Перейти к публикации
  • 0

Плесень на шишках


Вопрос

Братики , подскажите мне пожалуйста!

такое дело, снял кусты в плесени, высушил шишки, обстриг плесень максимально и засунул в банку на пролечку..

скажите вот что, если плесень уже была на кусте , потом я срезал куст и его высушил и  после выстриг плесень , то на все равно на шишки где не была  плесень она как то передать я дальше и никуда не уйдет??? Лучше их не хранить??

Изменено пользователем TriBanki

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Если будет влага, то конечно им писда, просуши их хорошо, или не суши, и держи в морозилке, приготовь банку одну для пролечьки, как будет заканчивается, новую партию на пролечку.

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

ця проблема в багатьох. треба рятувати решту. я біля 25-30 відсотків зразу викинув останнім разом. і ще трохи коли сушив - підрізав. залишати нема сенсу вражені місця, бо далі буде псувати рослину.

24 минуты назад, TriBanki сказал:

если плесень уже завелась и я ее выстрег, то она все равно будет и дальше жрать шишки?

сам побачиш. якщо колір здорової сухої рослини, то гуд. якщо коричнево-сірі, то викинь. краще зразу перебрати і зрізати нездорові квіти. хоть щось залишити

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

в ауті втрати від сірої гнилі(СГ) складають в середньому 10%..... це біда всіх хто гровить в ауті.... вихід один  - фунгіциди профілактично та постійний огляд. СГ підступна падлюка - її не так посто побачити. зазвичай вона всередині шишки.... ознакою може бути раптове пожовтіння цукрового листя. дехто вважає, що гусінь може провокувати СГ.....

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
14 часов назад, TriBanki сказал:

дальше и никуда не уйдет???

не уйдет, храни спокойно

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 16.07.2024 в 23:42, jumbojet сказал:

дехто вважає, що гусінь може провокувати СГ.....

100% пліснява виникає через продукти життєдіяльності всієї тієї живності що лазить між суцвіттями.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Зберігати можна, особисто я не обрізаю, а викидаю вражену шишку цілком. В тому році половина рослин мали плісняву, я не шкодуючи повикидав вражені шш, вже скоро рік як вони зберігаються ніякої плісняви немає:rasta_peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 16.07.2024 в 23:42, jumbojet сказал:

в ауті втрати від сірої гнилі(СГ) складають в середньому 10%

это от многих факторов зависит...сорт, место, продуваемость 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, Лазаренко сказал:

это от многих факторов зависит...сорт, место, продуваемость 

та да, але за допомогою своєчасного застосуваня препаратів можна не побачити сг взагалі. минулого року проводив тестування на гориллі - зрізав готову в останніх днях серпня. сг так і не побачив, хоча ялинки поруч страданули всі....

тельдор рулить

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...