Jump to content
  • 0

Електроенергія

Question

Дядькі, як бути??? Оффають світло в нас на Волині... А в мене 5 автоматів росте, три дні вегі... Графіку відключень немає(

25 answers to this question

Recommended Posts

• 0
1 минуту назад, АндрейСынВолоди сказал:

автоматів

Автікам майже досракі світло. Едине шо грозить пару яєць. 

• Like +1 1

• 0
Только что, Бугор сказал:

Автікам майже досракі світло. Едине шо грозить пару яєць. 

обідно буде пздц якщо яйця побачу( насіння коштує 60 евро за 12 шт.

• 0
3 хвилини тому, АндрейСынВолоди сказав:

обідно буде пздц якщо яйця побачу( насіння коштує 60 евро за 12 шт.

На вікно якщо мелкі. Або досвіти якісь придумуй.

• Like +1 1

• 0
4 минуты назад, АндрейСынВолоди сказал:

коштує

Нічого особо страшного нема в яйцях, як токо обнаружив вирви і все. 

• Like +1 1

• 0
Только что, БенЛаден сказал:

На вікно якщо мелкі. Або досвіти якісь придумуй.

сьогодні бро так і зробив... буду молити Джа щоб більше не виключали.

• 0
16 минут назад, АндрейСынВолоди сказал:

коштує

Нахіба на таких дорогих вчишся? На форумі в 5 разів дешевше можна придбать, якість не гірша за дорогі. Як руку набьеш тоді вже для душі шось супер-дороге..... 

• Like +1 1

• 0
1 минуту назад, Бугор сказал:

Нахіба на таких дорогих вчишся? На форумі в 5 разів дешевше можна придбать, якість не гірша за дорогі. Як руку набьеш тоді вже для душі шось супер-дороге..... 

старий, це не перший гров мій... мені николя фламель колись підігнав мімозу від santaplantas і я ахуєл чесно кажучи від ефекту... зараз нічого від наших не хочу навіть курити)

• Like +1 1

• 0
2 часа назад, АндрейСынВолоди сказал:

ахуєл

Я так і не догнав по якій причині не хочеш. Ахуел всмисле афігенно перло? Чи навпакі галяк? Бо якщо афігенно то чого відмовляться? Чи ти саму мимозу вживав? Тоді нефіга вообще не доганяю. 

• 0
6 часов назад, Бугор сказал:

Я так і не догнав по якій причині не хочеш. Ахуел всмисле афігенно перло? Чи навпакі галяк? Бо якщо афігенно то чого відмовляться? Чи ти саму мимозу вживав? Тоді нефіга вообще не доганяю. 

Він оригінальну сємічьку підігнав... Перло і пре так що аж в очах темніє) Там 27 тгк. Крч. до чого я це... Кращого ще ніколи нічого не курив! Да, я навіть не сумніваюся в тому що в наших форумчан хороше насіння, але поки що немає місця в боксі щоб щось посадити. Можливо після нового року спробую)

• 0

У нас кожного дня відключення. Вчора годин з 12 світла не було. Важко буде нашому брату у боксі ростити.

• Like +1 1

• 0
4 минуты назад, enlil сказал:

У нас кожного дня відключення. Вчора годин з 12 світла не було. Важко буде нашому брату у боксі ростити.

Я вже думаю 24/0 поставити, і будь як буде. Якщо стабілізується поставлю знову 18/6.

• Like +1 1

• 0

@АндрейСынВолоди та.. з автоматами проблем не буде. 

я б не парився 

• Like +1 4

• 0
9 часов назад, АндрейСынВолоди сказал:

так що аж в очах темніє) Там 27 тгк. Крч. до чого я це... Кращого ще ніколи нічого не курив! Да, я навіть не сумніваюся в тому що в наших форумчан хороше насіння, але поки що немає місця в боксі щоб щось посадити. Можливо після нового року спробую)

В тебе просто ще мозоль не виріс, форумські семкі таксамоб перлиб в той час.  Неприкуренному колись давав напас, так каже вставлять починае як тількі видихнув напас, декілька секунд і вже бамбучіть. 

• Like +1 4

• 0
4 години тому, Бугор сказав:

В тебе просто ще мозоль не виріс, форумські семкі таксамоб перлиб в той час.  Неприкуренному колись давав напас, так каже вставлять починае як тількі видихнув напас, декілька секунд і вже бамбучіть. 

Генетика генетикою а світло та удобри тоже вирішують.

Підняв авган куш еррорів та стаффбері лемонад ві барні. Обидва на рівні накривають чугунним тазом!  Куранули з братвою картішки пограти, куда там! Порозвалювались в кріслах і слюні пускаєм від печеньок так заземлило. Карти повипадали з рук:giggling: от вам семка за 40грн:yatta:

• Like +1 3
  • Haha 1

• 0
34 минуты назад, БенЛаден сказал:

а світло та удобри тоже вирішують.

чітко підмічено):perfect:

• Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gifМой гров Цикл автиков на QB 360w

• 0
13 часов назад, БенЛаден сказал:

Підняв авган куш еррорів та стаффбері лемонад ві барні. Обидва на рівні накривають чугунним тазом!  Куранули з братвою картішки пограти, куда там! Порозвалювались в кріслах і слюні пускаєм від печеньок так заземлило. Карти повипадали з рук:giggling: от вам семка за 40грн:yatta:

а я приліз зараз до хати, і немаю сил щось толкове написати:giggling: привіт.

• 0
13 часов назад, БенЛаден сказал:

А яку кількість скурили? Ну, якщо на одного порахувати?

Просто в мене такий толєр що тре два великих водних бахнути щоб на годинку півтори прибрало

• 0

Аби воно хоч колись взагалі було, то прорвемось

• Like +1 1

• 0
7 годин тому, Червяк сказав:

А яку кількість скурили? Ну, якщо на одного порахувати?

Просто в мене такий толєр що тре два великих водних бахнути щоб на годинку півтори прибрало

По напасу))) я пів як сижу на пару і хватило.

Толлер толером. Зроби переривчик на тиждень щоб тгк розсмокталось) це як під манагою ходити постійно в такому стані, грам гашу в ліво грам в право сильно ролі не грає

• Like +1 1

• 0

Також цікавить ця тема , в мене кожні 4 6 годин вирубають на 4 години, може тупо 24/0 поставить і хай світить вже як вийде ,автікі, 2 вже цвіт, 2 показали вуса

• Like +1 2

• 0

братіш, сам ж бачиш шо дядьки з досвідом радять, не парся!

• 0
В 26.10.2022 в 15:15, GG19876 сказал:

@АндрейСынВолоди та.. з автоматами проблем не буде. 

я б не парився 

Бро , извиняюсь , а у тебя уже был такой опыт шо приходилось гровить автики при таких условиях? 

просто на таких уверенных это говоришь.  , а то шо они начнут стресовать ,самоопылятся и будут крошечные семки или какая то другая дрянь .... мне кажется шо всё это может плохим кончится , когда свет выключают  по несколько раз каждый день , автики же не одупляются шо происходит , постоянный стресс , и ещё может появится  плесень на шишке в момент когда не работает вдув/выдув .. как то так ., поделился мнением о том шо с тобой не согласен )...

Edited by staffadidas28

• 0
В 27.10.2022 в 21:22, Dencooper сказал:

Також цікавить ця тема , в мене кожні 4 6 годин вирубають на 4 години, може тупо 24/0 поставить і хай світить вже як вийде ,автікі, 2 вже цвіт, 2 показали вуса

а ночью тоже свет выключают ?

выстроить график 12/12 получится ? 

• 0
47 хвилин тому, staffadidas28 сказав:

а ночью тоже свет выключают ?

выстроить график 12/12 получится ? 

В другій половині дня трабли.

• 0
3 часа назад, БенЛаден сказал:

В другій половині дня трабли.

я слышал шо свет выключают в хаотичном порядке и не придерживаются графику , по этому и интересуюсь , если есть возможность то сделать 12/12 .

пробовал на фотиках режим 12/12 от начала и до конца цикла , выросли шпаги такие высотой +-80см , выхлоп от 50 грамм, и на всё про всё 90 дней ушло  

• Like +1 2