Перейти к публикации
  • 0

Засол через кожні 4-5поливів


Вопрос

Вітаю брази , таке діло - рощу в 5л бегах кокос, з початком цвіту почалися засоли 4-5 поливів і дренаж більше входу , з початку режиму 12/12 (36днів) вже третій засол , ппм кампоту 700-800 пш6 , сьогодні дренаж 860 -920 пш6.2 , на везі все шло без проблем , перед переводом на цвіт промив бо дренаж вперше почав рости і на цвіті зараз якісь проблеми , хоча дівчата виглядають норм . Вода - спочатку робив мікс розводив до 200-250ппм і проблеми вже були на ній , зараз  днів 5 даю крануху 350ппм , вливаю по 3л дренаж міряю на останніх 0.5 . Щось я роблю не так , не розумію що 

1000006584.jpg

1000006589.jpg

1000006587.jpg

Изменено пользователем Яр13
  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Растихи выглядят здоровыми,А это главное. 

Продолжай промывать по необходимости и усе :rasta_peace:

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, MrHaze сказал:

Растихи выглядят здоровыми,А это главное. 

Продолжай промывать по необходимости и усе :rasta_peace:

Дякую бро,  якось дуже швидко прийшов засол , що на це думаєш ? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

якби в тебе вихід був 1500+, тоді можна було б говорити про засол. не переймайся

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
10 часов назад, jumbojet сказал:

якби в тебе вихід був 1500+, тоді можна було б говорити про засол. не переймайся

Ппм росте по 150-200 одиниць після кожного поливу бро , ще два три дні і будо би 1500ппм , але я вже промив кокос . Ще з пш не зрозуміло заливаю постійно 5.8-6 , дренаж постійно в районі 6.2+ , користуюсь рідким тестером 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, Яр13 сказал:

Ппм росте по 150-200 одиниць після кожного поливу бро , ще два три дні і будо би 1500ппм , але я вже промив кокос . Ще з пш не зрозуміло заливаю постійно 5.8-6 , дренаж постійно в районі 6.2+ , користуюсь рідким тестером 

пш росте на везі, бо рослина виїдає азот, який є в складі кислотноі основи. тому й треба лити розчин з ph 5.5-6. на цвітінні вона почне виїдати калій, який входить до складу лужної основи і тоді рн почне падати.

якщо так переймаєшся - роби компот бідніший. можливо рослині не вистачає світла

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, jumbojet сказал:

пш росте на везі, бо рослина виїдає азот, який є в складі кислотноі основи. тому й треба лити розчин з ph 5.5-6

Лив і л'ю 5.8-6 всю дорогу, вся вега дренаж 6.2 , зараз цвіте пш вже ближче до 6.5 , щось відбувається але я не розумію що 

1 час назад, jumbojet сказал:

цвітінні вона почне виїдати калій, який входить до складу лужної основи і тоді рн почне падати.

А може таке бути що калію забагато і через це пш росте ?

 

3 часа назад, jumbojet сказал:

якщо так переймаєшся - роби компот бідніший. можливо рослині не вистачає світла

Всі говорять що з цвітом рослина починає більше їсти  , в мене ситуація що коли я на початку цвіту почав піднімати добрива до 900 ппм ( -50% від таблиці виробника)  почало горіти листя і стігми , тому тоді я зменшив кампот до 650ппм зараз 800 

Зі світлом у всіх біда , у мене квантум борд виставлений на 100w постійно + коли є світло 2×50w cob led матриці , висота до лампи 35 - 40см , думаєш може бути у цьому причина ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
44 минуты назад, Яр13 сказал:

 

Зі світлом у всіх біда , у мене квантум борд виставлений на 100w постійно + коли є світло 2×50w cob led матриці , висота до лампи 35 - 40см , думаєш може бути у цьому причина ?

залежність того, як рослина їсть та розвивається від світла пропорційна - мало світла - погано їсть, відповідно все інше також недобре.  тому в ауті ніколи не буде того, що можна зробити в індорі. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

1.8ЕС - засол у них, видите ли... :) Один из факторов перехода на генеративную фазу для растений - повышение ЕС субстрата. При том, что у меня 3.0ЕС полива всю дорогу - на цвете в субстрате спокойно до 5.0 доходит и я совершенно не печалюсь этому факту. Как справедливо @MrHaze отметил - растения выглядят хорошо, чего тебе еще надо? :)

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, FedorKastorkin сказал:

справедливо @MrHaze отметил - растения выглядят хорошо, чего тебе еще надо? :)

Та не багато мені треба) бро , просто розуміти що відбувається - нема досвіду , перший індор . Бачу ти шариш в цьому ділі - підкажи ще друже , чи варто паритись якщо дренаж пш6.2 - 6.5 , притому що л'ю 5.8-6 завжди

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
21 час назад, Яр13 сказал:

А може таке бути що калію забагато і через це пш росте ?

Да! Замени частично катионы на анионы (много катионов у неё), пш опустится.

Изменено пользователем Sorted
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...