Jump to content

enlil

Гровер Новичок
 • Content Count

  482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

355 +

About enlil

 • Rank
  Гров?! Интересно...

Информация гровера

 • Sex
  Мужчина
 • Experience in Grow
  10 и более лет
 • Interests
  Outdoor
 • Age
  Я подтверждаю, что мне уже исполнилось 18+ лет.
 • Country
  Не выбрана

Recent Profile Visitors

1,012 profile views
 1. Український культ. Хоча всі проєкти від Саєнко заслуговують на місце під сонцем.
 2. Cтепан Бен (Бендюженко) Листопад Щодня смутніш весела карусель, Ясне готується в дорогу літо. І тихі заводі далеких сел Осінній каламутить вітер. Через дахи, через будинки ржаві Промерзлий дощ одвіяних листів. І табуни сполоханих граків Тривожно линуть над полями. О море днів, розбурхане вітрами! Де хмурий листопад Під дзенькіт чоток і лопат Бреде в село розгаслими шляхами. Не відчиняйте, люди, хат, Замкніть на засуви всі брами! Тонкі тумани виросли до хмар, Димлять на сивими річками. І заходу кривавий жа
 3. @CannabisDoomOcculta там ціна ого! От на чому вона базується? Деякі західні аналоги дешевші. Брав собі мікродоз на місяць на іншому ресурсі. Ефекту- нуль. Мо хто підкаже , спираючись на власний досвід, де можна купити за АДЕКВАТНУ ціну?
 4. Павлюк Антін. Листопад Як смертне прядиво, як безнадійність прощ, як невод умирання довгий, непролазний… як непотрібна і глуха образа осінній дощ, ізнов осінній дощ. Ряди дерев шляхами: змоклі, голі… розоране, окраденеє поле… розбита колія… Як жовкле листя по верхах ген – у вітрах душа… душа моя у ночі чорні, у провалля каламутне: що неводу оцього не минути, нічого! Ох, нічого не забути! Куди не кинься ти — шляхами земних прощ, останніх, судних смертних прощ — – осінній дощ… – дощ.
 5. Drudkh вистрілив новим лонгплеєм. Вже місяць не можу наслухатись. Просто космічна робота. Тексти - окрема тема. Українські поети розстріляного відродження.
 6. дякую шановному @GreenOM за довіру в першу чергу. Все отримав. Нехай тобі щастить і вдача посміхається!
 7. @6и6ка При всій повазі, але ти вхопився за дуже великий шмат. З світлом проблеми одним разом не закінчаться. Дочекайся ауту. Ну а як уже свербить дуже, посади півдесятка автіків.
 8. Дуже малий вибір .
 9. Як дитя мале. Я ж тобі кажу під 49 не проблема підібрати сорт. Навіть серед фотіків. А раннік майже кожний визріє.
 10. На 49 без проблем можна ростити баобаби. Головне як його сховати.
 11. На ру трекері сила - силенна книжок.Посилання у пості вище. з української озвучкою справи набагато гірше. треба шукати.
 12. У мене 50 відсоткі мутантів з їхнього насіння виростало. В ауті.
 13. Як що гарний вихідний матеріал, то до дупи коли вживати. Лупити буде, матусю не журись.
 14. Україна? Яка широта?
×
×
 • Create New...