосовно дієвих репелентів,або можливо ще якихось методів вберегти себе від цих тварюк.(Начитався про них ужастіків,до цього якось уваги на них не звертав...):rasta_peace:

Да их реально много, ужас :mlya:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 22.04.2024 в 15:56, jumbojet сказав:

спрей Bolfo. якщо знайдеш звісно. легкої обробки собаки вистачає на тиждень надійного захисту

А на людей його можна?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 20.04.2024 в 21:03, Warming сказал:

Наскільки знаю, активну життєдіяльність вони починають тоді, коли температура середовища стабільно висока, коли сухо і багато зелені. Пару днів +25 в квітні це дурниці, зараз знову дубак. В мене навіть мухи ще не попросиналися, бджоли сонні, а тут кліщ, який зазвичай активізується не раніше червня. Я не те що не вірю... але якось надто аномально

Помиляєшся, друже. Кліщі активні з ранньої весни і до пізньої осені. Нічого аномального тут немає. 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 20.04.2024 в 21:11, Sk1f сказал:

Доречі так ті містяки частенько горіли до війни.

 

Мухи літають,джмелі,бджоли,комарі.Ще в кінці березня ці маленькі підарки були помічені..Думав накурило.Але ні пройшовся тверезий і ахуєваю.

 

Як написав @gans30,скоріш за все причина є з за того що не  палили сухостой...

маячня. Я про паління сухостою. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 20.04.2024 в 21:34, Sk1f сказал:

Відійшли від теми,порадьте шось будь -ласка ,щоб мінімізувати ризики укусу.Дякую.

правильний одяг і огляд себе після виходу з ауту ) спреї не юзаю, знайдених кровопивць спалюю запальничкою ) кусали мене не раз, але поки живий )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...