Перейти к публикации

Топ Гроверов

  1. Shajtan

    Shajtan

    Супер джаратор


    • Баллы

      14

    • Публикации

      11 520


  2. MrHaze

    MrHaze

    Супер джаратор


    • Баллы

      10

    • Публикации

      9 107


  3. Mecheniy

    Mecheniy

    Джаратор чата


    • Баллы

      9

    • Публикации

      1 339


  4. Loko

    Loko

    Новичок


    • Баллы

      8

    • Публикации

      113


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 16.01.2026 в Сообщения

  1. Всім привіт, це мій перший гроу репорт тому не судіть суворо :) Сорт: Auto Xtreme від Errors Seeds Лампа: 50w led повний спектр (на цвіт планую потім додати ще дві лампи led по 30w) Земля: готова земля від Zelen Dar, ph 5.5-7.5 Горщик на 3 літра, але поки що перші два тижня буде рости в пластиковому стаканчику Бокс: картонна коробка 40x40x60 з вирізаним дном та піднята так щоб верх горшка був нарівні з дном коробки Коробка в середині обклеєна фольгою матовою стороною в бокс Стоїть два кулера, один вдуває свіже повітря в бокс, інший витягує назовні Бокс н
    3 балла
  2. Тут я погоджуюсь, якщо це писати новачку. Але сам пересаджую за цикл пару разів і якщо робити це акуратно, щоб не розвалився земляний ком, то стресу 0
    3 балла
  3. Да бро,Шайтан прав...автик ваще сразу надо в постоянный горшок садить,не любят они пересадки. Успехов тебе =)
    3 балла
  4. Вітаю друзі! Цей сезон скоро в мене закінчиться. Готуюсь до наступного, але хочу з репортом, по-богатому, так мовити. По рекомендації бро ХаПаZz затарив 4 пляшечки від Валагро: Радіфарм, Віва, Крем мс та Бенефіт до бази від ТА. Готуюсь максимально, коротше кажучи, бо репорти, то якась вже дисципліна та публічність 😅. Тепер обираю насіння. До цього ростив суто від бро Крісса Big Grapes та Rendezvous. Сорта живучі, стабільні, тяга дуже крута. Виноград для мене - потупити у фільми або грулі, Рандеву попрацювати з інтересом та настроєм. Але хочеться чогось новенького. Обираю автіки серед
    2 балла
  5. Когда толер слабый, будут краснеть глаза, тоже самое после бассейна... если у тебя проблема с глазами, ты должен юзать глазные капли перед плаванием/курением... типа нашего Визина. Когда толер повысится, глаза перестанут краснеть и возможно беспокоить (имхо). Минеральные соли это не химия, это очищенная концентрированная органика, не ведись на эту церковЪ органического земледелия ))
    2 балла
  6. РАдий, що ти врахував поради і почав новий репорт. Сподіваюся, тепер все рівненько в тебе піде. Бажаю вдалого експерименту! І стосовно стаканчика... На 2 тижні це забагато. Максимум недільку би я в ньому тримав і одразу пересаджувати треба. Бо в тебе мало того, що стаканчик маніпусічка, так ти ще і землі зажав, щоб насипати більше. Чи ти розраховуєш досипати землю по ходу росту рослини?
    2 балла
  7. Я сейчас в типа общаге живу в Германии под Мюнхеном и тут буквально некуда футболку сунуть новую,место мало капец...но я не жалуюсь спасибо немцам за помощь!
    2 балла
  8. 2 балла
  9. У барабахи есть такой автик, кариофиленом богат и с чесночным привкусом. Garlic Jam, ух и вкуснотища) По запаху как гренки с чесноком) Фасты сильно детерминантные и даже с хорошим светом получить большой урожай не получится, не успевает растение нарастить большую массу на веге, а потом будучи небольшими, выгорают от избытка ппфд. Твоих 300ватт на целый квадрат, это будет излишне для малявок на старте. Получается около 1000ппфд, на твой квадрат, а в начале нужно где то 600-700 с повышением до 800 на второй неделе. Когда их сразу от любви давишь светом, они не раскрывают свой потенциал на ве
    1 балл
  10. Хотів опублікувати тему, та наразі вирішив тут написати. Курити квіти з рослини, яка харчується солями, в моєму випадку - травма! Коли побачив бананчики ( і освідомив масу попкорну), нарізав.. Бо толєр до того, що маю в доступі ( і похуїзму високу долю.. ) курив , як висохло. Саме по собі ніц особливого. Та в плюсі з тим, до чого толєр= нічого так собі норм! Але.! Іноді маю хвороби очей. І тут саме такий період запалення. А як курнув був "солей" то одразу ще гірше.. може надумав.. І.. відчуття як коли вживав міцні психоделіки як то дурман лізер, ДМТ бруд
    1 балл
  11. Ті дві лампочки жовта за зелена то типу аварійне освітлення бо в нас деколи вимикають світло на якусь годину то я зробив щоб хоть що небуть світило, вони на батарейках
    1 балл
  12. Ось бокс, трішки підросли сьогодні за пів дня :) Підскажіть чи можна вже його на ніч оприскувати з пульвелізатора, чи ще рановато?
    1 балл
  13. Дякую за відповідь. Гарні ялинки ☺️
    1 балл
  14. Почитав, посьміхнувся і вирішив настукати пару речень на клаві. Волога мішає на другі половині цвітіння, коли є ризик появи плісняви, при низьких температурах бутон буде щільніший і менший в розмірі,час визрівання збільшується. Цей бурян під назвою конопля не такий вже і ніжний. Я вже не вперше виставляю це фото. Початок війни 2022 рік, три неділі в оточенні були, про умови я думаю ви можите догадатися самі, холод-голод, дівчина без опиту, рум в холодному сараї, 9 рослин, дві з яких чиста сатива Малаві. Все виросло, визріло і дало гідний врожай. Все можливо, було б бажання.
    1 балл
  15. та ні, друзі рідко споживають, в мене досвіду більше хоть тоже невеликий, але то що я більш чутливий це так, я найшов +- дозування при якому я получаю задоволення від каннабісу, але його важко зробити тому що це дуже мало))
    1 балл
  16. Вітаю бро! Є АКБ вистачає на 10 годин, наразі більше хвилює відсутність опалення, кажуть що до кінця зими нашу ТЕС не полагодять точно 😕
    1 балл
  17. Привіт бро! Якщо в тебе є відключення світла, і нічім світити поки світла небуде, то бери авти..
    1 балл
  18. Пиздец напился пуэра ядренного, сижу шо под феном =)
    1 балл
  19. я могу тебе анонимно прислать мать с ядром и памятью, как презент за твои труды. Главное что бы ты не счел палевом. Думал на них LINUX сервер поднять. Сейчас только забыть. Продавать хлам нету смысла. Но бро порадовать смогу. Оно или сгниет у меня в шкафу.Или сделает комуто ПК
    1 балл
  20. Я завжди на 11/13 переводжу на цвітінні фотіків. Так шустріше вони активують фазу бутончиків і світло заощаджую :))
    1 балл
  21. Все чьотко, браза, тримаю кулачки за тебе
    1 балл
  22. я не шарю багато чого у вирощуванні. Але! Колись мене накурили у селі, з двох ковпаків. Я відчував легені, як вони дихають. Параної не було! Ми зайши в сільский коп'ютерний клюб під назвою, заценіть,"Matriza" та грали в контр 1.6 по приколу. А шоколадна конхвета, що я з'їв на попусках, навіть зараз залишається самою смачною😄
    1 балл
  23. Да о потенциале я уже не говорю) Тут уже чисто для души посадил😁
    1 балл
  24. 61 ДВК Горила: Північне сяйво: Дівчата почуваєть себе наче непогано. Раз на декілька днів знімаю лампушки знизу, які самі відпадають, особливо горила скидає їх норм так, як і має бути на даному етапі) потихеньку осінь наближається Хоча і горила має 55% індіки, але фенотип як на мене сативний) чого не скажеш про КБД, вона кожного дня насувається так! Горила також надувається, але не так швидко і форма квітів інша, ну корочє фенотипи різні явно :) П'є зараз горила не мало так, КБД в свою чергу менше трохи стала пити, хоча поливати всеодно обидві треба раз на день
    1 балл
  25. друзів не накурює або вони просто ше недостатньо курнули. робив манагу з листів, накрило всіх, мене на годин 6, і я би не назвав ці 6 годин прекрасними. скоріш жахливі 6 годин. мене накурює з 0.05-0.08)) на півтора години, в майбутньому попробую водний зробити
    1 балл
  26. Особистий рекордсмен по врожаю mint jelly від бро @Kaktuss
    1 балл
  27. Приветики.Сорян с самого начала вс ене перечитывала.Если земля покупная с пакета то ничего подкармливать не нужно, растихи не айс выглядят на такой возраст как пишешь.Фиолетовое это свечение тоже какбы навивает прошлое..Но опять же таки даже такое фиолетовое свечение тоже там разные моменты могут быть, у меня когдато была панель, вега изумительная была, на цвете уже не хватало.А видела както ленты диодные тип вешал и вот чтото похожее росло, тоже так не очень нравился свет растениям..Если земля четкая, не заливаешь в болото , проветриваешь комнату где бокс пару раз в день, то трабл в све
    1 балл
  28. Жаль, что ты так и не понял, что никто не жаловался на тебя Ты кстати фотки обещал, а где хоть одна единственная? Буквально обещал, писал что лопухи пахнут уже класс, тю, а где же фотки? И халявной с халявной семки как я понял))) Чи не? Ну ты бро порядочный очень, ничего не скажешь, такую порядочность стоит поискать ещё) Точно так же можно и тебя посоветовать, как наилучшего тестера! И фотки на всех стадиях развития, и репорт тебе, и трип репорт, работа над косяками - та, ты лучший! Если кому семки на тест давать, так это только тебе, порядочнее на форуме просто нет, чело
    1 балл
  29. Так, певний буде цікаво! Радий що виходить розкрити такі чудові фенотипи, що не налажав сильно а все так як має бути) Чув, що якщо злякався від ТГКшної трави, то якщо покурити КБд сорт, попустить) А ще так, за цю фішку знаю, коли мішаєш декілька сортів у різних пропорціях. І це дає реально різний результат, ніби нові сорти з'являються, дивлячись від співвідношення в якому міксуються сорти) Але, є в такому і мінус - мікс може мати дивну дію або взагалі давати головну біль, проте на моєму досвіді поки такого не було, всі сорти що міксував між собою, давали непоганий результат
    1 балл
  30. Приветики Бразер!) Вижу дело идет по тихоньку.До 14 это конечно лихо, но видно что не надолго и субстрат не успевает так охлаждаться по всей видимости, а снаружи мы то знаем какая дэльта в авгане в горах температуры и мария ивановна нормально шепчит) Все правильно, нужно стараться делать идеально, а уево тьфу тьфу оно само получится)) понятно это пословица, у тебя все четенька Бразик!!) Так этож индика, это ихняя тема, короткие узлы, больше жрачки может кушать и соотвественно и твои слова тому подтверждение, что горила чуть выежуется. а сияние порядочег.Вот по этому я
    1 балл
  31. Дякую за відгук бро! На жаль думаю вони є, бо загалом цвітіння наче заторможене на мій погляд (може також через світло частково бо його замало), азот тормозить цвітіння, і до того ж Горила така темно темно зелена наче))) хоча виглядає жирно конєшно, є таке)) просто я максимально об'єктивно хочу підходити до всього, не ідеально виходить, то вдаюся в деталі, щоб надалі ще краще робити) Але звісно так, такі кущі я на початку шляху і не думав підіймати як це, було набагато менше і не надто здоровіше стан рослин був, м'яко кажучи)) Що стосується КБД, вона виглядає краще в цьому плані, прин
    1 балл
  32. Мої вітання 55 ДВК Загалом, все йде непогано, але не так як мало б бути. По-перше, обидві рослини мають передоз азотом, на різних він вплинув по-різному. Але Grow я взагалі не додаю, досить давно. І робив промивку) Світла іноді було аж 12 годин на добу, а іноді 12 на дві доби, таке. Температура загалом непогана тримається, 14 градусів якщо опускається і 25-26 коли день і коди хата топиться. Всі "повідочки" зняв днів 6 назад, бо вони свою роль виконали, задали форми стеблям Листя потихеньку почали жовтіти та хворіти знизу, то я їх не тримаю особливо, хоч і не фанат підр
    1 балл
  33. 1 балл
  34. Клубничная амнезия / Динафем
    1 балл
  35. Судя по фоткі тут був перегрів, лампа була занадто близько.
    1 балл
  36. тут не говорить надо а решать, отдаёшь ему гроши какие то и расход. можно рассказать как ты болен такое они любят...но чутка...
    1 балл
  37. Когда имеешь свой урожай, приставку микро сразу забываешь))
    1 балл
×
×
  • Создать...